Parfumstar.cz - Mon Jasmin Noir - padělek?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

BraveGirl
Nováček 27 příspěvků 24.06.13 13:20
Parfumstar.cz - Mon Jasmin Noir - padělek?

Ahoj,

tak jsem si právě donesla domů Mon Jasmin Noir EDP 75 ml, který jsem měla ozkoušený z kamenné parfumerie (ze Seophory i Douglasu) a strašně se na něj těšila. Krabička i flakonek se zdály ok. Navoněla jsem se a ---- vůně mi přijde strašně slabá! A to jsem se stříkla několikrát na jedno místo.

Je možné, že by byla vůně naředěná?? V internetovém obchodu, který deklaruje „- ZÁRUKA KVALITY - pouze originální zboží od ověřených dodavatelů“? Praštilo mě to do nosu, protože právě ze Sephory mám ozkoušeno, že Mon Jasmin Noir na mě voní poměrně intenzivně, a teď toto!

Jak nyní postupovat? Je možné domoci se nějaké náhrady?
Nebo je rozdíl dán tím, že jsou „testery“ v kamenných parfumeriích internzivnější, než pak koupené vůně?

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 30 vzorků V tužebníku 20 parfémů
Reakce:

BraveGirl
Nováček 27 příspěvků 24.06.13 13:26

V obchodních podmínkách na webu píšou následující:

"Záruka vrácení peněz – právo na odstoupení od smlouvy

Byla-li smlouva uzavřena pomocí prostředků komunikace na dálku (internetovým nákupním systémem na adrese www.parfumstar.cz), má spotřebitel právo dle § 53 odst. 7 Obč.Z. od smlouvy odstoupit do 14 dnů od převzetí plnění (dodání zboží). V takovém případě musí být odstoupení od smlouvy nejlépe spolu s vráceným zbožím doručeno prodávajícímu nejpozději čtrnáctý den od doručení zboží. Zboží je třeba doručit kompletní, pokud je to možné, spolu s původním obalem, nepoškozené a nejevící známky užívání, spolu s dokladem (jeho kopií) prokazujícím koupi zboží u prodávajícího. V případě, kdy by vracené zboží bylo poškozené, nekompletní, částečně spotřebované apod., vyhrazujeme si právo uplatnit odpovídající kompenzaci za snížení hodnoty vracené věci. Tím není dotčen nárok spotřebitele na odstoupení od smlouvy bez jakékoli sankce. Pokud spotřebitel takto od smlouvy odstoupí, vrátíme mu částku odpovídající kupní ceně nejpozději do 30 dnů od odstoupení kupujícího od smlouvy.

Projev vůle odstoupit od smlouvy doporučujeme učinit písemnou formou, aby bylo zřejmé, že využíváte svého práva, neboť zaslání samotného zboží zpět nelze automaticky považovat za projev vůle odstoupit od smlouvy."

Máte s tím někdo nějaké zkušenosti prosím? Asi to udělám.
Tohle ve mně tedy hrozně podrylo důvěru v internetové obchody. :x

BraveGirl
Nováček 27 příspěvků 24.06.13 13:31

Ještě dodám, že jsem si teď stříkla vzorek Jasmin Noir, který jsem si také objednala, a není na mém zápěstí téměř vůbec cítit. Achjo, mělo mi být podezřelé, že jsou tak levní…

Jak příště poznat solidní internetovou parfumerii? Nebo nakupovat jen v kamenných? :?

Frantatata
sv. Parfema z Kecálburgu 21220 příspěvků 24.06.13 13:34

Dnes jsem v tomto obchodě vykonal objednávku, tak děkuji za info. ;)

Využijte klidně a bez předsudků svého práva vrátit zboží, když se vám nezdá.

Na poličce 623 parfémů 130 miniatur 658 odstřiků 990 vzorků V tužebníku 0 parfémů

BraveGirl
Nováček 27 příspěvků 24.06.13 13:36

Hezký den,

napíšete pak, jak to dopadlo prosím - resp. zda jste s nákupem tam spokojen?

Děkuji

Frantatata
sv. Parfema z Kecálburgu 21220 příspěvků 24.06.13 14:01

Objednával jsem pro švagrovou velkou sadu Burberry Weekend k narozeninám. Švagrová prý nechce přejít na jinou vůni.
Třeba nyní přejde.

Na poličce 623 parfémů 130 miniatur 658 odstřiků 990 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Venea
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 24.06.13 14:10

a není to třeba jenom jiným počasím nebo něčím podobným? na mě taky jednou vůně drží, pak nedrží, pokaždé se taky může rozležet trochu jinak…pokud ale nejsi spokojená, tak vůni vrať na to máš bez udání důvodu do 14ti-dní právo…akorát je problém, že už jsi vůni teda zkoušela, možná ti nevrátí plnou částku…

Na poličce 39 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 5 vzorků V tužebníku 15 parfémů

BraveGirl
Nováček 27 příspěvků 24.06.13 14:14

Taky o tom přemýšlím, jestli to není počasím, testovala jsem vůni minulý týden v tom šíleném vedru, a byla intenzivní, a teď se dost ochladilo… Hodlám to prověřit tak, že teď půjdu do Sephory, na jednu ruku dám MJN z parfumerky a na druhou z Parfumstar.cz a ukáže se rozdíl…

BraveGirl
Nováček 27 příspěvků 24.06.13 14:15

Jinak s tím, že mi nevrátí plnou částku, počítám… Aspoň něco…

danaada
Parfémová maniačka 859 příspěvků 24.06.13 14:18

Pokud nejsi spokojená, tak vůni vrať, ale zrovna s tímto parfémem mám hodně zajímavou zkušenost. Zkoušela jsem ho ve dvou různých parfumeriích, vůně se mi líbila, ale vůbec nedržela. Nechtěla jsem si ji tedy koupit, ale pak ji měli ve velké slevě ve vánočním výprodeji a tak jsem neodolala. K mému velkému překvapení je to největší držák mé poličky. Jenže vůni nosím jen do mrazů, jinak se mi moc nelíbí. Pravda je, že v teple na mně moc nedrží. Taky mám zkušenost s menstruačním cyklem, jsou dny kdy na mně nedrží žádný parfém. Vůni bych být tebou ještě zkusila s nějakým odstupem či v jiném počasí, ale pokud i tak nebude držet, můžeš ji určitě vrátit.

Na poličce 12 parfémů 10 miniatur 52 odstřiků 36 vzorků V tužebníku 0 parfémů

BraveGirl
Nováček 27 příspěvků 24.06.13 14:34
@danaada píše:
Pokud nejsi spokojená, tak vůni vrať, ale zrovna s tímto parfémem mám hodně zajímavou zkušenost. Zkoušela jsem ho ve dvou různých parfumeriích, vůně se mi líbila, ale vůbec nedržela. Nechtěla jsem si ji tedy koupit, ale pak ji měli ve velké slevě ve vánočním výprodeji a tak jsem neodolala. K mému velkému překvapení je to největší držák mé poličky. Jenže vůni nosím jen do mrazů, jinak se mi moc nelíbí. Pravda je, že v teple na mně moc nedrží. Taky mám zkušenost s menstruačním cyklem, jsou dny kdy na mně nedrží žádný parfém. Vůni bych být tebou ještě zkusila s nějakým odstupem či v jiném počasí, ale pokud i tak nebude držet, můžeš ji určitě vrátit.

Díky za reakci, asi máš pravdu, že tomu dám ještě trochu času.

Zkusím nejdřív skočit do Sephory a porovnat se „zaručeným originálem“ a pak třeba ještě týden testovat… Na vrácení mám 14 dní. Na mně byla naopak v teple výrazná… A pak se v tom vyznej :)

Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist