Pfúúúúj to je ale smaráááád.....aneb jste taktní ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
evixx
sv. Parfema z Kecálburgu 6406 příspěvků 05.01.09 12:37
Pfúúúúj to je ale smaráááád.....aneb jste taktní ?

Dát průchod čistě suběktivním pocitům, nebo být taktní ?

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 15 odstřiků 290 vzorků V tužebníku 54 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »
Reakce:
 
Slimek
sv. Parfema z Kecálburgu 8438 příspěvků 05.01.09 18:02

taktne dat pruchod subjetivnim pocitum :wink:

Na poličce 97 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 256 vzorků V tužebníku 7 parfémů
 
wich
Učednice 149 příspěvků 08.01.09 19:43

Záleží, jakého původu smrádek je. Pokud je to parfém, beru to jako vkus člověka. Pokud někdo jede potem, chlastem, či kouřem tak, že uvadají kytky, už si servítky neberu. Za dobu ježdění MHD jsem vytrpěla dost a vůči těmto smrádkům jsem v dnešní době tun hygienických a lékárenských přípravků nemilosrdná.

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 10 vzorků V tužebníku 2 parfémy
 
Albeni
Nevyléčitelná závislačka 1125 příspěvků 08.01.09 20:16

Jsem zticha. V tramvaji to nemá cenu, když někoho upozorním, těžko se kvůli mě - cizímu člověku - změní. Spíš je mi těch lidí líto.
A když třeba z lidí, se kterými přijdu do styku, cítím pot, mlčím - nechci je urazit. Je to jejich věc. Někomu ani antiperspiranty a časté sprchování nepomáhá.
Je to nepříjemné, ale je to tak. Kdyby to byl velmi blízký člověk, upozorním ho, ale nikdo z mých blízkých tímto netrpí a sdělovat cizím lidem - nebo známým - že smrdí asi nemá cenu. výsledkem by bylo jen to, že by se urazili.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 
sLenka
Parfémová maniačka 991 příspěvků 08.01.09 20:40

.. a v případě že je to kolega? Který když odejde z kanceláře kde stráví i minimum času je nutno otevřít velké okno aby se tam dalo přežít?
Kolega, vedle kterého sedět na poradě je utrpení?
Z jeho kanceláře se line COSI …
Tam dost nechápu maminu …
No a mezi blízkými se mi stalo po dlouhém přemýšlení a zvažování vhodnosti upozornit na nevůni mi bylo sděleno že každý nemusí být věčně nasmrazený jak já …

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 
Marih
Učednice 154 příspěvků 08.01.09 20:45

Já mám v práci kolegu, který má cukrovku a nejspíš otevřené bércové vředy a to je tedy fakt síla. On za to nemůže a i kdyby se myl ve dne v noci, tak mu to stejně zřejmě moc nepomůže. Vyřešilo se to tak, že dostal kancelář sám pro sebe a všichni jsou spokojení. Vím, že pár lidí ho na to upozornilo, ale já ne, mně by to bylo strašně trapné. :oops:

Na poličce 19 parfémů 3 miniatury 25 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 
janicka24
sv. Parfema z Kecálburgu 2569 příspěvků 08.01.09 21:16

Já mám zkušenost trochu jinou a to právě s netaktností…moje švagrová dostala pod stromeček parfém,je to 2 roky,nevím jaký to byl…myslím ale Premier Jour.....holky,to svět neviděl,co se dělo…začala běhat kolem stromku s tím-(cituji)že je to hnus,že se pobl…že je to hnusnej smrad a dávala všem čuchnout…já a manžel jsme jen seděli a styděli se za ni …znáte ten pocit,když se za někoho stydíte,jen sami před sebou :smack: Nutno říct,že to není puberťačka,bude ji 50 a byl to její první parfém,protože nakupuje zásadně u vietnamců…La rive,Kanál,Pravda a tak.Stát se tohle mě,tak řeknu že je pěkný a pak ho prostě prodám,nebo vyměním…ale tohle bylo na přes hubu.....

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
 
janicka24
sv. Parfema z Kecálburgu 2569 příspěvků 08.01.09 21:26

A ještě jednu zkušenost.....Mám známého a ten hrozně smrdí…má doma 4 psy,divně páchne psama a nepere si asi prádlo a nevoní se…prostě takový odér zatuchlo-nemyto-mastno :vomit: Přitom je to docela pěknej chlap ve středních letech a oblečení má moc pěkný,ale.....a navíc mu hrozně páchnou nohy…ale tak,že zůstávají šlápoty od ponožek na dlaždicích a páchne to ještě další den,tak odpornej smrad......Když příjde,říkám,že se nemusí zouvat,ale on chce :cry: a ještě se na mě pořád lepí a já mu to prostě nemůžu říct,že se mě z něho zvedá dekl,je mě trapno za něho nebo co…Přitom je to člověk,který si na nedostatek čehokoli rozhodně stěžovat nemůže,podnika­tel…nevim,vždyť to ty lidi přeci musí cítit......Jednou mě poprosil,že si chce koupit nové boty…zrovna jsem měla cestu do Prahy,tak jsme šli na Václavák do Baťi…nemusím už psát dál,že ne.......

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
 
Svatka
sv. Parfema z Kecálburgu 4270 příspěvků 08.01.09 21:31
Marih píše:
Já mám v práci kolegu, který má cukrovku a nejspíš otevřené bércové vředy a to je tedy fakt síla. On za to nemůže a i kdyby se myl ve dne v noci, tak mu to stejně zřejmě moc nepomůže. Vyřešilo se to tak, že dostal kancelář sám pro sebe a všichni jsou spokojení. Vím, že pár lidí ho na to upozornilo, ale já ne, mně by to bylo strašně trapné. :oops:

No, cukrovkáři a obzvláště ti, co nedodržují dietu, opravdu páchnou. Ale je fakt, že to není tím, že by se nemyli. Což je troch svízel.

Na poličce 12 parfémů 16 miniatur 6 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 1 parfém
 
miranda
Učednice 52 příspěvků 09.01.09 08:09
:?
Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 
evixx
sv. Parfema z Kecálburgu 6406 příspěvků 09.01.09 09:18
janicka24 píše:
Já mám zkušenost trochu jinou a to právě s netaktností…moje švagrová dostala pod stromeček parfém,je to 2 roky,nevím jaký to byl…myslím ale Premier Jour.....holky,to svět neviděl,co se dělo…začala běhat kolem stromku s tím-(cituji)že je to hnus,že se pobl…že je to hnusnej smrad a dávala všem čuchnout…já a manžel jsme jen seděli a styděli se za ni …znáte ten pocit,když se za někoho stydíte,jen sami před sebou :smack: Nutno říct,že to není puberťačka,bude ji 50 .....

…a o tohle mi v podstatě šlo, … osobně daleko hůř snáším hlupáky, než smraďochy …

…stejně jako smrádek, blbost nepřebije ani nejluxusnější parfém :cry:

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 15 odstřiků 290 vzorků V tužebníku 54 parfémů
 
Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 09.01.09 10:58

Jsem pro taktnost i za cenu naprosteho sebeobetovani… Jeden muj spoluzak z VS, co se mnou strasne rad sedaval, mel opravdu zavazny problem se zapachem z ust. Bylo to strasne. Dovedete si predstavit, jak mi bylo, kdyz se ode dveri opet hrnul ke mne do lavice. Jednou mi dokonce rekl: Covece, ty delas, jako by mne pachlo z huby! No, co myslite… Nezmohla jsem se na slovo. Nejak mi toto umeni nebylo vstipeno, cehoz bohuzel cacto zelim… :roll:

Na poličce 32 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 17 parfémů
 
verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 09.01.09 17:01

Takže původní téma bylo, co děláte, když někdo špatně ocení vaši vůni? Tak to mám taky jednu storku, už jsem ji před pár dny psala v jiném tématu (tak sorry že se opakuju ale jsem z toho vyplesklá ještě teď): přišla jsem do školy a celá nadšená ze svého nového odstřiku Trouble Eau Legere jsem dala čichnout kamarádce. Ta se nejdřív zašklebila a pak řekla, že je to děsnej smrad, že jí to přijde jako odér vyžilé prostitutky (promiňte mi mé doslovné opakování).
Tak nevím, co dělat. Vím, mám značně jiný vkus než všechny moje spolužačky - ty většinou jedou na Adidasech, Espritech, Sabatinkách apod., vrcholem pak je Eclat d'Arpege nebo Light Blue; některé dokonce nic. Ale takovýhle komentář jsem si vážně nezasloužila :( , a vzdát se svých vůniček? To fakt ne!
Mě když se nelíbí něčí parfém, tak si to řeknu maximálně pro sebe, nahlas určitě ne. Je to přece jeho vkus.

Na poličce 54 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů
 
Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 09.01.09 17:07

Veru, na to se můžeš leda tak vykváknout. Je to nevycválané a basta. Rozhodně z toho nedělej závěry o svém vkusu. To je vždycky nejhorší, když se slušný člověk při srážce s hrubiánem ještě cítí provinile. Huš, huš, ať už Tě to ani nenapadne! :wink:

Na poličce 32 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 17 parfémů
 
radmila.k
Znalkyně 335 příspěvků 09.01.09 17:08

Taky jsem to řešila. V práci jsem všem dávala čichat vůně z papírků a chtěla poradit, kterou koupit. Dozvěděla jsem se zdrcující věci, jako „vůně na wc, zatuchlá babička“ apod. Byla jsem na kolegyně naštvaná, ale pak mi došlo, že si za to můžu sama. Měly právo mi to říct, ptala jsem se sama. Prostě pokud se člověk ptá, často se nedozví to, co by chtěl slyšet. Chtěla jsem znát jejich názor, bohužel byl odlišný od mého vkusu. Myslím si, že pokud bych ale v některé z oněch vůní přišla navoněná a na názor se nikoho neptala, nikdo mi neřekne že se mu vůně nelíbí.

Na poličce 6 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 3 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Drdol čtyřikrát jinak! Rozlučte se s culíkem

 

Máte dlouhé vlasy a málo času na ranní česání? Našli jsme pro vás účesy pro dlouhé vlasy, díky kterým vaše vlasy nebudou končit denně v culíku.

Celý článek »
TOPlist