Parfémy z kamenných obchodov vs. tie z e-shopov

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Iucinka.m
Nováček 9 příspěvků 12.04.15 17:41
Parfémy z kamenných obchodov vs. tie z e-shopov

Zdravím,
nedávno som si našla jeden test chcela by som vedieť aký je váš názor.Tu je link:
http://www.rtvs.sk/…/archiv/7831
alebo prepísané
http://archiv-media.com/…st-parfumov/
Akosi tomu neverím. Nakupujem na nete a nevidím žiaden rozdiel. Parfémy mi vydržia viac ako rok a neskladujem ich vedľa piva…

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

MagnolieS
sv. Parfema z Kecálburgu 7527 příspěvků 12.04.15 18:13

@Iucinka.m Co chceš slyšet/číst? 8o
O všem co tě zajímá se ve zdejší diskuzi při troše snahy dočteš, zbytečně založené vlákno.

Na poličce 95 parfémů 3 miniatury 56 odstřiků 26 vzorků V tužebníku 65 parfémů

Iucinka.m
Nováček 9 příspěvků 12.04.15 21:15

Draha MagnolieS
Reportaz je fungl nova a zda sa mi ze ju este nikto nerozoberal. Uvadzaju v nej, ze kupene parfemy z e-shopov boli min o 50 % horsie co sa tyka vydrze, sillage a vone ako ten kupeny v kamennej predajni. To je dost,aby si nejaky fajnsmeker vsimol, ze to uz nie je ono. Dalej uvadzaju, ze idealne by bolo treba parfem skladovat v chladnicke (v alobale 8o ) ale maximalne tak rok. Alebo, ze parfemy vyrobene v tretom svete su pre menej narocnych zakaznikov, teda menej kvalitne a prave tieto su v ponuke e-shopov.
Proste ma zaujima co si o tom na arome myslia. Vacsina tu nakupuje prave v e-shopoch. Fejky v e-shopoch nebyvaju, to vie hadam kazdy, ale citil nejaky zakaznik ten rozdiel medzi kamenakovym a e-shopovym? Je nie, ale mozno nemam tak vycviceny nos.
Vobec cela reportaz mi prisla ako reklama na siete predrazenych kamennych obchodov zacielena na divakov prostej mysle. Na zaciatku spolovice zakryte (alebo odkryte) logo kralovstva voni a krasy…
Je viem, ze sa tu ta otazka skladovanie a prenasania parfemov cez pol zemegule objavila ale zatial len ako osobny nazor (predpoklad) na blogu a nie ako test.
Ak sa uz o tom vsetkom debatovala tak pardon, ale nezda sa mi to.

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

sisa.b
sv. Parfema z Kecálburgu 2807 příspěvků 12.04.15 21:52

@Iucinka.m mýliš sa, v e-shope si môžeš zakúpiť aj fejk ;)

Na poličce 32 parfémů 30 miniatur 18 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

asperula
Parfémová maniačka 544 příspěvků 13.04.15 09:35

@Iucinka.m Nic si z toho nedělej, zřejmě bylo myšleno, že téma zde v diskuzi již je a bylo by lépe přidat příspěvek do již založeného vlákna.
zde http://www.arome.cz/…-shop-42632/ nebo arome.cz/disku­se/internetove-parfumerie-versus-kamenne-267/

vítej na Arome a měj se :kytka:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

bab58
sv. Parfema z Kecálburgu 6507 příspěvků 13.04.15 10:03

@Iucinka.m
Cituji: „… ale citil nejaky zakaznik ten rozdiel medzi kamenakovym a e-shopovym? “

Jediné, co jsem pocítila u svého oblíbeného parfému bylo, že v kamence byla jeho cena o průměrně 35% vyšší, než jeho obvyklá cena v e-shopech.
A jak jsem zjistila, týkalo se toto navýšení ceny i více značek, tudíž jsem vyčkala na naskladnění a objednala si ten svůj opět v e-shopu.
Ještě jsem totiž nenarazila na kamennou prodejnu, kde by byl sortiment bohatší a ceny nižší než v e-shopech.

Na poličce 6 parfémů 47 miniatur 11 odstřiků 116 vzorků V tužebníku 7 parfémů

sisa.b
sv. Parfema z Kecálburgu 2807 příspěvků 13.04.15 10:11

@bab58 ja by som to nepaušalizovala na všetky vône. Kupovala som Chanel Coco a so zľavovým kupónom a vernostnou kartou vychádza cena lepšie, než v ktoromkoľvek e-shope. Navyše po tej „Chanelovskej afére“ s jedným z najväčších parfumových e-predajcov, by som to asi ani neriskovala.

Na poličce 32 parfémů 30 miniatur 18 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Arome renet
sv. Parfema z Kecálburgu 2711 příspěvků 13.04.15 13:02

@Iucinka.m taky skladuju normálně, v koupelně ve skříňce a v krabičce a mám bez závady i otevřené před 5ti lety. Já nakupuji též v eschopech a vzala jsem i na srovnání do parfumerky a nikdy žádný rozdíl, teda kromě ceny ;) . Ale podařilo se mi koupit parfém hodně starej, tak jsem vyreklamovala.
Při pročítání diskuzí najdeš i jiné názory a zkušenosti s nákupem na eschopu :kytka:

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 22 odstřiků 23 vzorků V tužebníku 2 parfémy

asperula
Parfémová maniačka 544 příspěvků 13.04.15 13:46

@Arome renet teda v lednici v alobalu je dost nesmysl.. myslím, že u toho Chanelu není problém dojít do kamenky, porovnat a vyreklamovat..

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

MagnolieS
sv. Parfema z Kecálburgu 7527 příspěvků 13.04.15 13:51

@Iucinka.m Jasně, bylo to myšleno tak jak @asperula zmínila, mohla jsi jen navázat do už založeného vlákna, no alobal a lednička to mě pobavilo :lol:

Na poličce 95 parfémů 3 miniatury 56 odstřiků 26 vzorků V tužebníku 65 parfémů

Michele
sv. Parfema z Kecálburgu 2198 příspěvků 14.04.15 08:08

No, obvykle takovým konspiračním teoriím nevěřím, ale je pravdou, že už asi rok doma nadávám, že si schválně zkusím koupit právě testovanou Bright Crystal až budu v D, NL nebo FR, protože její čím dál slabší síla a výdrž mě irituje.

Když mi ji manžel koupil před asi osmi lety poprvé, malou třicítečku jsem si šetřila a dávala jsem si dva střiky do vlasů, dva na zápěstí, tehdy mě ve škole spolužáci chválili hned, jak jsem přišla, a i já jsem se cítila mnohem déle. Dnes tuto moji stále oblíbenou vůni používám pomalu jak nějaký deodorant. Nedrží vůbec.
Shodou okolností jsme se dnes s kolegyní sešly a je taky navoněná BC a když se u stolu voněla, ke mě ani nedošel závan - taky z e-shopu.

Na poličce 8 parfémů 12 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 17 parfémů

Arome renet
sv. Parfema z Kecálburgu 2711 příspěvků 14.04.15 08:21

@Michele mě Bright Crystal koupil brácha před šesti lety k vánocům. Voněla krásně, ale taky slaboučce a byla z parfums. Ani jsem ji nedojela a dala kamarádce.
Kousek pravdy na tom článku možná bude :nevim:

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 22 odstřiků 23 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Michele
sv. Parfema z Kecálburgu 2198 příspěvků 14.04.15 08:29

@Arome renet
Zrovna na Parfums.cz jsem minulý týden u několika vůní v hodnocení četla stesky pár uživatelek na špatnou výdrž a intenzitu vůní od nich. Nechci určitě nikoho očerňovat, ale asi rozdíl bude, když si toho začínají lidé všímat.

Michele
sv. Parfema z Kecálburgu 2198 příspěvků 14.04.15 08:42

btw holky, všimly jste si, jak ta Mařka ve videu ty parfémy zavírala, silou, jako kdyby zavírala víko od kanálu? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

lady tera
Učednice 42 příspěvků 14.04.15 14:50

Já jsem si teda nevšimla,že by v kamenné parfumerii skladovali vůně v lednici? :mrgreen: Řekla bych ,že je spíš vařej pod žárovkama :idea:

Teda nic proti kam. parfumeriím…

Na poličce 277 parfémů 19 miniatur 2 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 56 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist