Paris Jarden Romantic

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

YVES  19.01.08 18:15

Ako Vonia Tato Vona? Skusali Ste Ju?

Reakce:

YVES  19.01.08 18:18

iba dodavam ze je od znacky yves saint laurent

eva  19.01.08 19:04

Yves: Paris Jarden Romantic se mi zdá snesitelnější než klasická Paris /není vůbec těžká, oproti ní se jeví téměř jako svěží, ale výdrž má i tak dobrou/, je to především kombinace růží a trávy /zkoušela jsem ji před rokem a tento dojem se vryl do paměti: růže + tráva, tráva + růže a tak pořád dokola, zeleň tady voní především jako čerstvá, mokrá a šťavnatá jarní tráva, případně tráva čerstvě pokosená - upozorňuji, že jsem zkoušela pouze na kůži, ne na papírku: tak bude asi možná řada rozdílů, jak komu bude vonět - papír bývá v případě posuzování vůní pro druhé objektivnější, alespoň pokud jde o moji kůži:)/
PJR je možné do jisté míry považovat za relativně zajímavou /ne přelomovou/ vlivem trávově-bylinkového pozadí, ale je tu riziko, že by mohla někomu třeba poobracet žaludek. Ale možná je můj názor zkreslený tím, že mi doposud žádná z Paris /jsou i jiné verze - odnože/ bohužel nepřirostla k srdci …

K vyzkoušení je v Douglasu.

Samantha
Nevyléčitelná závislačka 1073 příspěvků 20.01.08 23:31

Já tento parfém mám a musím potvrdit, že je tam hodně cítit vůně čerstvě pokosené trávy. Je to hodně osvěžující, zvlášť pěkně se rozkádá za deštivého počasí. Je nesladká.

Na poličce 56 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 52 vzorků V tužebníku 7 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist