Parfumerie roku - hlasujte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Arome Petr
Nováček 7 příspěvků 20.06.09 09:56
Parfumerie roku - hlasujte

Dobry den,

na adrese www.parfumerieroku.cz muzete hlasovat v ankete o nejlepsi parfumerii (eshop) roku. Zde muzete dat hlas sve oblibene internetove parfumerii.

Soucasti je i mala soutez o zajimave ceny.

Pokud jste v prehledu nenalezli Vami oblibenou parfumerii, pak je to z duvodu jejich pomalych reakci. Oslovili jsme pred zahajenim hlasovani pres 30 eshopu v CR. Popis vyberu naleznete na uvodni strance.

Jelikoz se jedna o prvni rocnik, budu velmi rad za vase postrehy, napady a pripominky.

S pozdravem
Petr Sedlar www.parfumerieroku.cz

email: parfumerieroku (z) seznam.cz

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

marci64
sv. Parfema z Kecálburgu 2260 příspěvků 20.06.09 10:38

dobrý nápad!!!!! :wink:

už jsem hlasovala :D !!!

Na poličce 24 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 20.06.09 10:55

též jsem se přidala :lol:

Na poličce 49 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

rocky
Nevyléčitelná závislačka 1118 příspěvků 20.06.09 18:55

já také

Na poličce 63 parfémů 1 miniatura 84 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Lenna
Parfémová maniačka 539 příspěvků 20.06.09 18:59

Doufám že mi potom nebudou na mail chodit nějaké pochybné nabídky…

Na poličce 30 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

rocky
Nevyléčitelná závislačka 1118 příspěvků 20.06.09 19:02
Lenna píše:
Doufám že mi potom nebudou na mail chodit nějaké pochybné nabídky…

Mě to také trklo, ale snad neéé

Arome Petr
Nováček 7 příspěvků 20.06.09 20:12

Dobrý den, žádné nabídky chodit nebudou a emaily nebudou nikomu předány. Ostatně není to ani možné, jelikož jste pro to nedaly žádný souhlas. A mám za to, že v případě komerčního zásahu by tato anketa stratila jednou pro vždy jakýkoli význam.

Petr S.

Lenna
Parfémová maniačka 539 příspěvků 20.06.09 20:23
Petr píše:
Dobrý den, žádné nabídky chodit nebudou a emaily nebudou nikomu předány. Ostatně není to ani možné, jelikož jste pro to nedaly žádný souhlas. A mám za to, že v případě komerčního zásahu by tato anketa stratila jednou pro vždy jakýkoli význam.Petr S.

Děkuji za vysvětlení a omlouvám se za pochybnosti. :oops:

Na poličce 30 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

rocky
Nevyléčitelná závislačka 1118 příspěvků 20.06.09 20:33
Petr píše:
Dobrý den, žádné nabídky chodit nebudou a emaily nebudou nikomu předány. Ostatně není to ani možné, jelikož jste pro to nedaly žádný souhlas. A mám za to, že v případě komerčního zásahu by tato anketa stratila jednou pro vždy jakýkoli význam.Petr S.

Děkuji za vysvětlení

Arome Petr
Nováček 7 příspěvků 05.09.09 18:01

Dobrý den, takže hlasování skončilo a výsledky jsou k shlédnutí zde: http://parfumerieroku.cz/?…

Každopádně účast byla daleko nad očekávání. Bohužel menší technické problémy znemožnily na pár dnů hlasovat menšímu počtu zájemců, nicméne na výsledek to nemělo žádný vliv.

Každý prodejce byl o akci informován, takže mohl libovolně hlasování podpořit. Bohužel toto využila hlavně parfumerie www.parfemy.cz a to informováním na Facebooku. U ostatních prodejců jsme žádnou aktivitu nezaregistrovali. Takže většinu hlasujících tvořili spíse uživatelé několika diskusí, kde byly publikovány informace o hlasování.

Věřím, že příští rok bude hlasování ještě větší a hlavně chystáme pár změn.

Zatím přeji vonící dny.

Petr S.

Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist