Peeling obličeje

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23743 příspěvků 29.12.09 08:38
Peeling obličeje

Používáte? Pokud ano, jak často? :?:

Na poličce 69 parfémů 0 miniatur 23 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

vixen
sv. Parfema z Kecálburgu 2226 příspěvků 29.12.09 10:21

Já nepoužívám. Chodím pravidelně na kosmetiku a je mi 25 let. Moje kosmetička mi tvrdí, že to není pro pleť v „mladém věku“ potřebné a jelikož mám velmi citlivou pleť tak by hrozilo riziko, že mi to nadělá neplechu v podobě popraskání žilek..ale taky mě zajímá názor ostatních, takže??

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

kosmetika0
Znalkyně 359 příspěvků 29.12.09 10:49

Dříve jsem také používala, ale poškodila jsem si tím pleť. Stejně jak vixen, mi pak říkala dermokosmetička, že peeling není zdravý! Zvlášť pro citlivou křehkou pleť! Tu je dobré, co nejméně zatěžovat! Ale také mě zajímají vaše názory… :wink:

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23743 příspěvků 29.12.09 11:15

Já používám tak jednou až dvakrát za měsíc, ale teprve zhruba asi jeden rok. Po peelingu si dám pleťovou masku a po odstranění masky a umytí obličeje regenerační olej na obličej. S pletí problém nemám. :P

Na poličce 69 parfémů 0 miniatur 23 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

evik77
sv. Parfema z Kecálburgu 3491 příspěvků 29.12.09 11:17

Já používám tak 1× týdně, někdy po 14 dnech - jak si vzpomenu. Pleť se mi zdá vyhlazenější, postupně mizí červené ďobance, které si občas udělám, když mě to popadne… Ale nemám zrovna křehkou a citlivou pleť.

Na poličce 21 parfémů 2 miniatury 1 odstřik 9 vzorků V tužebníku 51 parfémů

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10501 příspěvků 29.12.09 12:35

Já 1-2 týdně,ale někdy si nevzpomenu třeba 10 dní.Ale je fakt,že mé pleti to dělá dobře a je víc rozjasněná. ......ale nemám citlivou a mladou už taky ne :wink:

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

dracatko
Nevyléčitelná závislačka 1365 příspěvků 08.01.10 14:55

Já jen sem tam. A žádný nekupuju, prostě vezmu trochu třtinového cukru s kokosovým olejem a je to :-)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Naja
Parfémová maniačka 833 příspěvků 12.01.10 21:54

Mně kosmetička řekla, že max. jednou za měsíc, protože tak dlouho trvá, než se kůže obnoví. Takže teď si častěji peelinguji jen nos, protože se mi dělají v zimě šupinky (víc smrkám) a pod makeupem je to vidět.

Na poličce 22 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 25 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Juana
sv. Parfema z Kecálburgu 3421 příspěvků 13.01.10 08:42
dracatko píše:
Já jen sem tam. A žádný nekupuju, prostě vezmu trochu třtinového cukru s kokosovým olejem a je to :-)

Pozor ať se nepoškrábeš, mně kosmetička říkala, že touto metodou si můžu hoblovat zadek, ale rozhodně né obličej kde je pleť jemnější.

Ale je pravda, že já jsem zrovna ten případ s jemnou suchou pletí, která si prý může jako peeling dovolit jedině gommage a to jednou za měsíc.

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 153 parfémů

malaeva
Parfémová maniačka 560 příspěvků 23.01.10 15:11

Já používám enzymatický peeling od Alciny, tak asi 2× do týdne. Je heboučký, hodí se i na pleť citlivou, případně s kuperózou (to jsou ty červené žilečky). Normální peeling nepoužívám, protože mám pocit, že bych si pleť opravdu „ostrouhala“.

Na poličce 17 parfémů 4 miniatury 0 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 8 parfémů

tapuz
sv. Parfema z Kecálburgu 4616 příspěvků 23.01.10 18:35

Gelový peeling cca 2× za měsíc. Nemám křehkou pleť a raději to moc dlouho ani moc intenzivně nedrhnu, spíš jen tak párkrát zakroužím po tvářích, po bradě, po straně nosu a na čele, vyhýbám se bezprostřední blízkosti očí. Potíže nemám, plať mám pak krásně hladkou. Hned po peelingu mažu krémem.

Na poličce 197 parfémů 2 miniatury 38 odstřiků 149 vzorků V tužebníku 25 parfémů

Martula
Nevyléčitelná závislačka 1963 příspěvků 23.01.10 19:57

…Pokud se používá „správný“ peeling pro konkrétní typ pleti a dodržují se určitá pravidla použití,neublí­ží,ale naopak pomůže.Jenom není dobré koupit to,co sedí kamarádce,ale nechat si udělat typologii pleti na míru.Osobně mám výbornou zkušenost s mikropeelingem u zákaznic,které trpí na akné,rozšířené póry,pigmentové skvrnky.Ale vždy je to o pečlivém a opatrném vyzkoušení,protože co obličej,to trošku jiná pleť :-)

Na poličce 37 parfémů 0 miniatur 7 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

dracatko
Nevyléčitelná závislačka 1365 příspěvků 24.01.10 00:40
Juana píše:
dracatko píše:

Pozor ať se nepoškrábeš, mně kosmetička říkala, že touto metodou si můžu hoblovat zadek, ale rozhodně né obličej kde je pleť jemnější.

.

Mně ten cukr připadá právě docela jemný, asi taky záleží, jak člověk tlačí. Každopádně poškrábat ani nic podobného se mi zatím nepovedlo.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Elvira
sv. Parfema z Kecálburgu 6468 příspěvků 06.02.10 11:56

Aha, ten můj příspěvek asi zmizel…mám ráda peeling od Nobilis s třtinovým cukrem, kokosovým olejem a gardenií. Dá se i jíst. :lol:

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

emily
Nevyléčitelná závislačka 1779 příspěvků 07.02.10 13:53

Peeling používam raz za cca 2-3 týždne, mám od Garnier - Clean Detox, je dosť hrubozrnný, teda nepríjemný… takže sa poobzerám po inom.

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 116 vzorků V tužebníku 11 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist