Parfumerie v Brně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Arome misule
Nováček 4 příspěvky 29.08.09 11:00
Parfumerie v Brně

Dnes se udělalo tak „krásně“, že jsem si řekla, že dnes by bylo ideální zajít do nějaké té parfumérky a ozkoušet si doporučené vůně. Jestli je tady někdo z Brna, mohli by jste mi prosím doporučit nějakou parfumerii, kam můžu zavítat i dnes v sobotu?Děkuju

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7601 příspěvků 29.08.09 11:11

V Olympii je Sephora, Douglas, L'Occitane a Marionnaud. Ve Futuru Marionnaud a Yves Rocher a ve Vaňkovce Y.R., Marionnaud a Douglas :D

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém

dracatko
Nevyléčitelná závislačka 1365 příspěvků 29.08.09 14:09

Ve špalíčku je Marionnaud (s milým personálem), ten bude mít taky otevřeno.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Violette
Parfémová maniačka 745 příspěvků 31.08.09 14:13

Pokud vyrážíš do centra, tak dopoledne má otevřeno ještě Fann v OD Centrum nebo na nám. Svobody (zde jen pultový prodej) a moc milí jsou v parfumerii Esta v uličce k Zelnému trhu (ale tam mají jen některé značky).

Na poličce 24 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Nefertari
Učednice 79 příspěvků 30.10.11 20:55

Chtěla bych se zeptat, jestli, jak byla v Brně nedaleko Náměstí Svobody ta parfumerie Ruby, tak jestli někdo nevíte, jestli se někam přestěhovala nebo je úplně pryč. Děkuju, jetli někdo odpoví, snad někde bude :-)

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 0 parfémů

cat_deveraux1
Nevyléčitelná závislačka 1889 příspěvků 22.11.11 21:38

Nejraději chodím do Esta parfumerie jak se jde na Zelňák, je tam neskutečně milá paní a říkala, že budou dostávat přímo zásilky z Francie z Guerlainu, takže budou brzy k sehnání u ní i delikatesy a podobné mňam! :-)
Také jsou fajn ve Fannu na Svoboďáku.

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 5 odstřiků 55 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Stevicek
Nováček 3 příspěvky 27.11.11 11:00

A jak je to s cenami v jednotlivých prodejnách? je to srovnatelné nebo jsou velké rozdíly?

Na poličce 4 parfémy 1 miniatura 0 odstřiků 11 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Fleur  29.11.11 10:25
Parfumerie Ruby byla nenávratně zrušena (měla 2 pobočky v centru města - v centru Omega na nám. Svobody a na Vachově). Zejména želím odchodu nesmírně milé a v parfémech velmi orientované prodávající na pobočce ve Vachově ulici - to byla skutečná znalkyně parfémů a dokázala sehnat i málo běžné vůně (kupovávala jsem u nich Absolument Absinthe).
Nefertari píše:
Chtěla bych se zeptat, jestli, jak byla v Brně nedaleko Náměstí Svobody ta parfumerie Ruby, tak jestli někdo nevíte, jestli se někam přestěhovala nebo je úplně pryč. Děkuju, jetli někdo odpoví, snad někde bude :-)

Fleur  29.11.11 10:28
cat_deveraux1 píše:
Nejraději chodím do Esta parfumerie jak se jde na Zelňák, je tam neskutečně milá paní a říkala, že budou dostávat přímo zásilky z Francie z Guerlainu, takže budou brzy k sehnání u ní i delikatesy a podobné mňam! :-)

Příspěvek upraven 29.07.14 v 19:26

Nefertari
Učednice 79 příspěvků 29.11.11 20:54

Děkuju moc za odpověď!! :kytka: I když neni příliš potěšující, bohužel. Věděla jsem jenom o jedné pobočce blízko Náměstí Svobody, nevim jak se ta ulice jmenovala. Ale bylo to tam úžasný, a taky skvělé prodavačky. Byl to učiněnej ráj, škoda.

Fleur píše:
Parfumerie Ruby byla nenávratně zrušena (měla 2 pobočky v centru města - v centru Omega na nám. Svobody a na Vachově). Zejména želím odchodu nesmírně milé a v parfémech velmi orientované prodávající na pobočce ve Vachově ulici - to byla skutečná znalkyně parfémů a dokázala sehnat i málo běžné vůně (kupovávala jsem u nich Absolument Absinthe).
Nefertari píše:
Chtěla bych se zeptat, jestli, jak byla v Brně nedaleko Náměstí Svobody ta parfumerie Ruby, tak jestli někdo nevíte, jestli se někam přestěhovala nebo je úplně pryč. Děkuju, jetli někdo odpoví, snad někde bude :-)
Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 0 parfémů

cat_deveraux1
Nevyléčitelná závislačka 1889 příspěvků 03.12.11 12:35
Fleur píše:
cat_deveraux1 píše:
Tak i s touto prodejnou se budeme muset vbrzku rozloučit, neboť Estée Lauder, a níž byli závislí kvůli propojení s provozovnou kosmetiky, začíná šetřit (v Praze zrušila prodejnu v Železné ulici). Prodejna Esta tak bude fungovat nejspíš pouze do konce tohoto roku a já jenom držím palce, aby pí. Sedláčková našla nové prostory někde v centru města a aby její místo nezískala další čínsko-turecká hadrárna. Od Guerlainů momentálně velký výběr ve vůních nemají (s kosmetikou a líčením je to podstatně lepší).

Bohužel jsem tuto informaci také zaslechla. Je to škoda, doufejme že opravdu z toho nebude prodejna hader rákosniků a paní Sedláčková najde nějaké další prostory, byla by to škoda. Mám kousek od tama školu a ráda se za ní zastavím na pokec.
Guerlainů moc nemá, ale slibovala že budou zásilky přímo z Francie, kdoví kdoví…Ale potěšila mě s Boucheron, minule tam byl slušný výběr.

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 5 odstřiků 55 vzorků V tužebníku 2 parfémy
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist