Parfumerie Esta, Brno (Estée Lauder)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 09.04.08 10:49

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Fleur  09.04.08 18:27

Profesionální přístup, v Brně nejlépe zásobeni pokud jde o Guerlain a Estée Lauder. Obchod sice není zařízen na žádnou čichací smršť (mám na mysli takové to rychlé pobíhání od flakónku k flakónku, ruce postříkané od zápěstí po předloktí a v hrsti vějíř testovacích papírků), ale o to více si testování můžete vychutnat. A mají tam - v našich obchodech stále ještě málo běžnou - čerstvě namletou kávu na zklidnění rozjásaných čichových buněk. Ke každé vůni, o niž jsem projevila zájem, jsem dostala zasvěcený komentář; ke každému nákupu i malý dáreček. K dokonalosti by jim stačilo jenom sblížit ty ceny s cenami internetovými (úmyslně volím výraz „sblížit“, protože je jasné, že kamenný obchod je nemůže srazit až příliš).

Arome Lada.
Znalkyně 371 příspěvků 09.04.08 19:40

S tou kávou jsem se setkala i jinde - např na Roosveltové , a to už snad před 2 lety.Mám trošku jiný názor, prodavačka, která mě obsluhovala(ku­povala jsem tam L´ Instant magic) byla sice příjemná, ochotná, ale některé velmi známé značky „v životě neslyšela“, a to já nejsem vůbec odbornice, jsem jen milovnice.Možná jsem jen měla štěstí na začátečnici, i když zřejmě v mých letech. Ale to, co jsem chtěla, jsem sehnala, tak výběr např. Guerlainů tam asi je.

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

atyzek
Nevyléčitelná závislačka 1070 příspěvků 11.04.08 16:31

Tohle je přesně ten obchod kde jsou na mě milí a já jim za to skoro pokaždé zaplatím-něco si koupím. Moc často nepotkávám takovéto prodavačky a proto je mi příjemnější, když mají přehled o tom co prodávají a dokáží se usmát, je ale pravda že už se mi je taky podařilo zaskočit otázkou a to vím o vůních teprve zlomek. Navíc souhlasím že mají velký sortiment v Guerlainu, hlavně Allegorie. V prodejně si popovídáte o vůních a dá se u toho pročuchat příjemná hodinka. Navíc k nákupu je pokaždé dárek, případně věrnostní slevová kartička na každý další nákup 10%.

Na poličce 31 parfémů 3 miniatury 13 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 24 parfémů

Violette
Parfémová maniačka 745 příspěvků 21.04.08 15:16

Souhlasím, taky se mi v Estě líbí přístup k zákaznicím. Je tam jiná atmosféra než ve velkých parfumérkách. Sice menší sortiment, zaměřený jen na některé značky, ale prodavačky velmi milé a ochotné. I když jen váhám třeba nad koupí lesku na rty, jsou trpělivé, poradí a do ničeho mě netlačí. Vždycky dostanu vzorečky na vyzkoušení (krémy i třeba odličovače - ty do přineseného kelímku). A mají i kosmetický salon Estee Lauder - kolegyně tam byla a moc si to pochvalovala.

Na poličce 24 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

malaeva
Parfémová maniačka 560 příspěvků 27.10.11 19:26

Přidávám se s velikou chválou na prodavačky v Estě. Chodím tam nakupovat hlavně kosmetiku. Napoprvé mě velice překvapilo, když už při vstupu do obchodu mě paní vedoucí vítala podáním ruky a oslovila mě příjmením. Byla jsem tím velice mile překvapená. Já osobně mám docela problém pamatovat si jména. Právě pro tyhle docela neobvyklé drobnosti jsem začala nakupovat v Estě pravidelně. Ale!!! Nějakou dobu jsem u nich nebyla, snad někdy o prázdninách naposledy a dnes byl obchod zavřený, zdálo se mi, že je i vyklizený a jen dole vedle dveří malá cedulka,že kosmetický salon je dočasně uzavřen. Brňačky, nevíte některá, co se u nich děje? Z nabídky kamenné parfumerie i e-shopu zmizela nabídka čehokoliv od Estée Lauder.

Na poličce 17 parfémů 4 miniatury 0 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Luna
sv. Parfema z Kecálburgu 2656 příspěvků 11.03.12 10:56

Vážný dotaz: KAM zmizela ESTA??? Je zrušená nebo jen přestěhovaná??? Jsem v šoku, protože jsem se tam chystala na nákup PC Tuberose Gardenie, kterou nikde jinde v Brně nemají… 8o a Esta nikde a místo toho nápisy, že tam bude jakási realitní kancelář… :?

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

ledifia
sv. Parfema z Kecálburgu 2259 příspěvků 11.11.12 20:18

Při běhu městem mě zaujala výloha s letošní LPRN, a ejhle, nápis na obchodě ESTA. Na Mečové. Jestli jde zhruba o původní parfumerii ze Zelňáku, to by bylo fajn (dovnitř jsem se zatím nedostala).

Na poličce 52 parfémů 1539 miniatur 30 odstřiků 498 vzorků V tužebníku 161 parfémů

cat_deveraux1
Nevyléčitelná závislačka 1889 příspěvků 12.11.12 10:03

@ledifia
Je to tak, na Zelňáku z toho udělali Subway čímž mě naštvali. Dlouho jsem netušila kam Esta zmizela, jestli je přestěhovaná a nebo je s ní konec, slyšela jsem že to paní zabalila. No a minulý týden jsem šla Mečovou a dočista mi to udělalo radost :). Ve výloze slečinka k LPRN, spousta Guerlainů na poličce. Zdá se mi to ještě hezčí, než na Zelňáku. Čučela jsem jen přes výlohu, dovnitř jsem nešla. Každopádně paní je tam stejná :)

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 5 odstřiků 55 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Nahéma
Parfémová maniačka 872 příspěvků 12.11.12 12:56

Holky, mám nápad- sejdeme se, Aromačky z Brna, před výlohou na Mečové ( jako ikonka cat deveraux), a budeme tam stát, panáčkovat a slinit tak dlouho, až nám paní něco hodí… :mrgreen:

Na poličce 38 parfémů 0 miniatur 16 odstřiků 6 vzorků V tužebníku 9 parfémů

cat_deveraux1
Nevyléčitelná závislačka 1889 příspěvků 12.11.12 22:17

@Nahéma
Nemám problém :mrgreen:

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 5 odstřiků 55 vzorků V tužebníku 2 parfémy

MS61
Nevyléčitelná závislačka 1818 příspěvků 12.11.12 22:32

Hlásím se jako dokumentátor! :mrgreen:

Michal

Na poličce 43 parfémů 5 miniatur 29 odstřiků 97 vzorků V tužebníku 14 parfémů

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 12.11.12 22:36

@MS61

Jakože nejdřív tu výlohu oslintáš a pak ji vyfotíš? :lol:

Na poličce 48 parfémů 3 miniatury 13 odstřiků 103 vzorků V tužebníku 20 parfémů

MS61
Nevyléčitelná závislačka 1818 příspěvků 12.11.12 22:55

@jerry Kdepak! Já to natočím, vyfotografuju, a po odjezdu mužů docenta Chocholouška seberu vyžebrané vzorky. ;) Mám to promyslené, chápeš?

M.

Na poličce 43 parfémů 5 miniatur 29 odstřiků 97 vzorků V tužebníku 14 parfémů

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 12.11.12 22:57

@MS61

Pokud se se mnou o ty vyžebrané vzorky rozdělíš, tak tvůj geniální plán nevykecám. 8)

Na poličce 48 parfémů 3 miniatury 13 odstřiků 103 vzorků V tužebníku 20 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist