Parfémy ve filmech / a čím se voní herečky

Fotoalbum tématu (42) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

hafik
sv. Parfema z Kecálburgu 5412 příspěvků 27.02.08 21:22

Moc by mě zajímalo, jaké parfémy používají naše a zahraniční herečky......U Ni­cole Kidman vím, že používá parfém Chanel No5 - je jeho tváří

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 37 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 78 Další »
Reakce:

hafik
sv. Parfema z Kecálburgu 5412 příspěvků 27.02.08 21:24

Vím, že někde na zahraničních stránkách se dalo zjistit, jaké parfémy používají herečky.

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 27.02.08 21:52
hafik píše:
Vím, že někde na zahraničních stránkách se dalo zjistit, jaké parfémy používají herečky.
http://www.perfumesofarabia.com/Celebri … _Moon.html
Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů

hafik
sv. Parfema z Kecálburgu 5412 příspěvků 27.02.08 22:08

Oleka - díky Oli za ty stránky !

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 28.02.08 12:37

Já mám pocit, že ta Kidman právě používá Jo Malone a někde to řekla a měla s Chanelem problémy. Já si myslím, že to, že někdo dělá reklamu na něco, tak ve většině případů neznamená, že to zároveň používá.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

Afrika
sv. Parfema z Kecálburgu 2152 příspěvků 18.03.08 11:00

Zaregistrovali ste niekedy vo filme, čím sa voňajú hrdinky? Ja mám takých postrehov len zopár: napr. vo filme Pracujúce dievča sa Sigourney pred návštevou Harrisona Forda chcela navoňať a hovorí Melanie, aby jej doniesla Shalimar (he loves Shalimar…), potom vo filme AI sa žena, ktorá si adoptovala toho malého robota navoňala pred odchodom s Coco a malý robot si potom tuším celú fľašku vylial na seba. A raz v Sex v meste mala tuším Samantha na poličke Initial od Boucheron. Viac ma nič nenapadá. Kto má nejaké postrehy, sem s nimi.

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 18.03.08 11:07

Nevím, jestli to byl Initial, ale všimla jsem si toho taky - jen už jsem zapomněla, co to bylo. Ale Carrie měla v jedné scéně na okně postavený flakonek Boudoir Sin Garden, a v jednom dílu byly holky očichávat nějaké zvláštní vůně, něco jako Demeter Fragrance Library, ale nebylo to ono (flakony vypadaly jinak).

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 18.03.08 13:42

Tu je stranka o celebritacha ich vonach http://perfumeshrine.fortunecity.com/…itylist.html

SATC:
Kedysi davno som cez skuskove pozerala SATC z internatnej siete, urobila som screenshoty vonaviek a potom som to dala na MUA.
Boucherom son nevidela, ale v Samanthinej kupelni sa napadne vynimal Spring Flower od Creedu, prakticky v jednom zabere so Samanthinym oranzovym pubickym ochlpenim.
Co to mala Carrie na okne, to som si nebola ista, ale na MUA mi povedali, ze to bola VW Libertine (Sin Garden este nebol na trhu).
To, co boli onuchavat v parfumerii Takashimaya boli zrejme fiktivne vone - nikto to neidentifikoval. Parfumeria je ale skutocna.
Potom Carrie mala pri posteli sviecku Baies od od Diptyque.
Na MUA si este vsimli, ze Samantha mala niekde flakon Victoria`s Secret Heavenly.

Ked vo filme vidim vonavku, hned zaostrim. Vsimla som si, ze vo filme Mr and Mrs Smith mala Angelina na stoliku aspon 7 voni, identifikovala som len Cashmere Mist a Light Blue a mam taky dojem ze prave Light Blue na seba nasprejovala, ked sa chystala na jednu zo svojich „akcii“.

A este z Mlcania jahniatok - Clarice pouzivala L`Air du Temps.

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 18.03.08 13:46
benvenuta píše:
Tu je stranka o celebritacha ich vonach http://perfumeshrine.fortunecity.com/…itylist.html

SATC:
Kedysi davno som cez skuskove pozerala SATC z internatnej siete, urobila som screenshoty vonaviek a potom som to dala na MUA.
Boucherom son nevidela, ale v Samanthinej kupelni sa napadne vynimal Spring Flower od Creedu, prakticky v jednom zabere so Samanthinym oranzovym pubickym ochlpenim.
Co to mala Carrie na okne, to som si nebola ista, ale na MUA mi povedali, ze to bola VW Libertine (Sin Garden este nebol na trhu).
To, co boli onuchavat v parfumerii Takashimaya boli zrejme fiktivne vone - nikto to neidentifikoval. Parfumeria je ale skutocna.
Potom Carrie mala pri posteli sviecku Baies od od Diptyque.
Na MUA si este vsimli, ze Samantha mala niekde flakon Victoria`s Secret Heavenly.

Ked vo filme vidim vonavku, hned zaostrim. Vsimla som si, ze vo filme Mr and Mrs Smith mala Angelina na stoliku aspon 7 voni, identifikovala som len Cashmere Mist a Light Blue a mam taky dojem ze prave Light Blue na seba nasprejovala, ked sa chystala na jednu zo svojich „akcii“.

A este z Mlcania jahniatok - Clarice pouzivala L`Air du Temps.

No teda! Jednička s hvězdičkou :)

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 18.03.08 13:48

Benvenuta: Spring Flower! Vybavuju si to jasně :) Máš pravdu i s tím druhým, Sin Garden to vlastně být nemohl - ale Vivienne to byla stoprocentně, ten flakon se nedal s ničím splést.
Možná tu ten díl někde mám, zkusím to najít…

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 18.03.08 15:26

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 18.03.08 16:55

A Light Blue tam podle všeho je, ostatní jsem nepoznala (možná na vysokém rozlišení - bluray a ne divx). A to, čím se voněla před akcí, asi nebyla Light Blue, nepřišlo mi to jako mléčné sklo.

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 18.03.08 17:14

No, ten screenshot so Spring Flower si odstrihla tak akurat :lol:

Mas Smithovcov na harddisku, ze si tu scenu tak bleskovo nasla? Ja som to uz zmazala. Myslim, ze to nebol ktovieako dobry film - ale bolo zaujimave sledovat, ako tam Brad pri Angeline zanikal - uplne ho strcila do vrecka. To nie unho obvykle, aspon v mojom vnimani.
Bolo by zabavne, keby si dala Light Blue, ked sla hrat dominu.

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 18.03.08 17:58

Jsem zkoukla ten seznam - někdo překvapil někdo ne, každopádně mne zaujalo, kolik celebrit nosí vůni Gendarme a Clean ( doufám, že to je název parfíému a ne poznámka, že jsou čistí…). Znáte je? Co jsou to za značky?

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Jaroslava
Učednice 123 příspěvků 18.03.08 18:40
Kerze píše:
Jsem zkoukla ten seznam - někdo překvapil někdo ne, každopádně mne zaujalo, kolik celebrit nosí vůni Gendarme a Clean ( doufám, že to je název parfíému a ne poznámka, že jsou čistí…). Znáte je? Co jsou to za značky?

http://www.avy.cz/Gendarme Gendarme mají tady.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 78 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist