Pěkná a dobrá móda

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 10.05.09 19:00
pěkná a dobrá móda

Nepřímo navazuju na vlákno o „fashion“… Docela by mě zajímaly vaše tipy na pěknou a kvalitní módu. Tím myslím ne nutně drahé, super značkové věci, ale taky ne hadry z Kenvela, New Yorkeru atd. Co třeba lněné kalhoty v nemačkavé úpravě, hedvábná halenka nebo tunika, pěkné (a nepředražené) džíny, pohodlné kožené boty, nepřeplácané kabelky?
Vyznávám dva módní směry - etno/boho, kdy na sebe navěsím sárí nebo cikánskou sukni a kilo cingrlátek a jsem spokojená, jak na mě všichni koukají, a vedle toho ne tolik nápadné, kvalitní oblečení. Hedvábná tunika vs. polyesterový skleník, měkké prodyšné boty vs. umělohmotné hrůzy, ve kterých se dělají puchýře a zarůstají nehty, to se nedá srovnat. Jestli to máte podobně, uvítám jakékoli tipy…
Třeba jako velmi pohodlné boty se mi osvědčily Gabor Comfort, dobré zkušenosti mám s Tamarisem, docela i s Baťou. Cenové rozpětí 1000-2000. Z oblečení je u nás fajn třeba Pietro Filipi, Marks & Spencer, vybere se v Promodu nebo v Mangu, když se trochu hledá - a všechno taky za nepřemrštěné ceny.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Reakce:

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5240 příspěvků 10.05.09 19:14

standartní kvalita, dobré střihy = Camaieau.Fran­couzská konfekce, dá se vybrat.Není to móda pro náctileté a je poměrně nadčasová. Cenová úroveň střední, na úrovni Manga. Kvalita rozhodně lepší.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Lyonella
sv. Parfema z Kecálburgu 7017 příspěvků 10.05.09 19:16

Já mám ráda Esprit. :heart:

Na poličce 58 parfémů 36 miniatur 45 odstřiků 527 vzorků V tužebníku 30 parfémů

Elvira
sv. Parfema z Kecálburgu 6468 příspěvků 10.05.09 19:26

Už několik let se neobejdu bez Tatuumu.

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 10.05.09 19:55

..Pietro Filipi mi připadá předražené vzhledem ke kvalitě
Nejraději:
Quiksilver
Next
Esprit
Cherokee
Banana Republic
George
Mark/Spencer

• všechny tyhle a další(často italské méně známé značky) z 90% ze sekáčů

(málokdy se mi chce dát za kus oblečení moc peněz, takhle mám za stejnou částku víc kusů..,
zrovna nedávno: dvoje letní šaty+sukně=660kč)
:D

Stane se, že mám na sobě jen spodní prádlo a boty „normálně koupené“,
zbytek sekuš a nikdo to nepozná…! :twisted: :D

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 10.05.09 20:20

Víceméně to mám podobně, až na Marks & Spencer, tam si nějak nevyberu a nemůžu si pomoct, většina těch materiálů a střihů mě neoslovuje.
Ráda nakupuji boty u Bati, poměr ceny a kvality je víc než přijatelný.
Z oblečení jako kočky výše: Camaieu, Tatuum, Esprit, Next, atd. Pietro Filipi má krásné věci, pro mě už leckdy dražší, ale např. investice do nadčasového kostýmku se mi mnohokrát vrátila :wink:

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy

estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3313 příspěvků 10.05.09 20:22

Idealne by bolo tu vlozit aj zopar peknych a dobrych kuskov :-)

Pre inspiration…

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

llenni
Nevyléčitelná závislačka 1604 příspěvků 10.05.09 20:23

Z Camaeiu mám snad 70% šatníku… jejich kolekce se mi líbí, střihy mi sedí, barvy a materiály naprosto vyhovují a jejich ceny nevadí. Ulítávám tam také na bižuterii, té mám tedy už velmi, velmi mnoho… :lol:

Boty mám docela ráda Tamaris - jen letos už jsem zakoupila troje :oops: . Jsou kožené, pohodlné a obvykle mají šmrncovní kolekce..

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Elvira
sv. Parfema z Kecálburgu 6468 příspěvků 10.05.09 20:28

Taky mám ráda Jackpot, ovšem ceny jsou poněkud vyšší, tak tam zajdu jen občas. Podle mě je ale lepší jeden kvalitní dražší kousek než pět hadrů, které vydrží měsíc.

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5240 příspěvků 10.05.09 20:29
llenni píše:
Z Camaeiu mám snad 70% šatníku… jejich kolekce se mi líbí, střihy mi sedí, barvy a materiály naprosto vyhovují a jejich ceny nevadí. Ulítávám tam také na bižuterii, té mám tedy už velmi, velmi mnoho… :lol:Boty mám docela ráda Tamaris - jen letos už jsem zakoupila troje :oops: . Jsou kožené, pohodlné a obvykle mají šmrncovní kolekce..

Camaieu je taková stálice, dobré materiály, jdou s módou, ale není to hadrárna.Velmi ochotné prodavačky, možnost vrácení nákupu, průběžné slevy.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Elvira
sv. Parfema z Kecálburgu 6468 příspěvků 10.05.09 20:31

A z Tatuumu mám i kabelky a bižuterii (mají tam krásné korále, moje oblíbené jsou teď takové podlouhlé červené ze dřeva). Kdyby zrušili Tatuum, tak nevím nevím :)

barbucha  10.05.09 20:45

Marks & Spencer využívám na kalhoty, už jsem si tady někde libovala, že mají vždycky tři délky od jedné velikosti. Občas beru nějaké tričko, od zimy mám od nich i flaušák.Při té příležitosti ovšem vždycky vyplením i jejich potravinový koutek :wink:

Tatuum - spousta těch tady zmíněných lněných hadříků, a i dobrý pánský košile mají…
Jackpot je taky fajn, a když mají výprodeje, hodně se to vyplatí :lol:

Na botky chodím do Vagabonda většinou, naposled jsem ještě zabrousila do Salamandru a odnesla si Espritky mokasíny. Baťovky mě vždycky tlačej…
Tašek mám asi nejvíc od Lacoste, dobře se mi ten jejich materiál nosí.

Elvira
sv. Parfema z Kecálburgu 6468 příspěvků 10.05.09 20:53

Nadávno jsem si koupila sukni v Reserved a jen tak mě tam někdo nedostane, protože se hned začala párat u zipu :evil: Tak se mi nevyplatilo, že jsem zkusila jednou opustit Tatuum :) Co mám tak z doslechu, Reserved se líbí v mém okolí spíš mužům.
Na „prázdninové“ období mám ráda Rejoice (kytkáče).

Luna
sv. Parfema z Kecálburgu 2656 příspěvků 10.05.09 21:03

občas zadju do HM, Reserved nebo Promod, dobrá je docela Bershka…

Příspěvek upraven 08.07.14 v 19:10

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

radmila.k
Znalkyně 335 příspěvků 10.05.09 22:11

Poradíte, ve kterém z obchodů, o kterých tu byla zmínka, mají i větší (teda spíš hodně velké) oblečení? Kromě Marks Spencer, ten znám. Nejlépe něco v Brně.

Na poličce 6 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 3 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist