Paruka - zkušenosti,tipy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Medojedka
sv. Parfema z Kecálburgu 13269 příspěvků 16.09.13 16:26
Paruka - zkušenosti, tipy

Nosíte paruku? Máte tipy, jak vybrat, kde koupit, jak nosit a ošetřovat? Podělte se , prosím. Děkuji :kytka:

Příspěvek upraven 19.09.13 v 09:57

Na poličce 97 parfémů 12 miniatur 91 odstřiků 77 vzorků V tužebníku 7 parfémů
Reakce:

ZorkaO
Znalkyně 495 příspěvků 19.09.13 09:53
@Medojedka

Dobré ránko, ja by som moc rada nosila parochňu tiež, už len kvôli tomu čaru premeny, na chvíľu, a bez farbenia. Moja stará mama, pani profesorka, nosila parochne tieť kvôli móde, nejaké kvalitné, českej výroby, z kanekalonu, to si pamätám… Moja dcérka Betka si kupuje príčesky a parochne u číńanca, ja viem, znie to hrozne, ale nikto ju zatiaľ nepristihol, žeby to bol falošný šmejd, parochňa síce nevydrží celé mesiace,ale na chvíľu radosti z premeny jej stačí. Príčesky zháňa za lacno aj cez internet, a ten cop je fakt úplne jak pravý…
Skutočne kvalitnú parochňu… skúsim sa opýtať kamarátky, tá nosila krásnu, blonďatú, a viem, že bola z obchodu, ako má byť.. pozdravujem… :srdce:

Na poličce 34 parfémů 5 miniatur 5 odstřiků 18 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Medojedka
sv. Parfema z Kecálburgu 13269 příspěvků 19.09.13 09:56

@ZorkaO díky, budu ráda za každou informaci  :kytka:

ZorkaO
Znalkyně 495 příspěvků 19.09.13 10:46
@Medojedka

Tak už som zistila, Medojedka, staré dobré parochne by mali byť na stránkach parochňa.eu -skús popozerať a napíš svoje zistenie, samú ma to zaujíma!!! :mavam:

Medojedka
sv. Parfema z Kecálburgu 13269 příspěvků 19.09.13 11:02

@ZorkaO no, právě nevím, co je lepší, tady jsou z pravých vlasů :think: . Ale chtěla jsem zkušenosti, odkazy na internetové obchody najdu i sama ;)

ZorkaO
Znalkyně 495 příspěvků 19.09.13 16:18
@Medojedka

Ja viem…len kamarátka má odtiaľ,no nosí ju len veľmi príležitostne, vlasy umýva normálnym šampónom…tak som moc nepomohla…ale aspoň som Ťa pozdravila. Nech sa darí!!! :kytka:

Medojedka
sv. Parfema z Kecálburgu 13269 příspěvků 19.09.13 16:19

@ZorkaO děkuji Ti za ochotu :kytka:

bab58
sv. Parfema z Kecálburgu 6507 příspěvků 19.09.13 16:32
@Medojedka píše:
@ZorkaO no, právě nevím, co je lepší, tady jsou z pravých vlasů :think: . Ale chtěla jsem zkušenosti, odkazy na internetové obchody najdu i sama ;)

Když jsem před lety přišla po chemošce o vlasy, nosila jsem nějaký čas paruku, sice překrásnou, kdo to nevěděl, nepoznal nic, ale cítila jsem se v ní příšerně. Svrběla mě hlava, měla jsem ji kvalitní, z pravých vlasů a ne zrovna levnou. Pečovala jsem o ni jako o vlastní vlasy, tzn. šampon, kondicioner, občas smývatelný přeliv. V zimě to bylo docela prima, ale jak vylezlo sluníčko, trpěla jsem jak zvíře - zkuste nosit v létě čepici :? , ikdyž byla prodyšná, prostě to nebylo ono. Doma jsem chodila s bosou lebkou. Ale prý mám krásné uši, tak mě to prý i slušelo.
:cert: čert tomu věř, byla jsem na vrcholu blaha, když mi tam začal rašit vlatní „ježek“ - tak to je moje zkušenost :mavam:

P.S.: ;) jo a dělali mi ji tehdy v Karlíně, na Sokolovské, ale leta jsem tam nebyla, tak ani nevím, jestli tam ještě existují.

Na poličce 6 parfémů 47 miniatur 11 odstřiků 116 vzorků V tužebníku 7 parfémů

ZorkaO
Znalkyně 495 příspěvků 19.09.13 16:33
@Medojedka

Niet za čo, sama som zvedavá, teda budem pátrať po kamarátkach ďalej, keby som niečo ozaj zaujímavé a poučné našla, napíšem :mavam:

Medojedka
sv. Parfema z Kecálburgu 13269 příspěvků 19.09.13 16:39

@babča58 Aha, to jsem nevěděla, že to moc nedýchá, ta paruka :think: …Díky! :kytka:

bab58
sv. Parfema z Kecálburgu 6507 příspěvků 19.09.13 16:51

@Medojedka
možná, že dnes se dělají jinou technologií, já ji nosila na konci 90. let.
Byla to taková tenká síťka, do které byly vlasy vpletené podobnou technikou, jako se vyvazují koberečky, byla lehce pružná a po okraji měla silikonový pásek, který měl přilnout k pokožce, aby lépe držela. Paruky, co byly jak se říká na pokladnu, byly dělané z nějakého silonu, jestli to byl kanekalon, nevím, ale já jsem si dala vlasy po mámě a mě ji udělali z vlastního materiálu.

Na poličce 6 parfémů 47 miniatur 11 odstřiků 116 vzorků V tužebníku 7 parfémů

parukapraha
Nováček 2 příspěvky 20.10.15 13:30

Dobry den, ahoj,
chtela bych se zeptat na vas nazor, nebo radu ohledne paruky z pravych vlasu, kterou jsem si koupila minuly ctvrtek. Byla jsem psychicky dost na dne a bez delsiho premysleni jsem koupila nadhernou paruku ovsem za 39tis. Dlouhe vlasy, ktere jsem nidky nenosila a ktere mi neslusi, nemuzu nosit a necitim se v nich.. pani prodavacka me presvedcovala, jak moc mi slusi, ale ja si ji na hlavu vzit nemuzu.. vim, ze to rozhodnuti koupe jsem nakonec udelala ja, takze se ani nemam jak branit… v salonu bohuzel paruku nechteji ani vymenit, a tak zoufale hledam jakoukoliv radu, aby mi paruka za 40tis jen tak nelezela v satniku..
je to tato: www . hair-online. eu/pd/413/en-GB/human-hair-/Cascade-van-Ellen-Will e-Pure
samozrejme paragon a baleni
i kdybych mela dostat pulku z te castky, byla bych stastna..

dekuji za jakoukoliv radu, zkusenost
P.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

vanity
Parfémová maniačka 870 příspěvků 21.10.15 09:27

@parukapraha nechcú vymeniť tovar za 40 tisíc? :cert: :cert: :cert: Máš na to právo,ak budú cúvať obchodná inšpekcia to ručí.Treba im to pripomenúť.

Na poličce 19 parfémů 4 miniatury 10 odstřiků 50 vzorků V tužebníku 2 parfémy

parukapraha
Nováček 2 příspěvky 21.10.15 09:38
Kamenny obchod

nechteji :-( je to podpasovka.. jinde nabizeji 14 dnu na vymenu, stane se, ze ti doma paruka proste nesedne…
a pac jsem koupila v kamennem obchod, muzou si sami zvolit, zda menit, ci ne..

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist