*PETRKLÍČ

kasiakypi 25.01.10 15:37

*PETRKLÍČ

Ja milujem vôňu prvosienky: niečo marhuľkové (meruňkové), nie sladké, nežné, teplé príjemné, slnečné, jarné… Medzi zložkami parfémov som ju však nikdy nenašla. Vie mi niekto poradiť, či nejaká stelesnená vôna prvosienky existuje? Ďakujem pekne za odpovede. Kasia

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

evixx 25.01.10 16:36

… já už se tu na petrklíč ptala, a padly návrhy jako Salus parfémová voda Primavera a Prince Jardinier - Labyrinthe Libertin

Lyonella 25.01.10 16:42

Labyrinthe je krásná jarní vůně, ale petrklíč v ní bohužel „nevidím“…

Dalia 25.01.10 18:26

Já bych si přála vědět, jak voní petrklíč … :D

Vera 25.01.10 18:37

Dali, voní jako jemná frézie, je to opravdu něžná vůně

hakhak 25.01.10 18:46

Dalinko, dočkáš se :)!

Jinak prvosenku prý obsahuje: Azzaro Orange Tonic nebo Clinic Happy Heart , jsem vygooglila..a­le nevím.

PetraSK doma 25.01.10 18:58

Vyskúšaj Wings Giorgio Beverly Hills, pre mňa vyslovene žltá jarná vôňa, prenádherná /len neviem, či sa dá niekde v kamennej parfumérii ovoniať/, prípadne Weekend od Burberry, krásna vôňa plná jemných jarných kvietkov a slnka, tá by mala byť k dispozícii na ovoňanie mylsím dostupná

Dalia 25.01.10 20:16

Wings má Eli a prý ani není drahá … :conf:

Fleur 25.01.10 20:27

Stejně jako Daliu mě zaskočila sama otázka - jak vlastně voní petrklíč? Mám ho spojený s příchodem jara, ale konkrétní vůni si vůbec nevybavuji.

evixx 25.01.10 20:48

… každý rok na jaře máme kolem domu spoustu petrklíčů :heart:
… nos z nich nevytáhnu … voní úžasne … jemně, svěže,… opravdu trochu jako frézie

hakhak 25.01.10 21:41

Já jeho vůni vnímám spíše sladce, medově.

evixx 26.01.10 06:53

… zájemcům mohu na jaře poslat origoš vzorky :wink: :D

maricka 26.01.10 07:29
PetraSK doma píše:
Vyskúšaj Wings Giorgio Beverly Hills, pre mňa vyslovene žltá jarná vôňa, prenádherná /len neviem, či sa dá niekde v kamennej parfumérii ovoniať/, prípadne Weekend od Burberry, krásna vôňa plná jemných jarných kvietkov a slnka, tá by mala byť k dispozícii na ovoňanie mylsím dostupná

Nevím, jak přesně voní petrklíč, ale za Burberry Weekend se také přimlouvám, ačkoliv nemusí vonět každému.

kasiakypi 26.01.10 10:52

ďakujem pekne za odpovede, povoniam, pozisťujem, skúsim tie odporúčané a keď sa nepodarí, tak nazbieram na jar veľkú kyticu a vyžmýkam si aspoň kvapku na seba… :roll:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist