Parfum Sacré - Caron

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 17.11.07 20:52

Nedávno jsem četla Adinu recenzi na Sacré a objednala ho z Jahody na slepo - moje první objednávka na slepo jen podle recenze. Před 14 dny jsem vyjížděla na dlouhou služební cestu a když jsem sedala do auta, zrovna přišla listonoška s balíčkem. Váhala jsem jen chvíli - nechala jsem jej nevybalený v předsíni na botníku a odjela. Celých 14 dní jsem se tedy mohla těšit, opájet se představami a očekáváním…No, a dnes odpoledne jsem se vrátila…První nádedch je jako když otevřete dózu s čerstvě nahrubo pomletým pepřem…když se trochu usadí, dostává se ke slovu další koření - kardamon a muškátový květ. V parfému mají být květiny - růže a jasmín, ale mně se někam vytratily ( jako vždycky ostatně ) a místo nich rovnou nastupuje velká trojka orientálních kompozic - sametová vanilka,, myrha a živočišný cibet. Celek přitom po rozležení není nijak moc těžký a už vůbec ne sladký - je to jako koření naložené v medu - v lesním medu ve kterém je cítit trochu jehličnaté stromy ( cedrové dřevo ), trochu lesní a polní kytky a hlavně vosk. Vůně je to rozhodně velmi zvláštní a zajímavá. Asi nesedne každé, ale komu sedne, má zřejmě lásku na celý život. Zatím se s ním sžívám…

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 15 Další »
Reakce:

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 17.11.07 21:23

Já si ho taky před pár dny objednala na slepo. Zatím jsem v očekávání.

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 17.11.07 21:25
macska píše:
Já si ho taky před pár dny objednala na slepo. Zatím jsem v očekávání.

Tak pak sem napiš, jak se Ti líbí…to je hodně zvláštní vůně…

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 17.11.07 21:40

Daj PS sancu. Je to uzasna vona. Ony sa ti tie tony po nejakom case v nose spoja. Ja som pri prvom ocuchano PS nevedela, co si mam mysliet, a pri druhom teste mi to zrazu zaplo.

Na mne je to hlavne cierne korenie, kadidlo a ruza a trochu pudru. Vysledny efekt je dost sladky, aj ked tam necitim ziadnu vanilku. Mmmmmm…

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3313 příspěvků 17.11.07 23:48

Ja uz nemam síl citat o Parfum Sacre…:-))) ja uz ho uplne tuzim ovonat. Neposlete mi niekto kvpaku vzorky? :-))) dakujeem.

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 18.11.07 08:35

benvenuto - já mu rozhodně šanci dávám - pepř je moje zamilované koření a „jedlé“ vůně můj oblíbený typ parfémů. To, že je zvláštní je pro mně plus. Plus je taky to, že necítím žádné citrusy - bohužel ani kytky. Jen ho musím ozkoušet víc - dneska se pořádně navoním a budu s ním chodit…Jinak, včera jsem jím omylem přestříkla Premiera Figuiera EXTREME a toto spojení není vůbec špatné - i když to zní hrozně barbarsky, že?

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 18.11.07 08:39
estelle píše:
Ja uz nemam síl citat o Parfum Sacre…:-))) ja uz ho uplne tuzim ovonat. Neposlete mi niekto kvpaku vzorky? :-))) dakujeem.

Jí ti klidně vzorek pošlu a jestli se Ti bude líbit, můžu prodat i více.Už mi došly i zkumavky a mám i 15 ml, což bych řekla, že je u tohoto druhu vůně tak akorát, protože je určitě na spešl příležitosti. Já mám flakon ( krásný flakon - byla by to ozdoba toaletního stolku nebýt toho, že ty parfémy skladuji v krabičkách, aby se na světle nezkazily ) 50 ml parfemové vody. Tak mi napiš adresu do soukromých zpráv.

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 18.11.07 08:54

Jinak, já tam naopak vanilku cítím, ale zas mi nepřipadá vůbec sladký - spíš takový pudrově-sametový. Když se usadí to koření, je takový hladký jen občas probleskne kadidlo nebo pepř, ale už to není ten ostrý čerstvě pomletý, ale pepřové kuličky, které už prošly varem…Teprve ve spojení s Premierem dostal PS sladký podtón…

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 18.11.07 09:38

Trochu mimo téma…
Kerze, odkud máš zkumavky? Z lekarna.cz?

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 18.11.07 16:19

Jo, z www.lékárna.cz - zadala jsem tuším „minizkumavka“ …

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 18.11.07 18:11

mikrozkumavka - http://www.lekarna.cz/…zkumavka-1-5 … ks-400904/

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 18.11.07 18:13

Děkuju

MirkaM  18.11.07 22:08

Taky jsem na něj byla velmi zvědavá. A pro mě byl dost sladký a teplý, čekala jsem temnější, chladnou vůni. A hezký, to jo, klidně bych ho nosila.

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 21.11.07 21:44

Tak už ho skoro týden nosím a sžili jsme se dokonale. Nevím, čím to je, ale má asi, podle toho, co čtu, zvláštní schopnost podmanit si nositelku - je nebezpečný - i když se vám na papírku nelíbí anebo připadá divný, jakmile ho začnete nosit, zřejmě mu propadnete…Můj muž ho překřtil na „sakra parfém“…No, je to teda SAKRA parfém!

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 21.11.07 22:23
:)
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 15 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist