Parfumovane oleje

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

dalida
Nováček 1 příspěvek 22.10.08 19:57
Parfumovane oleje

Dnes som natrafila na tuto stranku a musim povedat, ze sa mi strasne paci. O parfemy sa zaujimam len trosku, ani zdaleka nemam taku uctyhodnu zbierku ako niektore uzivatelky, ale napriek tomu som rada, ze som sa dozvedela take zaujimave veci :-)

Chcela som sa spytat, nemate skusenosti s parfumovanymi olejmi? Raz som o nich nieco zacula a velmi rada by som ich vyskusala (nejaku peknu korenistu, vanilkovu pripadne jasminovu vonu v oleji)..

Na poličce 4 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 23.10.08 15:59

Vítej mezi námi! :D

Já s oleji zkušenost nemám, ale myslím, že se tu někdo najde a pokud se tu diskutovalo, tak to najdeš pomocí funkce „hledat“. Ale nejlepší je samozřejmě snažit se hledat sama na internetu, pokud umíš anglicky. Je spousta značek co dělá i parfémované oleje, někdy je to dost drahá záležitost.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 23.10.08 16:25

Dalido, měla jsem už tři parfémové oleje od The Body Shop, Woody Sandalwood, White musk a Japanese Musk, a byly vynikající. Skvělá výdrž, zajímavá vůně. Woody Sandalwood je santalová, jemně nasládlá vůně, White musk voní jako vykoupané miminko, sametově a něžně, a Japanese Musk je kosatcově pudrový. Toužila jsem i po Tea rose (růžový soliflor), ale ta zmizela z prodeje. Krásně voní i Neroli jasmin (sladká, orientální vůně, jasmín ani neroli v ní nejsou výrazné) a Rose cassis (růže s černým rybízem), i když už té mám jako u jediné pochybnosti o výdrži.

Víc najdeš tady: http://www.thebodyshop.com/_en/_ww/cata … _Fragrance

Na poličce 28 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 17 parfémů

hafik
sv. Parfema z Kecálburgu 5414 příspěvků 23.10.08 16:26

Moje kamarádka, která pracuje v malé parfumerii dostala od dealerky tělový olej Gucci Envy. Kamarádka si ho nemůže vynachválit, prý se ihned krásně vsákne do pokožky a celé tělo nádherně voní skoro celý den :P

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 37 parfémů

Lyonella
sv. Parfema z Kecálburgu 7017 příspěvků 24.10.08 01:49

Hafi, tak to můžu potvrdit, protože tělový olej Gucci Envy mám taky. ( Jen mi k němu pořád chybí ten parfém. Ach jo.)

Na poličce 58 parfémů 36 miniatur 45 odstřiků 527 vzorků V tužebníku 30 parfémů

1bludicka
Znalkyně 342 příspěvků 24.10.08 06:49

Já mám Boucheron Jaipur Saphir a je taky užasný. Jednak je v rozprašovači, což je bezva a na pokožce mi dělá jen blaho. :-)

Na poličce 28 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 24.10.08 06:52

Mám Jovan Musk oil a 2 olejíčky Frais Monde a jsou všechny fajn. :wink:

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

chaantal
sv. Parfema z Kecálburgu 2036 příspěvků 24.10.08 09:04

Me tento tyden prisel nadherny zlatetrpytivy olej Cinéma od YSL, ale jeste jsem ho nestihla odzkouset, ale myslim ze to bude bomba, jeste napisu :D

Na poličce 88 parfémů 51 miniatur 2 odstřiky 38 vzorků V tužebníku 22 parfémů

Jitka
sv. Parfema z Kecálburgu 2219 příspěvků 24.10.08 09:21

Já mám ráda od Urtekram tělový olej Růže, krásně a dlouho voní, dobře se vsakuje do pokožky, která je po něm hebká jak samet. Ještě mají v nabídce meruňková a jojobový, také mohu jen doporučit.

Na poličce 28 parfémů 13 miniatur 9 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 24.10.08 09:22

Jitko co je to za značku? Dá se to tu normálně sehnat?

Na poličce 7 parfémů 4 miniatury 4 odstřiky 14 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 24.10.08 09:43

Urtekram je přírodní kosmetika, mívají ji v příslušných krámcích se zdravými věcmi.
Parfemované tělové oleje ale nabízejí i jiné značky - jejich primárním účelem ovšem není vonět, takže nevydrží tak dlouho a určitě nestačí jen si díbnout za ucho.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Jitka
sv. Parfema z Kecálburgu 2219 příspěvků 24.10.08 10:49

Amy, já kupuji tady: http://www.happyhemp.cz/m-36-Dle-znacky … antal.html

Obchod můžu doporučit, jen dodací lhůty mají asi týden.
Je to dánská přírodní BIO kosmetika, používám ji už rok a nedám na ni dopustit. Mají celou řadu růžičkové, tělové kosmetiky.

Na poličce 28 parfémů 13 miniatur 9 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist