Permanentní makeup

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jil
Učednice 144 příspěvků 08.11.08 14:57
Permanentní make-up

Holky, máte některá zkušenosti s perm. make-upem? Znáte nějaký osvědčený salon? Vážně uvažuji o tom, že si nechám udělat obočí, protože ho mám nevýrazné, ne moc husté a už mě otravuje každé ráno trávit hafo času u zrcadla a snažit se vymalovat si přirozeně vypadající obočí. Prý to vydrží až 5 let. To by byla pohoda 8). Díky za reakce

Na poličce 22 parfémů 2 miniatury 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 08.11.08 15:35

Rozhodně zvol renomovaný salon! Jedna moje známá si to nechala udělat u nějaké kosmetičky (v Litoměřicích) a byla to hrůza! Musela to nechat s obtížemi odstranit.
Myslím, že v Praze třeba klinika Estée a pod. jsou spolehlivé. Teď honem nevím, jak se jmenuje ta na Národní třídě - moje kamarádka si tam nechala udělat permanentní linku na oči a dopadlo to dobře.

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 16.07.09 18:23
Permanentní makeup

Máte některá?Obočí,lin­ky,kontury rtů atd?Podělte se o zkušenosti,bo­lestivosti a spokojenosti. :lol:

Přemýšlím o permanentním makeupu obočí.Jelikož ho mám blbě vytrhané a tam kde bych potřebovala aby to zarostlo, tak bohužel nezarůstá.Nechci ale, aby to vypadalo nepřirozeně,abych potom nevypadala jak strašidlo. :roll:

Na poličce 49 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Kriss
Nevyléčitelná závislačka 1119 příspěvků 16.07.09 19:07

Kolegyna si dala urobit obocie a usta, ale bolo to skutocne napadne , az umele a myslim,ze jej to aj pridavalo na veku.

Na poličce 37 parfémů 4 miniatury 15 odstřiků 35 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 16.07.09 20:27

No toho se právě bojím,tak jsem to hodila sem,že třeba některé holky mají a dají nějaký tip apod. :roll: :wink:

evixx
sv. Parfema z Kecálburgu 6406 příspěvků 16.07.09 20:32

… já mám obočí a jsem spokojená … bála bych se toho, asi kdybych byla hodně světlá, ale viděla jsem už i pěkně udělané obočí na blondýnkách … na druhou stranu jsem už viděla i dost nepřirozené barvy a tvary, záleží asi dost na konkrétní kosmetičce

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 15 odstřiků 290 vzorků V tužebníku 54 parfémů

Dejna
Parfémová maniačka 618 příspěvků 16.07.09 20:42

Asi taky bude záležet, kolik Ti tam z toho původního obočí zbylo ne? Když má někdo svoje husté a široké obočí a nechá si permanentní makeup, tak to jeho původní pak musí stejně vytrhávat? Já to nevím, se ptám…

Na poličce 26 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

evixx
sv. Parfema z Kecálburgu 6406 příspěvků 16.07.09 20:53

… vytrhávám trochu to, co je moc „mimo“ … už jsem tady o tom v zimě psala … něco je tady http://www.arome.cz/…iewtopic.php … &start=150 tady http://www.arome.cz/…iewtopic.php … &start=210 a tady i s fotkou :D http://www.arome.cz/…iewtopic.php … &start=225

a bonus 8)

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 15 odstřiků 290 vzorků V tužebníku 54 parfémů

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5556 příspěvků 16.07.09 21:02

taky už jsem to někde psala..já mám cca 8 let horní i spodní linky a spokojenost maximální! ségra byla na tom samém v jiném salonu a žádná sláva :cry: jinak jsem byla tenkrát s kolegyní objednáná i na kontury rtů a kolegyně šla zaplat pán bůh jako první, takže když jsem jí viděla, zrušila jsem svou objednávku :roll: dělala nám to stejná paní jako ty linky, práce dost dobrá, ale zvolila špatný odstín barvy a kolegyně vypadala jak šašek Bumbác!! takové dva roky musela chodit namalovaná rtěnkou i doma ve dne v noci..

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 16.07.09 21:54
evixx píše: … vytrhávám trochu to, co je moc „mimo“ … už jsem tady o tom v zimě psala … něco je tady http://www.arome.cz/…iewtopic.php … &start=150 tady http://www.arome.cz/…iewtopic.php … &start=210 a tady i s fotkou :D http://www.arome.cz/…iewtopic.php … &start=225a bonus 8)

Tak takhle bych si to asi představovala.Máš to nádherně udělané,není to vůbec poznat.Mimo jiné máš krásné kočičí oči :lol: Já mám svoje obočí takové nevýrazné a ještě blbě vytrhané,takže by hlavně chtělo i trochu vymodelovat.To znamená poohlédnout se po nějaké odbornici,která mi nevykouzlí místo obočí hrůzu. :roll:

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 16.07.09 21:56
Alena píše:
taky už jsem to někde psala..já mám cca 8 let horní i spodní linky a spokojenost maximální! ségra byla na tom samém v jiném salonu a žádná sláva :cry: jinak jsem byla tenkrát s kolegyní objednáná i na kontury rtů a kolegyně šla zaplat pán bůh jako první, takže když jsem jí viděla, zrušila jsem svou objednávku :roll: dělala nám to stejná paní jako ty linky, práce dost dobrá, ale zvolila špatný odstín barvy a kolegyně vypadala jak šašek Bumbác!! takové dva roky musela chodit namalovaná rtěnkou i doma ve dne v noci..

No a to je to neštěstí,když se to nepovede,tak co s tím :conf: nerada bych chodila celý rok v klobouku naraženém silně do čela :wink:

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 16.07.09 21:58

Děvčata, ještě by mě zajímalo u toho obočí-ta kosmetička to nejdříve předkreslí tou vybranou barvou?Nebo jak se ta barva vybírá,aby člověk viděl jak to bude v reálu vypadat.

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5556 příspěvků 16.07.09 22:03

tak se mnou barvu třeba vůbec nekonzultovala!! kdyby mi vytetovala zeleno-fialové linky, tak je mám a nemůžu nic dělat :speechless:

to obočí řeším právě přes kosmetičku - v životě bych si neudržela takový tvar, jako ona a navíc barvením má vždy nádhernou barvu.. zrovna tak řasy, úplně jsem se odnaučila používat řasenku

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 16.07.09 22:07

Aleno já ho barvit ani nemůžu,jelikož jsem si ho v mládí tak zpizdila že nemá žádný tvar a už to nedorostlo a obarvit tuhle hrůzu,tak to by vypadalo ještě hůř :cry: :cry:

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5556 příspěvků 16.07.09 22:10

ale jestli nemáš svoje obočí, tak vytetované by to vypadalo ještě hůř, ne?? neumím si to představit, ale do toho bych raději nešla :cry:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
 Váš příspěvek
Další témata z kategorie

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist