Peeling obličeje

Dalia 29.12.09 08:38

Peeling obličeje

Používáte? Pokud ano, jak často? :?:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

vixen 29.12.09 10:21

Já nepoužívám. Chodím pravidelně na kosmetiku a je mi 25 let. Moje kosmetička mi tvrdí, že to není pro pleť v „mladém věku“ potřebné a jelikož mám velmi citlivou pleť tak by hrozilo riziko, že mi to nadělá neplechu v podobě popraskání žilek..ale taky mě zajímá názor ostatních, takže??

kosmetika0 29.12.09 10:49

Dříve jsem také používala, ale poškodila jsem si tím pleť. Stejně jak vixen, mi pak říkala dermokosmetička, že peeling není zdravý! Zvlášť pro citlivou křehkou pleť! Tu je dobré, co nejméně zatěžovat! Ale také mě zajímají vaše názory… :wink:

Dalia 29.12.09 11:15

Já používám tak jednou až dvakrát za měsíc, ale teprve zhruba asi jeden rok. Po peelingu si dám pleťovou masku a po odstranění masky a umytí obličeje regenerační olej na obličej. S pletí problém nemám. :P

evik77 29.12.09 11:17

Já používám tak 1× týdně, někdy po 14 dnech - jak si vzpomenu. Pleť se mi zdá vyhlazenější, postupně mizí červené ďobance, které si občas udělám, když mě to popadne… Ale nemám zrovna křehkou a citlivou pleť.

Myskamauska 29.12.09 12:35

Já 1-2 týdně,ale někdy si nevzpomenu třeba 10 dní.Ale je fakt,že mé pleti to dělá dobře a je víc rozjasněná. ......ale nemám citlivou a mladou už taky ne :wink:

dracatko 08.01.10 14:55

Já jen sem tam. A žádný nekupuju, prostě vezmu trochu třtinového cukru s kokosovým olejem a je to :-)

Naja 12.01.10 21:54

Mně kosmetička řekla, že max. jednou za měsíc, protože tak dlouho trvá, než se kůže obnoví. Takže teď si častěji peelinguji jen nos, protože se mi dělají v zimě šupinky (víc smrkám) a pod makeupem je to vidět.

Juana 13.01.10 08:42
dracatko píše:
Já jen sem tam. A žádný nekupuju, prostě vezmu trochu třtinového cukru s kokosovým olejem a je to :-)

Pozor ať se nepoškrábeš, mně kosmetička říkala, že touto metodou si můžu hoblovat zadek, ale rozhodně né obličej kde je pleť jemnější.

Ale je pravda, že já jsem zrovna ten případ s jemnou suchou pletí, která si prý může jako peeling dovolit jedině gommage a to jednou za měsíc.

malaeva 23.01.10 15:11

Já používám enzymatický peeling od Alciny, tak asi 2× do týdne. Je heboučký, hodí se i na pleť citlivou, případně s kuperózou (to jsou ty červené žilečky). Normální peeling nepoužívám, protože mám pocit, že bych si pleť opravdu „ostrouhala“.

tapuz 23.01.10 18:35

Gelový peeling cca 2× za měsíc. Nemám křehkou pleť a raději to moc dlouho ani moc intenzivně nedrhnu, spíš jen tak párkrát zakroužím po tvářích, po bradě, po straně nosu a na čele, vyhýbám se bezprostřední blízkosti očí. Potíže nemám, plať mám pak krásně hladkou. Hned po peelingu mažu krémem.

Martula 23.01.10 19:57

…Pokud se používá „správný“ peeling pro konkrétní typ pleti a dodržují se určitá pravidla použití,neublí­ží,ale naopak pomůže.Jenom není dobré koupit to,co sedí kamarádce,ale nechat si udělat typologii pleti na míru.Osobně mám výbornou zkušenost s mikropeelingem u zákaznic,které trpí na akné,rozšířené póry,pigmentové skvrnky.Ale vždy je to o pečlivém a opatrném vyzkoušení,protože co obličej,to trošku jiná pleť :-)

dracatko 24.01.10 00:40
Juana píše:
dracatko píše:

Pozor ať se nepoškrábeš, mně kosmetička říkala, že touto metodou si můžu hoblovat zadek, ale rozhodně né obličej kde je pleť jemnější.

.

Mně ten cukr připadá právě docela jemný, asi taky záleží, jak člověk tlačí. Každopádně poškrábat ani nic podobného se mi zatím nepovedlo.

Elvira 06.02.10 11:56

Aha, ten můj příspěvek asi zmizel…mám ráda peeling od Nobilis s třtinovým cukrem, kokosovým olejem a gardenií. Dá se i jíst. :lol:

emily 07.02.10 13:53

Peeling používam raz za cca 2-3 týždne, mám od Garnier - Clean Detox, je dosť hrubozrnný, teda nepríjemný… takže sa poobzerám po inom.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist