5xx - Stránka nedostupná

Mediální skupina mafra

Ups! Něco se nepovedlo

Omlouváme se, probíhá technická údržba systému.
Prosíme vraťte se později

5xx - Stránka nedostupná

Mediální skupina mafra

Ups! Něco se nepovedlo

" class="ahead">

PG Rare Matale X Hyperessence Matale

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MS61
Nevyléčitelná závislačka 1818 příspěvků 26.12.10 22:54
PG Rare Matale X Hyperessence Matale

Právě jsem dozkoušel skoro do dna vzorek PG Rare Matale. Protože miluju exkluzivní černé čaje, tak to byla láska na „první pohled“. Prošmejdil jsem recenze na webu a mám trošku obavu o výdrž. Je trošku menší, i když stopa se u těla drží hodně dlouho - nakonec voníme se v první řadě pro sebe :D.

Měli jste někdo možnost srovnat Rare Matala a Hyperesenci Rare Matale? Měly by být údajně podobné, ale ne identické! Jakýkoliv tip, srovnání či názor vítány. Už jsem PG06 šoupnul do tužebníku.
Michal (MS61)

P.S. První příspěpěvek, nový uživatel se hlásí do služby :-). Poslušně hlásím, že řečeno slovy paní Sáry (Blava) jsem z těch vůní „na mrtvicu“ a už nechci, aby tomu bylo jinak. :bang:

Na poličce 43 parfémů 5 miniatur 29 odstřiků 97 vzorků V tužebníku 14 parfémů
Reakce:

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 26.12.10 22:56
MS61 píše:
P.S. První příspěpěvek, nový uživatel se hlásí do služby :-). Poslušně hlásím, že řečeno slovy paní Sáry (Blava) jsem z těch vůní „na mrtvicu“ a už nechci, aby tomu bylo jinak. :bang:

Vítej mezi námi, stejně „postiženými“ :wink:

Na poličce 48 parfémů 3 miniatury 13 odstřiků 103 vzorků V tužebníku 20 parfémů

Tigra
sv. Parfema z Kecálburgu 5105 příspěvků 26.12.10 23:10

Ahoj, já tady jenom očumuju, zaujal mne ten název - protože jsem v Matale byla, tak jsem byla zvědavá…a ona jenom voňavka. :D Tak tě taky vítám mezi pošuky. :)

Na poličce 1 parfém 32 miniatur 28 odstřiků 107 vzorků V tužebníku 253 parfémů

MS61
Nevyléčitelná závislačka 1818 příspěvků 26.12.10 23:25

Děkuji za povzbuzení! Matale je fakt JENOM vůně, ale ne ledasjaká. Není to sice taková bomba, jako arábie od Sáry z Bratislavy, ale dá se normálně nosit :lol:

Apropos Sára/Parfémy Exclusive: nekonečná vděčnost, ta mě svou posládní testérovou obálkou fakt nakopla. Já si vždycky s vůněmi vyhrál jednorázově při nákupu: rochnil se v nich a obtěžoval prodavačky - koupil - užíval. Nic víc. To už teď nepůjde, už se musím kochat…
 Michal

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7256 příspěvků 27.12.10 08:59

Michale, měla jsem Hyperessenci, ale zas neznám tu původní. Takže je neporovnám. Ale Hyperessence je nádherná. Hodně jsem uvažovala o koupi, ale mám toho moc, ale narazit na ni znovu za slušnou cenu… Mmch, někdo ji tu na Arome jistě má, zkus vyškemrat vzorek.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

ledifia
sv. Parfema z Kecálburgu 2259 příspěvků 27.12.10 12:38

Rare Matale mám někde vzorek a Hyperessenci celé balení, vytahuji ji na podzim a zimu a teď je právě její čas, nevím ani proč, ale hodně mi evokuje Vánoce.
Přestože je Hyperessence údajně víc koncentrovaná než jiné vůně, mohla bych se v ní kouipat, nepřipadá mi nijak zvlášť silná. Ano, bergamot a čaj, dohromady kouzelná kompozice kvalitních ingrediencí. Ostatní složky cítím jen jako koření v pozadí (jasmín, cedr atd.), které brání vnímat Hyperessenci jako obyčejný černý čaj.
Rare Matale musím někde najít, už si ji moc nepamatuji, ale přišla mi dřevitější a hlavně o dost řidší, krásná, ale za ty peníze jedině PG12. Kousek vzorku Hyperessence bych mohla uronit, kdyby něco.
Jo, a taky mi připadá jako opravdový unisex, tj. hodí se na ženu i na muže, přitom ženě neubírá na ženskosti a chlapovi koule… :-)

Na poličce 52 parfémů 1539 miniatur 30 odstřiků 498 vzorků V tužebníku 161 parfémů

MS61
Nevyléčitelná závislačka 1818 příspěvků 25.01.11 12:56

Minulý týden se mi podařilo sehnat vzorek Hyperessence Matale a konečně obě varianty porovnat. Na ruce, abych mohl vzít do úvahy vliv pokožky a vývoje na ní.

Obě vůně jsou si velmi podobné a kromě větší vytrvalosti Hyperessence mezi nimi nejsou příliš velké rozdíly. Bohužel je výdrž u obou poměrně malá a obě se drží velmi těsně u svého nositele. To není nezbytně špatné. Sice by u všech vůní mělo platit, že jsou určeny především pro plezír svých nositelů, ale tady to platí dvojnásob. Pokud se svému pánovi líbí, odmění se velkou, sobeckou a téměř výhradně soukromou radostí.

Pokud jsem dokázal najít nějaké rozdíly, tak ve výraznějším citrusovém tónu Hyperesence. Ten je také asi zodpovědný za větší výdrž. Aspoň z větší části. To, co jako velký čajomil na Rare Matale miluju, je paradoxně výrazněji artikulováno v „normální“ verzi. Pro mne osobně nádherné a útěšné spočinutí, ideální průvodce příjemným lenošením s konvicí kvalitního (samozřejmě nikového) černého čaje.

Rezultát: zatím není. Nejedná se o levné zboží, takže musím pečlivě promyslet. Skvělý produkt, nutná velkorysejší aplikace - cena je bohužel „nikovková“. Asi si ji pořídím, ale je otázkou v jakém časovém horizontu.

M.

Váš příspěvek
5xx - Stránka nedostupná

Mediální skupina mafra

Ups! Něco se nepovedlo

">

Nový článek:

Depilační krém vs. žiletka: Kdo vyhrál boj proti chloupkům?

Mise zní jasně: Oholené nohy! Mojí levou nohu proto pokryl depilační krém, zatímco pravou jsem vzala žiletkou. A po týdnu mám vítěze testu. Jen daleko méně jasného, než jsem čekala.

Celý článek »
TOPlist