parfumerie Ruby - kamenný obchod

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 09.04.08 10:49

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 09.04.08 12:09

V Ruby v OD Omega na Svoboďáku jsem natrefila na velice milou prodavačku (taková mladá, blond vlasy do culíku), pokecala, stříkla parfémy, nadělila slevovou poukázku, vše s úsměvem a aniž bych měla pocit, že ji otravuju. Mají tu i parfémy, které se v kamenkách tolik nevyskytují (Agent Provocateur, Prada, Paris Hilton).

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Fleur  09.04.08 18:20

Nakupovala jsem tam zrovna tuhle sobotu - prodavačka (mladší střední věk, krátké vlasy) velice milá, zdvořile mě kontaktovala a sama vybídla, ať si jenom tak kroužím a zkouším. U některých vitrinek mají ale zámek, takže potom ochotně poletovala za mnou, otevírala, zavírala, podávala testovací papírky, na základě mnou vybíraných vůní začala doporučovat další… Výsledek - výhodný nákup (s uplatněním slevové poukázky, k níž jsem okamžitě dostala druhou pro další nákup), určitě si k nim ještě zajdu (zejména, až se nějaký z mých favoritů ocitne v jejich akci). Pokud jde o skladbu sortimentu, tak jsou zásobeni ve stylu „od každého trochu“, ovšem v rozpětí od Le Baiser du dragon až po fialovou sabatinku.

chaantal
sv. Parfema z Kecálburgu 2036 příspěvků 09.04.08 20:30
Ada píše:
V Ruby v OD Omega na Svoboďáku jsem natrefila na velice milou prodavačku (taková mladá, blond vlasy do culíku), pokecala, stříkla parfémy, nadělila slevovou poukázku, vše s úsměvem a aniž bych měla pocit, že ji otravuju. Mají tu i parfémy, které se v kamenkách tolik nevyskytují (Agent Provocateur, Prada, Paris Hilton).

Neni ta parfumerie i v jedne ulicce kousek od Svobodaku? Nevim bohuzel jak se jmenuje, ale kousek od ni je i Fann…

Na poličce 88 parfémů 51 miniatur 2 odstřiky 38 vzorků V tužebníku 22 parfémů

pollina
Znalkyně 303 příspěvků 15.04.08 11:34

Ruby je jeste v Brne na Vachove.

Na poličce 189 parfémů 7 miniatur 8 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 02.09.08 14:40

Myslím, že tato parfumérie má i internetový obchod. Snažila jsem se tam zaregistrovat a nešlo to, tak jsem napsala mail.Jelikož ho nepotvrdili, tak jsem to pustila z hlavy a světe div se, třetí den byl parfém doma a ještě na mě na poště nechtěli peníze! Kdybych byla podvodnice, měla jsem asi parfém zdarma! Ale jelikož jsem solidní, tak jsem jim napsala a poslala peníze z účtu.

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Fleur  05.01.09 18:02

Opakovaně jsem nakupovala v Brně na Vachově a dávám jim jedničku s hvězdičkou! Vedoucí této pobočky je skutečnou odbornicí na svém místě, vždycky odtud odcházím nejenom s výhodným nákupem, ale i s tipem na vůně, které mě dosud nenapadlo očichat.

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 06.01.09 11:35

Fleur, mají tam něco, co jinde ne?

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

Fleur  06.01.09 15:29

Jak kdy - vedoucí této pobočky je ale parfémově osvícená dáma, která sleduje novinky a kromě toho se snaží sehnat i takové ty neprávem pozapomenuté vůně. Já tam chodím hlavně na Absolument absinthe!

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 06.01.09 20:27
Fleur píše:
Jak kdy - vedoucí této pobočky je ale parfémově osvícená dáma, která sleduje novinky a kromě toho se snaží sehnat i takové ty neprávem pozapomenuté vůně. Já tam chodím hlavně na Absolument absinthe!

Také jsem ho koupila u nich! (Ale přes net.) Bezkonkurenčně nejlevnější.

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Veverka
sv. Parfema z Kecálburgu 2403 příspěvků 06.01.09 20:55

A je to spolehlivý obchod? Myslím co se týká originality parfémů? Našla jsem u nich hned dvě vůně, které jinde nemají, tak mám teď hlavu v pejru :shock: …

Na poličce 3 parfémy 2 miniatury 15 odstřiků 145 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Fleur  06.01.09 21:35

Já mám od nich spoustu věcí a nikdy jsem neměla pochyby, také jsem nenarazila na žádné podezřelé praktiky (viz vyřezaný kód na krabičce z elnina).

rocky
Nevyléčitelná závislačka 1114 příspěvků 23.01.09 19:56

Včera jsem přes net objednávala parfémek, a dnes jsem ho byla vyzvednout. Navíc jsem ještě dostala 5% slevu na již zlevněné zboží, moc mě to potěšilo. Taky dávám 1 s *.

Na poličce 63 parfémů 1 miniatura 83 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 14 parfémů

malaeva
Parfémová maniačka 560 příspěvků 28.12.09 17:04

Tak já tomu obchůdku Ruby na Vachové taky dávám 1 s *. Nakupovala jsem u nich přímo v prodejně a prodavačky byly vždycky velice milé, nevnucovaly se, hezky jsme si popovídaly o vůních. Jednou jsem jim dokonce nesla k očichání vzoreček Sacre a jednou se stalo, že paní prodavačka v době, kdy byla v obchodě sama, tak si četla příspěvky z Arome.

Na poličce 17 parfémů 4 miniatury 0 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 8 parfémů

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5743 příspěvků 28.12.09 17:06
malaeva píše:
paní prodavačka v době, kdy byla v obchodě sama, tak si četla příspěvky z Arome.
Chytrá holka :banana: ..
Na poličce 52 parfémů 18 miniatur 24 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist