ParfuMaria.com (Nizozemsko)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tana1112
sv. Parfema z Kecálburgu 5092 příspěvků 13.05.14 11:15
ParfuMaria.com (Nizozemsko)

http://www.parfumaria.com/en/?…
Znáte někdo tento eshop?

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

blackviolet
sv. Parfema z Kecálburgu 3061 příspěvků 13.05.14 17:03

@Tana1112 Zatím ne, ale vypadá to dobře. :) Pěkný výběr, i slevy by se nějaké našly.
Jak jsi to našla?
Riskla bych pro začátek těch 5 vzorků za 15 euro s poukázkou na nákup v ceně 4 eura.
Ale taky by mě zajímalo, jestli už má někdo zkušenost.

Na poličce 52 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

wendulka29
sv. Parfema z Kecálburgu 9092 příspěvků 13.05.14 17:10

@Tana1112 Ano, objednávala jsem zatím jen jednou a spokojenost, odeslali hned v den objednání, balíček byl doma do 5 dnů, doručeno DPD, 3 vzorky zdarma k objednávce dle vlastního výběru. Ale pozor poštovné do ČR je 25 euro a zdarma je až od 350 euro výše. A další věc, při platbě kartou si počítají navíc poplatek 25 centů, při platbě PayPalem snad 50 nebo 70 centů. Pouze platba předem na bankovní účet je zdarma.

@blackviolet S těmi vzorky taky pozor. Pošlou je obyčejně za 2,95 euro navíc, ale výslovně uvádí, že je to na riziko zákazníka, když to pošta ztratí, nic vám nevrátí. Další možností poštovného je už jen těch 25 euro jako balíček. Jinak vzorky posílají v těch samých plastových miniflakoncích s rozprašovačem o objemu 2 ml, které nabízí pan Vaňkát, ale je tam následující výjimka: za cenu 4 eur případně v sadě 5 vzorků za 15 euro budou plné pouze od těch vůní, kde 100 ml flakón stojí do 150 eur. V případě, že bude cena 100 ml vyšší jak 150 euro, o to poměrně méně vůně ve vzorku bude. Jo a není možno požadovat vzorky od vůní, které jsou v akci či výprodeji a od čistých parfémů.

EDIT: Omluva, ty bys to měla z Rakouska jenom 15 euro a od 200 euro výše pošta zdarma.

Na poličce 1 parfém 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

blackviolet
sv. Parfema z Kecálburgu 3061 příspěvků 13.05.14 17:54

@wendulka29 Díky za informaci. :kytka: Jo, to jsem tam taky četla - pokud je parfém dražší, je vzorek menší.
Zkusila jsem teď něco naházet do košíku a ukazuje mi to poštovné 15 euro, od 200 eur bez poštovného. To už vypadá trochu líp.
U těch vzorků mi bude stačit obyčejné poštovné, u nás se naštěstí nic neztrácí (ale radši ťukám na dřevo ;) )

EDIT: zatímco jsem tam dělala pokusy s košíkem, ty už jsi to sem dala :D

wendulka29
sv. Parfema z Kecálburgu 9092 příspěvků 13.05.14 17:59

@blackviolet Jj, ty to nemáš do Rakouska s tím poštovným tak cenově přísné :) . No já znám českou poštu a teď ještě nevím, jak se k obyčejné poště chová ta holandská a teď ještě když píšou, že by částku za vzorky v případě ztráty nenahradili, tak to riskovat nebudu. Spíš až dám zase dohromady něco na poštovné zdarma.

Ef
sv. Parfema z Kecálburgu 2167 příspěvků 13.05.14 18:04

@wendulka29 Po Francii se vetsina vzorecku a odstriku posila bez doporuceny posty protoze je tu draha, za ty tri roky co posilam skoro obden a obden taky dostavam se obalka ztratila dvakrat. jen to nekdy dloooouho trva.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

wendulka29
sv. Parfema z Kecálburgu 9092 příspěvků 13.05.14 18:08

@Ef Jasně, ale francouzská pošta v případě obyčejné pošty pořád není česká pošta, takže já tentokrát roli dobrovolného průkopníka přenechám dalším :mrgreen: .

Ef
sv. Parfema z Kecálburgu 2167 příspěvků 13.05.14 18:12

@wendulka29 Nooo, kdyz jsme u ty doporuceny posty, prave jsem dneska vyrizovala reklamaci baliku co jsem posilala minuly utery a kdyz ho zadam do systemu porad trci na vychozi poste. Pan na reklamacich mi velmi uredne (bez emoci) sdelil ze maj na jeho nalezeni a preposlani 21 pracovnich dnu. Jesteb ze neposlam strudl!h

Abycnebyla OT, Parfumaria je seriozni ehop, co znam holky co tam kupovaly (a pote pro ostatni porcovaly :mrgreen: ) byly spokojeny.

wendulka29
sv. Parfema z Kecálburgu 9092 příspěvků 13.05.14 18:15

@Ef Reklamaci u české nebo u francouzské pošty? S českou poštou je sranda vyřizovat i ty doporučené, to je pravda :mrgreen: .

Jj, to má zkušenost jako taková se samotným e-shopem je taky dobrá. Jen mě zarazily ty drobné poplatky za způsob platby.

Ef
sv. Parfema z Kecálburgu 2167 příspěvků 13.05.14 18:19

@wendulka29 U francouzsky. Ted mam nejen cislo zasilky, ale i cislo reklamace. Ty pracovni dny me taky pobavily, protoze oni moc pracovnich dnu nemaj a do toho tak jednou do tejdne alepson jedna posta ve meste stavkuje :twisted:

blackviolet
sv. Parfema z Kecálburgu 3061 příspěvků 13.05.14 18:19
@wendulka29 píše:
Jj, to má zkušenost jako taková se samotným e-shopem je taky dobrá. Jen mě zarazily ty drobné poplatky za způsob platby.

To slyším taky poprvé. :think:

wendulka29
sv. Parfema z Kecálburgu 9092 příspěvků 13.05.14 18:22

@Ef Aha, to je od nich hezké :mrgreen: :roll: .

Tana1112
sv. Parfema z Kecálburgu 5092 příspěvků 13.05.14 18:36
@blackviolet píše:
@Tana1112 Zatím ne, ale vypadá to dobře. :) Pěkný výběr, i slevy by se nějaké našly.
Jak jsi to našla?
Riskla bych pro začátek těch 5 vzorků za 15 euro s poukázkou na nákup v ceně 4 eura.
Ale taky by mě zajímalo, jestli už má někdo zkušenost.

Koukala jsem na webovky Oriza L. Legrand a tam je tento eshop uvedený jako jeden z jejich mála prodejců :kytka:
Nejdřív mi srdce zajásalo nad sortimentem, pak jsem si našla poplatky za poštu a hned jsem vychladla :(

blackviolet
sv. Parfema z Kecálburgu 3061 příspěvků 13.05.14 19:15

@Tana1112 Dobrý tip. :kytka: Zatím od nich nic neznám a měla bych to napravit.

Hromadný nákup? Určitě by se někdo našel.

Tana1112
sv. Parfema z Kecálburgu 5092 příspěvků 13.05.14 19:40

@blackviolet Hele: http://www.arome.cz/…grand-47326/

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist