Parfums - nový partner RENOME aneb rady k výběru vůně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

tuzezlypes
Parfémová maniačka 562 příspěvků 04.10.09 11:10
Parfums - nový partner RENOME aneb rady k výběru vůně

"Různé vůně se hodí pro různé příležitosti. Máte-li například obchodní jednání, pak silnější a kořeněná vůně je na místě. Dává pocit dominance a sebejistoty. Mezi oblíbené patří například Christian Dior Poison, Fendi Palazzo, Givenchy Ange ou Demon, Jean Paul Gaultier Ma Dame. Pro denní nošení se zase hodí příjemně uvolněná svěží vůně - doporučit můžeme třeba LB Roma, Elizabeth Arden 5th Avenue, Nina Ricci Deci Della. Jdete-li na schůzku se svým přítelem, je vhodné použití lehčí a sladší vůně, ta umí navodit příjemný pocit intimna a důvěrnosti - Bvlgari Omnia Crystalline, Cerutti 1881, Burberry of London.

Tolik citace z nového časopisu Mollo. :D

Na poličce 58 parfémů 2 miniatury 14 odstřiků 64 vzorků V tužebníku 3 parfémy
Reakce:

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 04.10.09 11:25

To jsou zase tolik hloupych rád z časopisů :roll: …

Nějaké kategorie vůně pro různé příležitostí jsme probíraly tady: http://www.arome.cz/…iewtopic.php?…

hezké počtení :)

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů

tuzezlypes
Parfémová maniačka 562 příspěvků 04.10.09 12:17

No rada typu „Poison na obchodní jednání“ mi přišlo vyloženě mimo. Chudák ten, kdo se tím bude řídit. Tak něco tam napsat musí, aby byla reklama.

Na poličce 58 parfémů 2 miniatury 14 odstřiků 64 vzorků V tužebníku 3 parfémy

jasmina
sv. Parfema z Kecálburgu 2176 příspěvků 04.10.09 14:27

poison me taky zejmena pobavil :)

Na poličce 32 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

dracatko
Nevyléčitelná závislačka 1365 příspěvků 04.10.09 14:55

Roma a uvolněná svěží vůně? Asi jsem očichávala něco jiného :-)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

delfin32
Parfémová maniačka 748 příspěvků 04.10.09 15:38

Opravdu fundované rady :roll:

Já si na sebe dát silnější kořeněnou vůni, tak se mi rozklepou nejen kolena, ale i žaludek a jednání budu muset předčasně opustit…

Na poličce 21 parfémů 0 miniatur 19 odstřiků 147 vzorků V tužebníku 75 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 04.10.09 20:44

Ono je to všechno stále dokola o subjektivním vnímání vůní. Vždycky se dobře bavím, když tady někdo prohlásí nějakou vůni za „naprosto nekonfliktní“, která „opravdu nikomu nemůže vadit“… Většinou je to totiž kousek, ze kterého padám do mdlob. :D

Nicméně, jako marketéra by mne skutečně zajímal nějaký průzkum na širším vzorku (tak 100 000 respondentů nejméně :P ), které vůně jsou jak vnímány v různých situacích… :D

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 04.10.09 20:58

Ono i ten Poison by třeba šel klidně použit na pracovní schůzku - hlávně je že by OPRAVDU slušel jeho nositelce a byl by k ní přírozeným. Vždyt' i pracovní schůzky nebývají vždy podle typického scenáře :wink: :lol: .

Rády v nošení parfémů podle mě se vůbec nedá dávat - vždy to jen o subjektivním pocitu a přírozeném souznění s parfémem.
Když čtu takové članky - tak si pokaždé kroutím hlavou.

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist