Peelingy různé

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 29.07.10 16:55
Peelingy různé

Jaké používáte?
Zajímal by mě teď konkrétně nějaký na rty.
Ale i ostatní - na tělo, obličej, případně vlastní výroby. :wink:

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

geri
Učednice 160 příspěvků 29.07.10 22:08

Na rty? jednoznacne zubni kartacek namoceny v ledove vode :)

na oblicej - Yves Rocher Sebo Specific (vhodny na mastnejsi plet)
na telo - Balea (drive meli broskvovy, ted vanilkovo-kokosovy)

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Pegas
Nevyléčitelná závislačka 1219 příspěvků 30.07.10 05:48

Z abrazívnych peelingov mám sklony k praskaniu žiliek, ešte uvažujem nad gomážou z bambuckého masla z L’OCCITANE, vraj je šetrnejšia.

Na poličce 50 parfémů 0 miniatur 34 odstřiků 10 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10501 příspěvků 30.07.10 10:43

Gomáže jsou určitě lepší pro lidi s citlivou pletí.Měla jsem jeden od Dermacolu a docela ušel a byl za hubičku.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

olte
Učednice 44 příspěvků 01.08.10 16:16
Myskamauska píše:
Gomáže jsou určitě lepší pro lidi s citlivou pletí.Měla jsem jeden od Dermacolu a docela ušel a byl za hubičku.

gel s gomáží od Dermacolu používám dlouhodobě a je fakt super

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5554 příspěvků 03.08.10 15:53

rty masíruju taky měkkým zubním kartáčkem, ale na sucho… na noc jim dám vrstvu krému na rty a to jim musí stačit :wink:

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Lalaith
sv. Parfema z Kecálburgu 3078 příspěvků 03.08.10 17:54

Já se teďka zeptám asi úplně blbě, ale jaký je konkrétní rozdíl mezi peelingem a gomáží?!? :conf: :oops:

Na poličce 12 parfémů 9 miniatur 2 odstřiky 50 vzorků V tužebníku 10 parfémů

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 03.08.10 17:59

Já v tom rozdíl nemám, myslela jsem, že jde o angl. a fr. výraz. Ale jak se zdá, některé značky to rozlišují. Potom peeling by měl být hrubší.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

Lalaith
sv. Parfema z Kecálburgu 3078 příspěvků 03.08.10 18:19

Já si taky myslela, že v tom není rozdíl, ale zarazilo mě, že se tu ozvalo, že gomage je šetrnější nebo lepší než peeling :conf:

Na poličce 12 parfémů 9 miniatur 2 odstřiky 50 vzorků V tužebníku 10 parfémů

Pegas
Nevyléčitelná závislačka 1219 příspěvků 03.08.10 23:59
Lalaith píše:
Já se teďka zeptám asi úplně blbě, ale jaký je konkrétní rozdíl mezi peelingem a gomáží?!? :conf: :oops:

Gomáž je kosmetická metoda, která z pleti odstraňuje odumřelé buňky. Bez abrazivních částic jemně odstraňuje odumřelé buňky a nečistoty a čistí tak pleť bez jakéhokoliv podráždění. Gomáž je jemnější než peeling a je vhodná i pro citlivou a suchou pleť. Krémovou masku nanášíme na pleť a krouživými pohyby masírujeme obličej. Začnou se vytvářet žmolky, které jemně „ogumují“ svrchní vrstvu pokožky. Nebo slabou vrstvu masky necháme působit, dokud není její povrch na dotek gumový a poté ji jemně odrolíme z pleti, přitom maska gumuje.

Na poličce 50 parfémů 0 miniatur 34 odstřiků 10 vzorků V tužebníku 0 parfémů

olte
Učednice 44 příspěvků 04.08.10 16:09
Lalaith píše:

tak konkrétně ten gel od Dermacolu má v sobě takové měkší částečky jakoby želé, je určen na každodenní použití, na vyčištění pleti a odstranění odumřelé kůže, je mnohem jemnější a příjemnější nez klasický peeling

Evelina
Nevyléčitelná závislačka 1565 příspěvků 05.08.10 22:59

Na rty jsem měla nutkání vyzkoušet ty scruby od Lush. Leč, do Prahy daleko akvůli jedné věci nebudu objednávat z UK…Jinak já na svoje rty docela kašlu. Sice mám doma balzámů neurekom, ale zapomínám se s nima přes den přetřít. Jedině v zimě ne, protože mám pusu rozpraskanou do krve (si ji olizuju a koušu :oops: moje chyba). Používám balzám od Dr.Hauschky bez parfemace a už bych si nikdy neplácla na pusu Labelo apod. Jedině ty přírodní, protože na krvácejích rtech ty parfemace pálí…

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 9 odstřiků 29 vzorků V tužebníku 6 parfémů

malaeva
Parfémová maniačka 560 příspěvků 08.08.10 09:40

Měla jsem něco jako píling od Alciny. Tipla bych si, že to byl nějaký gel s cukrem. Příjemná záležitost, ale podle mně nadbytečná. Myslím, že úplně stačí měkký zubní kartáček.

Na poličce 17 parfémů 4 miniatury 0 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 8 parfémů

manolia
sv. Parfema z Kecálburgu 5227 příspěvků 02.10.10 19:20

Občas si udělám tělový domácí, jemně mletý cukr, nebo i káva- ta prohřívá, zamíchám do medu, nebo ke sprchovému gelu a umyji tělo, pak mám úplně hladkou pokožku, nezapomenout i na ruce :wink:

Na poličce 14 parfémů 1 miniatura 4 odstřiky 44 vzorků V tužebníku 3 parfémy

romy
Nováček 4 příspěvky 15.10.10 08:59

já používám Normaderm: http://www.krasa.cz/…rm-cistici-p … ckami.html je skvělý, svěží, možná rochu ostřejší, což moje póry ocení :lol:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist