Paris Hilton - Tease

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Klokan  15.05.10 16:26
Paris Hilton - Tease

http://www.fragrantica.com/…e/o.8908.jpg

Složení:

broskev, červené jablko,bergamot,
Bílé květiny
Dřevěné tóny, písek , ambra

Reakce:

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 15.05.10 20:23

Tedy podle složení bych tu barvu flakónu vůbec nečekala :conf: . Jakákoliv jiné barva by seděla více…
A jak voní písek? :shock:

Na poličce 10 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 437 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 16.05.10 13:09

Záleží na tom, jestli je suchý nebo mokrý. :D

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

Evax
Parfémová maniačka 716 příspěvků 16.05.10 15:27

Konečně decentní flakon /na Paris Hilton/, který se mi líbí. Snad by konečně mohla i vůně /musím se přiznat, že od Paris Hilton se mi nelíbí absolutně nic, ačkoli většina vůní, co jsem od této značky zkoušela, se mi zdála nositelná a celkem dobrá, ale pochvilce jsem vždycky nabyla dojmu lacinosti, přijde mi, že většina jejích parfémů jsou imitace jiných značek, třeba Juicy Couture, Burberry a tak podobně, ne zrovna lepší než inspirativní verze/. Vlastní originální nápad a fialový flakon bych ocenila, ale čekám raději preventivně opak :lol: :lol:

Na poličce 31 parfémů 5 miniatur 14 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 17 parfémů

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 16.05.10 15:30

Jo, flakónek pěkný.

Ad písek: suchý písek - to je pro mě Dune; když jsem ji prvně zkoušela, málem mě udusila, bylo to jako octnout se v písečné bouři. A mokrý, hmm, to si spíš představím moře, slano, slunce, no vlastně částečně tohle cítím v Eau des Merveilles. Ale ani jedna představa mi nezapadá do ostatního složení Parisina parfému… :conf:

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Lilian
Parfémová maniačka 774 příspěvků 05.01.11 12:16

Složení se mi zdá velice dobré a ohlasy lidí, kteří tuto vůni vlastní jsou opravdu kladné. Takže nakonec došlu i na Paris a tu vůni musím bezpodmínečně mít :wink: :)

Na poličce 94 parfémů 6 miniatur 0 odstřiků 28 vzorků V tužebníku 46 parfémů

cherrinka
Učednice 56 příspěvků 11.02.11 10:07

máte ho už někdo??Jsem na něj zvědavá, vůně, které jsem od Paris zkoušela, mi přišly jako levné voňavky, vůbec mi nevoněly, tato vypadá ale zajímavě..

Nemáte někdo možnost udělat odstřik??

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist