parfemy.cz

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ruby  06.03.08 08:34

Ahoj baby,
chcela by som sa spytat, aku mate skusenost s touto internetovou predajnou - ohladne serioznosti a ci predava originaly parfumov? Chcela by som si odtial objednat naslepo Just Free od L. Soprani, je tam teraz celkom dobra cena. Poznate tuto vonu? Je to unisex? Aka je, pekna? Vdaka mockrat za odpovede

Reakce:

Zuzek  06.03.08 09:31

Ruby, na parfémy.cz jsem objednávala já i manžel ( pro mne samozrejmě ) už několikrát a jsem spokojená. Došel originál, s malým dárečkem, pečlivě zabalený. A do jednoho, max. dvou dní. Neměla bych strach z nákupu tam, jen spíše z té koupi na slepo :-).

Mirka V.  06.03.08 10:04

S parfum.cz opravdu není problém,nechávám si od nich občas něco poslat a vždy bylo vše v pořádku do 2 dnů.

Samantha
Nevyléčitelná závislačka 1073 příspěvků 06.03.08 10:52

Taky jsem tam objednávala a taky jsem byla spokojená. Objednala jsem parfém a poslali mi za tu cenu kazetu s tělovým mlékem.

Na poličce 56 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 52 vzorků V tužebníku 7 parfémů

miranda
Učednice 52 příspěvků 06.03.08 13:31

Taky mám s Parfémy.cz jen ty nejlepší zkušenosti . Zboží do dvou - tří dnů doma ( platím převodem ) . Líbí se mi i možnost přiobjednat k parfému i vzorečky .

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Arome Medulka
Nováček 21 příspěvků 06.03.08 14:43

Já rovněž objednávám tam, + nějaký ten vzorek, do dvou dnů to mám (Zatím asi 3×). K tomu reklamní bloček, propiska + 1 vzorek zdarma. Úplná spokojenost, teď tam maji Diesel Plus Plus Femine za 450 kč, což je super cena. :-) .

Na poličce 38 parfémů 8 miniatur 1 odstřik 25 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Ingrid
Nevyléčitelná závislačka 1572 příspěvků 06.03.08 15:01

Parfémy c.z. jsou naprosto seriózní obchod,objednávala jsem tam opakovaně,poslední objednávku mi vyřídili do druhého dne,dárek,jak už tu psala Medulka,propis­ka,bloček,vzo­rek.Objednáva­la jsem tam už několikrát a vždycky jsem byla spokojená,rovněž jejich balení je precizní,bytelná krabice,bublinková fólie,pevně zalepeno.To je taky důležité,už mi přišel rozflákaný parfém,sice jsem ho nepřevzala a celou věc si řešila pošta,ale naštvalo mne to.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů

ruby  06.03.08 15:25

dakujem baby. pekny den prajem.

Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist