Parfumerie v Brně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Arome misule
Nováček 4 příspěvky 29.08.09 11:00
Parfumerie v Brně

Dnes se udělalo tak „krásně“, že jsem si řekla, že dnes by bylo ideální zajít do nějaké té parfumérky a ozkoušet si doporučené vůně. Jestli je tady někdo z Brna, mohli by jste mi prosím doporučit nějakou parfumerii, kam můžu zavítat i dnes v sobotu?Děkuju

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 29.08.09 11:11

V Olympii je Sephora, Douglas, L'Occitane a Marionnaud. Ve Futuru Marionnaud a Yves Rocher a ve Vaňkovce Y.R., Marionnaud a Douglas :D

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém

dracatko
Nevyléčitelná závislačka 1365 příspěvků 29.08.09 14:09

Ve špalíčku je Marionnaud (s milým personálem), ten bude mít taky otevřeno.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Violette
Parfémová maniačka 745 příspěvků 31.08.09 14:13

Pokud vyrážíš do centra, tak dopoledne má otevřeno ještě Fann v OD Centrum nebo na nám. Svobody (zde jen pultový prodej) a moc milí jsou v parfumerii Esta v uličce k Zelnému trhu (ale tam mají jen některé značky).

Na poličce 24 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Nefertari
Učednice 79 příspěvků 30.10.11 20:55

Chtěla bych se zeptat, jestli, jak byla v Brně nedaleko Náměstí Svobody ta parfumerie Ruby, tak jestli někdo nevíte, jestli se někam přestěhovala nebo je úplně pryč. Děkuju, jetli někdo odpoví, snad někde bude :-)

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 0 parfémů

cat_deveraux1
Nevyléčitelná závislačka 1878 příspěvků 22.11.11 21:38

Nejraději chodím do Esta parfumerie jak se jde na Zelňák, je tam neskutečně milá paní a říkala, že budou dostávat přímo zásilky z Francie z Guerlainu, takže budou brzy k sehnání u ní i delikatesy a podobné mňam! :-)
Také jsou fajn ve Fannu na Svoboďáku.

Na poličce 18 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 55 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Stevicek
Nováček 3 příspěvky 27.11.11 11:00

A jak je to s cenami v jednotlivých prodejnách? je to srovnatelné nebo jsou velké rozdíly?

Na poličce 3 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 8 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Fleur  29.11.11 10:25
Parfumerie Ruby byla nenávratně zrušena (měla 2 pobočky v centru města - v centru Omega na nám. Svobody a na Vachově). Zejména želím odchodu nesmírně milé a v parfémech velmi orientované prodávající na pobočce ve Vachově ulici - to byla skutečná znalkyně parfémů a dokázala sehnat i málo běžné vůně (kupovávala jsem u nich Absolument Absinthe).
Nefertari píše:
Chtěla bych se zeptat, jestli, jak byla v Brně nedaleko Náměstí Svobody ta parfumerie Ruby, tak jestli někdo nevíte, jestli se někam přestěhovala nebo je úplně pryč. Děkuju, jetli někdo odpoví, snad někde bude :-)

Fleur  29.11.11 10:28
cat_deveraux1 píše:
Nejraději chodím do Esta parfumerie jak se jde na Zelňák, je tam neskutečně milá paní a říkala, že budou dostávat přímo zásilky z Francie z Guerlainu, takže budou brzy k sehnání u ní i delikatesy a podobné mňam! :-)

Příspěvek upraven 29.07.14 v 19:26

Nefertari
Učednice 79 příspěvků 29.11.11 20:54

Děkuju moc za odpověď!! :kytka: I když neni příliš potěšující, bohužel. Věděla jsem jenom o jedné pobočce blízko Náměstí Svobody, nevim jak se ta ulice jmenovala. Ale bylo to tam úžasný, a taky skvělé prodavačky. Byl to učiněnej ráj, škoda.

Fleur píše:
Parfumerie Ruby byla nenávratně zrušena (měla 2 pobočky v centru města - v centru Omega na nám. Svobody a na Vachově). Zejména želím odchodu nesmírně milé a v parfémech velmi orientované prodávající na pobočce ve Vachově ulici - to byla skutečná znalkyně parfémů a dokázala sehnat i málo běžné vůně (kupovávala jsem u nich Absolument Absinthe).
Nefertari píše:
Chtěla bych se zeptat, jestli, jak byla v Brně nedaleko Náměstí Svobody ta parfumerie Ruby, tak jestli někdo nevíte, jestli se někam přestěhovala nebo je úplně pryč. Děkuju, jetli někdo odpoví, snad někde bude :-)
Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 0 parfémů

cat_deveraux1
Nevyléčitelná závislačka 1878 příspěvků 03.12.11 12:35
Fleur píše:
cat_deveraux1 píše:
Tak i s touto prodejnou se budeme muset vbrzku rozloučit, neboť Estée Lauder, a níž byli závislí kvůli propojení s provozovnou kosmetiky, začíná šetřit (v Praze zrušila prodejnu v Železné ulici). Prodejna Esta tak bude fungovat nejspíš pouze do konce tohoto roku a já jenom držím palce, aby pí. Sedláčková našla nové prostory někde v centru města a aby její místo nezískala další čínsko-turecká hadrárna. Od Guerlainů momentálně velký výběr ve vůních nemají (s kosmetikou a líčením je to podstatně lepší).

Bohužel jsem tuto informaci také zaslechla. Je to škoda, doufejme že opravdu z toho nebude prodejna hader rákosniků a paní Sedláčková najde nějaké další prostory, byla by to škoda. Mám kousek od tama školu a ráda se za ní zastavím na pokec.
Guerlainů moc nemá, ale slibovala že budou zásilky přímo z Francie, kdoví kdoví…Ale potěšila mě s Boucheron, minule tam byl slušný výběr.

Na poličce 18 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 55 vzorků V tužebníku 2 parfémy
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist