Péče podle Kate Middleton

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

barbucha  13.08.12 19:10
Péče podle Kate Middleton

Pečujte o sebe jako Kate :lol:

http://www.dailymail.co.uk/…-regime.html

Kosmetika Karin Herzog a Lancome… lak na nehty Bourjois a Essie… každej se může cítit co vévodkyně :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

dusty  13.08.12 19:16

Zaujímavé, že pri toľkej - aj keď nie príliš drahej na jej postavenie - starostlivosti, vyzerá tak - ako hovoríte v Čechách - unylo. Žiadne čaro. Tuctovka.

Frankie  13.08.12 19:24

Na to, že je to Anglánka, docela ujde… říkává můj kolega. :mrgreen:

barbucha  13.08.12 19:29

Mně se líbí… vypadá sice starší než Vilík, ale docela dobře se k sobě hoděj (bych řekla).
Jenom bych asi vyžehlila ty věčný lokny :think:

Našla jsem tu Karin Herzog - zajímalo by mě, jak se projevuje ten kyslík v krému 8)
 http://www.karinherzog.cz/

ajrin
Znalkyně 307 příspěvků 13.08.12 19:29

Mě se líbí hodně. A závidím jí postavu, ačkoli 3 kila navíc by ji možná prospěly. Jediné, co se mi na ni nelíbí jsou ty silně orámované oči.

Na poličce 13 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 25 vzorků V tužebníku 8 parfémů

paty
sv. Parfema z Kecálburgu 8043 příspěvků 13.08.12 19:33

Mně se teda taky moc líbí, má šmrnc.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Frankie  13.08.12 19:37

Ne, že by byla ošklivá, ale jak poznamenala @dusty, vypadá unyle. Když odhlédnu od fyzického vzhledu, je mi celkem sympatická.

emily
Nevyléčitelná závislačka 1779 příspěvků 13.08.12 19:53

Dohaja, stale chodim ocumovat tu Karin Herzog kozmetiku na lookfantastic a just kupim nieco ine, holt nemam ju zafixovanu ako must have znacku :roll:

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 116 vzorků V tužebníku 11 parfémů

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 14.08.12 08:17

Mě se Kate líbí, unylý ksicht si představuju úplně jinak.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

paty
sv. Parfema z Kecálburgu 8043 příspěvků 14.08.12 08:25

Přesně :palec: mně se taky unylá nezdá /a ještě k tomu je to tak blbý slovo/ :lol:

dzona
sv. Parfema z Kecálburgu 2192 příspěvků 14.08.12 09:17
@Frankie11 píše:
Ne, že by byla ošklivá, ale jak poznamenala @dusty, vypadá unyle. Když odhlédnu od fyzického vzhledu, je mi celkem sympatická.

Přijde mi zoufale psychicky přetížená tou rolí, kterou na sebe vzala. Ta unylost, kterou taky vidím, bude spíš maska a snaha všechno zvládnout a neudělat přešlap. Je na to zjevně moc duševně křehká. S tou svojí náturou do toho neměla chodit. Docela by mě zajímalo, jaký má výraz v soukromí.

Na poličce 28 parfémů 8 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

vesper001
Znalkyně 484 příspěvků 14.08.12 11:11

Mně se Kate líbí moc, je šik a decentní, což by ve své pozici být měla (nejde o unylost - jako vévodkyně si nemůže dovolit to, co normální člověk). Navíc působí sympaticky, což se o většině členů její nové rodiny říct nedá. Obdivuju ji, že svou roli zvládá, musím být navíc těžké vědět, že na očích bude už pořád, ať se věci vyvinou jakkoli. Osobně jí hodně fandím. :palec:

Na poličce 8 parfémů 4 miniatury 9 odstřiků 105 vzorků V tužebníku 10 parfémů

Frankie  14.08.12 11:55

No jo, sympatická je, jako pár s Vilíkem jsou mi sympatičtí oba, většinou se mi líbí i její styl oblékání a postava (i když by jí pár kil navíc prospělo), ale pokud jde čistě o její obličej, podle mého vkusu je spíš tuctový a někdy mívá unylý/unavený výraz (to ta její náročná role budoucí první dámy Británie).

paty
sv. Parfema z Kecálburgu 8043 příspěvků 14.08.12 11:58

Já bych chtěla taky vypadat tak unyle jako Kate :lol:

dzona
sv. Parfema z Kecálburgu 2192 příspěvků 14.08.12 12:06

Já bych nechtěla vypadat unyle. Nedávno jsem se dívala na kouzelný film Prázdniny v Římě, kde byla Audrey Hepburn vlastně taky v roli první dámy. Při té závěrečné oficiální scéně nasadila taky dokonale oficiální obličej s přesně odměřeným úsměvem. Jenže nemůžu si pomoct, na rozdíl od Kate, byl i tak živý. Ona to byla taky jiná povaha a i přes anorexii, která je spojuje, Audrey měla prostě víc energie.

Na poličce 28 parfémů 8 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist