Parfemy.cz - naředěná vůně?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Vendy1610
Nováček 9 příspěvků 10.12.14 22:26
Parfemy.cz - naředěná vůně?

Dobrý večer,
sedím tu nad krabičkou Carolina Herrera-Chic for men, která mi dorazila z parfemy.cz a opravdu mi vrtá hlavou, jestli je to „ona“. Čichám k zápěstí co to dá a cítím ji tak slabě a lehce alkoholově, nebo jak to lépe říct… Musím říct, že tuhle vůni znám velmi dobře a nikdy mi takhle bezvýrazná a prázdná nepřišla, právě naopak, je intenzivní, hřejivá, neskutečně příjemná as kvaliní (vydrží). Hledám informace, hodnocení, ptám se i vás, odborníků na slovo vzatých - máte nějaké podobné zkušenosti, může být ta vůně naředěná, opravdu je jistotou pouze kamenná parfumerie? Ale nemůžu si pomoct, to prostě není „ono“… Za jakékoliv připomínky budu vděčná… díky,Vendula

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 2 vzorků V tužebníku 43 parfémů
Reakce:

Pepina
Učednice 233 příspěvků 10.12.14 22:57

Zkus si zadat kod z flakonu sem http://checkcosmetic.net/ Zjistíš tím datum výroby.

Na poličce 95 parfémů 1 miniatura 60 odstřiků 3 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Vendy1610
Nováček 9 příspěvků 11.12.14 00:00

Diky moc za tip… vypadá to, že by měl být cca rok starý, to je snad v pořádku…

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 2 vzorků V tužebníku 43 parfémů

Hervara
Znalkyně 297 příspěvků 11.02.15 13:29

Mně tedka vyšla Ardenka z Douglase, že říjen 2012 8o Jak staré vůně mají být?

Na poličce 46 parfémů 4 miniatury 3 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 13 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist