Permanentní makeup

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jil
Učednice 144 příspěvků 08.11.08 14:57
Permanentní make-up

Holky, máte některá zkušenosti s perm. make-upem? Znáte nějaký osvědčený salon? Vážně uvažuji o tom, že si nechám udělat obočí, protože ho mám nevýrazné, ne moc husté a už mě otravuje každé ráno trávit hafo času u zrcadla a snažit se vymalovat si přirozeně vypadající obočí. Prý to vydrží až 5 let. To by byla pohoda 8). Díky za reakce

Na poličce 22 parfémů 2 miniatury 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 08.11.08 15:35

Rozhodně zvol renomovaný salon! Jedna moje známá si to nechala udělat u nějaké kosmetičky (v Litoměřicích) a byla to hrůza! Musela to nechat s obtížemi odstranit.
Myslím, že v Praze třeba klinika Estée a pod. jsou spolehlivé. Teď honem nevím, jak se jmenuje ta na Národní třídě - moje kamarádka si tam nechala udělat permanentní linku na oči a dopadlo to dobře.

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 16.07.09 18:23
Permanentní makeup

Máte některá?Obočí,lin­ky,kontury rtů atd?Podělte se o zkušenosti,bo­lestivosti a spokojenosti. :lol:

Přemýšlím o permanentním makeupu obočí.Jelikož ho mám blbě vytrhané a tam kde bych potřebovala aby to zarostlo, tak bohužel nezarůstá.Nechci ale, aby to vypadalo nepřirozeně,abych potom nevypadala jak strašidlo. :roll:

Na poličce 49 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Kriss
Nevyléčitelná závislačka 1118 příspěvků 16.07.09 19:07

Kolegyna si dala urobit obocie a usta, ale bolo to skutocne napadne , az umele a myslim,ze jej to aj pridavalo na veku.

Na poličce 37 parfémů 4 miniatury 15 odstřiků 35 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 16.07.09 20:27

No toho se právě bojím,tak jsem to hodila sem,že třeba některé holky mají a dají nějaký tip apod. :roll: :wink:

evixx
sv. Parfema z Kecálburgu 6406 příspěvků 16.07.09 20:32

… já mám obočí a jsem spokojená … bála bych se toho, asi kdybych byla hodně světlá, ale viděla jsem už i pěkně udělané obočí na blondýnkách … na druhou stranu jsem už viděla i dost nepřirozené barvy a tvary, záleží asi dost na konkrétní kosmetičce

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 15 odstřiků 290 vzorků V tužebníku 54 parfémů

Uživatel je onlineDejna
Parfémová maniačka 618 příspěvků 16.07.09 20:42

Asi taky bude záležet, kolik Ti tam z toho původního obočí zbylo ne? Když má někdo svoje husté a široké obočí a nechá si permanentní makeup, tak to jeho původní pak musí stejně vytrhávat? Já to nevím, se ptám…

Na poličce 28 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

evixx
sv. Parfema z Kecálburgu 6406 příspěvků 16.07.09 20:53

… vytrhávám trochu to, co je moc „mimo“ … už jsem tady o tom v zimě psala … něco je tady http://www.arome.cz/…iewtopic.php … &start=150 tady http://www.arome.cz/…iewtopic.php … &start=210 a tady i s fotkou :D http://www.arome.cz/…iewtopic.php … &start=225

a bonus 8)

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 15 odstřiků 290 vzorků V tužebníku 54 parfémů

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5554 příspěvků 16.07.09 21:02

taky už jsem to někde psala..já mám cca 8 let horní i spodní linky a spokojenost maximální! ségra byla na tom samém v jiném salonu a žádná sláva :cry: jinak jsem byla tenkrát s kolegyní objednáná i na kontury rtů a kolegyně šla zaplat pán bůh jako první, takže když jsem jí viděla, zrušila jsem svou objednávku :roll: dělala nám to stejná paní jako ty linky, práce dost dobrá, ale zvolila špatný odstín barvy a kolegyně vypadala jak šašek Bumbác!! takové dva roky musela chodit namalovaná rtěnkou i doma ve dne v noci..

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 16.07.09 21:54
evixx píše: … vytrhávám trochu to, co je moc „mimo“ … už jsem tady o tom v zimě psala … něco je tady http://www.arome.cz/…iewtopic.php … &start=150 tady http://www.arome.cz/…iewtopic.php … &start=210 a tady i s fotkou :D http://www.arome.cz/…iewtopic.php … &start=225a bonus 8)

Tak takhle bych si to asi představovala.Máš to nádherně udělané,není to vůbec poznat.Mimo jiné máš krásné kočičí oči :lol: Já mám svoje obočí takové nevýrazné a ještě blbě vytrhané,takže by hlavně chtělo i trochu vymodelovat.To znamená poohlédnout se po nějaké odbornici,která mi nevykouzlí místo obočí hrůzu. :roll:

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 16.07.09 21:56
Alena píše:
taky už jsem to někde psala..já mám cca 8 let horní i spodní linky a spokojenost maximální! ségra byla na tom samém v jiném salonu a žádná sláva :cry: jinak jsem byla tenkrát s kolegyní objednáná i na kontury rtů a kolegyně šla zaplat pán bůh jako první, takže když jsem jí viděla, zrušila jsem svou objednávku :roll: dělala nám to stejná paní jako ty linky, práce dost dobrá, ale zvolila špatný odstín barvy a kolegyně vypadala jak šašek Bumbác!! takové dva roky musela chodit namalovaná rtěnkou i doma ve dne v noci..

No a to je to neštěstí,když se to nepovede,tak co s tím :conf: nerada bych chodila celý rok v klobouku naraženém silně do čela :wink:

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 16.07.09 21:58

Děvčata, ještě by mě zajímalo u toho obočí-ta kosmetička to nejdříve předkreslí tou vybranou barvou?Nebo jak se ta barva vybírá,aby člověk viděl jak to bude v reálu vypadat.

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5554 příspěvků 16.07.09 22:03

tak se mnou barvu třeba vůbec nekonzultovala!! kdyby mi vytetovala zeleno-fialové linky, tak je mám a nemůžu nic dělat :speechless:

to obočí řeším právě přes kosmetičku - v životě bych si neudržela takový tvar, jako ona a navíc barvením má vždy nádhernou barvu.. zrovna tak řasy, úplně jsem se odnaučila používat řasenku

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 16.07.09 22:07

Aleno já ho barvit ani nemůžu,jelikož jsem si ho v mládí tak zpizdila že nemá žádný tvar a už to nedorostlo a obarvit tuhle hrůzu,tak to by vypadalo ještě hůř :cry: :cry:

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5554 příspěvků 16.07.09 22:10

ale jestli nemáš svoje obočí, tak vytetované by to vypadalo ještě hůř, ne?? neumím si to představit, ale do toho bych raději nešla :cry:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
 Váš příspěvek
Další témata z kategorie

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist