Parfums Weil - Antilope

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 14.07.08 16:27
Parfums Weil - Antilope

Znáte někdo tuto značku a vůni Antilope?

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů
Reakce:

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 14.07.08 16:38

Jo, já jsem ji měla kdysi a moc se mi libila. Nedávno jsem ji koupila výhodně na netu, líbila si mi sice ještě, ale protože je to jen kolínská, tak na mě držela asi 3 minuty, jelikož už mám asi otupený nos. Dala jsem ji kolegyni, která byla nadšená.
Je to taková hezká klasika, květinově aldehydová, v základu je ambra, cedr,kůže, pižmo a vetiver. (Já v ní cítila taky rum.)
Výdrž je podle mě mizerná, ale zato cena je příjemná.

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 14.07.08 16:43

Jani, ty jsi mě rozesmála, otupený nos a pak rum?  :lol:

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 14.07.08 21:34

Ronno, zrovna teď je na Jednorožci v akci od Weilu Bambou, to sice neznám, ale za 222 Kč EdC 100 ml. No nekupte to!
Není tady na ni bohužel ani recenze - znáte to někdo?
Ta značka je myslím dost dobrá - měla jsem od nich před lety Weil de Weil (bohužel se už nedělá) a ta byla moc krásná!

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 16.07.08 15:54

No recenzí na tuhle zančku teda nikde moc není. Podle toho, co jsem našla to Bambou asi nic moc, ale ta tvoje Weil má být úžasná a Antilope taky. Antilope je velmi suché chypre.

Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist