Pátrání po vůni Mandir

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sylvanas
Nováček 1 příspěvek 22.02.14 23:26
Pátrání po vůni Mandir

Hezký den všem,

chtěla bych poprosit o radu. Kdysi jsem používala orientální vůni Mandir v malé oválné lahvičce a byl to v podstatě vonný olej. Stačila kapička a voněla jsem dva dny. Dnes jsem si na něj vzpomněla a začala hledat na internetu. Bohužel si vůbec nevím rady s tím, kde ho sehnat. Zde jsem našla tento
 http://www.arome.cz/…nces/mandir/

Nevím, jestli je to ten stejný, ale cena, za kterou jsem ho kupovala kdysi já, neodpovídá ceně, kterou jsem našla na stránkách výrobce.

Já pro něj chodívala do malého obchůdku v Praze na Žižkově. Ten obchod už neexistuje, a proto se chci zeptat, jestli nevíte o nějakém obchodě, kde by něco takového mohli mít?

Předem děkuji za tipy.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
Reakce:

vetavo
Znalkyně 303 příspěvků 21.05.16 21:51

Dnes jsem dostala zbyteček asi tohohle olejíčku od kamarádky…krásně skořicová vůně, je to ono?

Na poličce 98 parfémů 2 miniatury 18 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 8 parfémů

mmaat
sv. Parfema z Kecálburgu 6643 příspěvků 21.05.16 21:58

@vetavo uživatelka s tímto dotazem se zaregistrovala 22. 2. 2014 a naposledy byla online 23. 2. 2014, takže ti nejspíš neodpoví.

Na poličce 61 parfémů 1 miniatura 28 odstřiků 291 vzorků V tužebníku 9 parfémů

vetavo
Znalkyně 303 příspěvků 21.05.16 23:28

@mmaat taky jsem si všimla…ale trošku pozdě :zed: sem byla rychlejší než myšlenky… :mrgreen:

Na poličce 98 parfémů 2 miniatury 18 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 8 parfémů

mmaat
sv. Parfema z Kecálburgu 6643 příspěvků 21.05.16 23:46

@vetavo to jsme občas všichni :lol:

Na poličce 61 parfémů 1 miniatura 28 odstřiků 291 vzorků V tužebníku 9 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist