Parfumerie Jeden Klik

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Luciška1
Znalkyně 318 příspěvků 04.08.15 14:42
Parfumerie Jeden Klik

Ahoj voněnky :D .
Chci se Vás zeptat…objednala jsem si vůni od parfumerie Jeden Klik. Vůni jsem vracela a telefonicky jsem byla ujištěna, že pro ně není nic problém, že mám napsat průvodní dopis atd. a poslat zpět. To jsem udělala…bohužel je to už tři týdny a stále nemám ani zboží a ani peníze. Vím, že je na reklamaci nějaký čas, ale štve mě, že parfumerie ani nedala vědět, zda balíček obdržela, zkrátka komunikace veškerá žádná. Dle podacího lístku vím, že byl balíček doručen, ale když jsem po 14-ti dnech volala, paní mě ujistila, že vše bude do konce týdne (toho minulého) vyřízeno. Dnes je úterý a kde nic tu nic. Tak jsem psala mail, na který mi pracovnice odpověděla zhruba stejně, jako paní minulý týden, jen chtěla navíc poslat kopii podacího lístku. Fakt mě to štve, tolika cirátů.
Reklamovala jsem jen dvakrát v životě u parfumerie, u které objednávám běžně (El Nino), kde bohužel momentálně není dlouhodobě má oblíbená vůně, proto nákup jinde a tam jsem zaslala zpět, během cca dvou dnů jsem dostala mail, že balíček přijali s tím, že vrací peníze na můj účet a do ani ne týdne jsem peníze měla.

Máme některá podobnou zkušenost s reklamací a vrácením peněz na Jeden Klik?

Děkuji, že jste dočetli až sem a děkuji i za reakce :* :) :kytka: .

Mějte krásný den, Lucka.

Tak doplním, že poté, co jsem lístek poslala a napsala, co si myslím, tak mi bylo odpovězeno takto…

--
Dobrý den paní ......... ,

děkuji za zaslání podacího lístku. Částka Vám bude proplacena na Váš účet. Balíček již evidujeme jako přijatý. Prosím o strpení. Zítra bude zaveden v systému a poté to budeme ihned řešit.
Děkuji za Vaši trpělivost.

S případnými dalšími dotazy se na mne neváhejte obrátit

S pozdravem a přáním pěkného dne

Jana Šidlíková

Takže pokud bych si nešla za svým, peníze nebudu mít třeba nikdy. Na této parfumerii už nikdy více neobjednám a to můžou mít ceny sebelepší. Opravdu velké zklamání.
PS: Ještě před odesláním kopie mi paní tvrdila, že můj balíček ještě nemají…

Omlouvám se ještě jednou za elaborát :oops: ;) , ale vím, že tady mě pochopíte :srdce: …

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 4 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Reakce:

Alena_In
sv. Parfema z Kecálburgu 3240 příspěvků 04.08.15 15:13

Takové téma tady už je: http://www.arome.cz/…likcz-45944/ ;)

Na poličce 16 parfémů 5 miniatur 18 odstřiků 77 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Luciška1
Znalkyně 318 příspěvků 04.08.15 15:46

Vyhledávač mi nic nenašel, proto jsem založila nové téma. Ale děkuji, ráda si počtu :D .

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 4 vzorků V tužebníku 2 parfémy
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist