Phaedon: Rouge Avignon-hromadný nákup (průzkum)

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Frantatata
sv. Parfema z Kecálburgu 21201 příspěvků 24.03.14 08:14
Phaedon: Rouge Avignon-hromadný nákup (průzkum)

Cena flakonu 100ml s poštovným cca 145 eur.

Celková cena za podíl 10ml bude upřesněna později.

Jde o dámskou event. i unisex vůni, spatřila světlo světa v roce 2013.
Skvělá projekce a longevity, má se podobat Rose Oud by Kilian, stačí si počíst níže a už se nám sbíhají sliny, ne?
 ;)

http://www.fragrantica.com/…n-18285.html

Poprosil bych MonicuNY, aby zde vyjádřila oficiálně svůj konkrétní a patrně i největší podíl.

Na poličce 623 parfémů 130 miniatur 658 odstřiků 990 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 15 Další »
Reakce:

Frantatata
sv. Parfema z Kecálburgu 21201 příspěvků 24.03.14 15:31

Láhev právě „ukořistila“ MonicaNY.

-MonicaNY 50ml (láhev)

Zbývá jen 50ml pro ostatní…

Na poličce 623 parfémů 130 miniatur 658 odstřiků 990 vzorků V tužebníku 0 parfémů

MonicaNY
sv. Parfema z Kecálburgu 3460 příspěvků 24.03.14 16:21

@Frantatata Děkuji. :kytka:

Na poličce 432 parfémů 0 miniatur 181 odstřiků 289 vzorků V tužebníku 12 parfémů

Sasa  24.03.14 16:23

Tak pro mne 10ml

Frantatata
sv. Parfema z Kecálburgu 21201 příspěvků 24.03.14 16:35

-MonicaNY 50ml (láhev)
-Sasa 10ml

MonicaNY
sv. Parfema z Kecálburgu 3460 příspěvků 24.03.14 19:35

@Frantatata Františku, ve vlákně Tabac Rouge chtěla z Rouge Avignon 10ml Červánek…

Na poličce 432 parfémů 0 miniatur 181 odstřiků 289 vzorků V tužebníku 12 parfémů

Frantatata
sv. Parfema z Kecálburgu 21201 příspěvků 24.03.14 19:43

@MonicaNY
Děkuji za připomenutí. :kytka:
Za pár desítek min s ní budu mluvit osobně, což nic nemění na faktu, že chybu ihned opravím.

Frantatata
sv. Parfema z Kecálburgu 21201 příspěvků 24.03.14 19:45

-MonicaNY 50ml (láhev)
-Sasa 10ml
-Červánek 10ml

MonicaNY
sv. Parfema z Kecálburgu 3460 příspěvků 24.03.14 19:57

@Frantatata Tak ji ode mě pozdravuj! A ať se sraz vydaří. :kytka:

sunnymood
Znalkyně 303 příspěvků 24.03.14 20:44

můžu také poprosit 10 ml ?

Na poličce 16 parfémů 3 miniatury 77 odstřiků 87 vzorků V tužebníku 1 parfém

chlist
Parfémová maniačka 593 příspěvků 24.03.14 21:24

@sunnymood jiste vitej mezi ucastniky pripisuji ti 10ml

Na poličce 48 parfémů 8 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Frantatata
sv. Parfema z Kecálburgu 21201 příspěvků 25.03.14 00:42

-MonicaNY 50ml (láhev)
-Sasa 10ml
-Červánek 10ml
-sunnymood 10ml

Zbývá sice doplnit 20ml, přesto večer byla láhev již objednána a placena.

wiv
Učednice 150 příspěvků 25.03.14 08:07

@Frantatata
Všem přeji krásné ráno a pokud je ještě 10 ml volných, ráda bych se připojila. Popis vůně prostě vypadá báječně :-) Díky.

Na poličce 51 parfémů 0 miniatur 17 odstřiků 8 vzorků V tužebníku 1 parfém

Uživatel je onlineČervánek
sv. Parfema z Kecálburgu 5386 příspěvků 25.03.14 08:37

@MonicaNY Renee diky za ar pripomenuti betty frantisku dekuji za krasny vecer a tesim se na nove vune od ar + tr :mavam:

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

chlist
Parfémová maniačka 593 příspěvků 25.03.14 09:23

@wiv @Červánek také přeji krásné ráno, jen tedy nevím kdy byla noc, opět jsem nestihla oblažit svou přítomností postel, ánžto cesta z města do Brna na mne čekala coby bonbonekl po naprosto dokonalém seznamovacím, večírku, kdy dva mě drazí přátelé objevovali njeden druhého a nové vůně a já pro změnu svůj chytřejší než chytrý telefon a snažila se ho v potu tváře donutit pracovat pro mne a ne proti. nakonec se snad dobrá věc zadařila A z večera jsem odcházela bnohatší na duchu, ale chudá jak kostelní myš, ánžto se mi podařilo objednávku co zdvojit, ale rovnou ztrojit a tak to jednu chvíli vypadalo, že minimálně rok budu jíst kosti od sousedů ze soucitu mi věnovaných, nebo mne nemine nejstarší řemeslo světa a při mém věku, jsou ty kosti pravděpodobnější. Takže sice nakonec phaedonů nebude devět, ale jen žádané tři, nicméně zkuste tento omyl vysvětlit bankomatu, jež mi hladově polknul kartu s vysvětlením, že výše poslewdní transakce značí neoprávněný pohyb na účtě a já jsem zloduch a mám peška a prázdnou kešeň. Nejdřív se mi chtělo ho praštit, pak brečet, a když jsem uzřela blížící se příslušníky…tak utíkat, hlavně proto, že se znám a začala bych překotně blekotat jakési vysvětlení o nákupu ve francii a bůh ví co, až by orgáni nabyli dojmu, že mi bude nejlépe v kleci, dokud transakci neprověří. Viděla jsem svou budoucnost v naprostých barvách.
tři třicet ráno, já v brně, na hotovosti cca čtyři koruny a dvoje orbitky, auto které patří zákazníkovi, ale někdo mu ho vykradl a jelikož se martinovi nechtělo jet pro něj odtahovkou, tak že s rozbitým okénkem v pohodě dojedu,jak pravil, tak udělal, sedl do našeho superba a se vzdušným polibkem záviděníhodném minimálně seladona 40tých let, zmizel rychlostí zvuku dřív, než jsem stihla hlesnout, že to není rozbité okénko, ale že vůz vypadá jak železniční vagon z filmu proč.a úplně stejné slovo napadalo mne, zírajíc tupě na přicházející dva příslušníky. zbytek snad ani nemusím popisovat, nebo se mi vrátí chuť po krvi a to nejlépe mého drahouška. Samozřejmě že první otázka byla, co se děje paní? ti idioti už si mě ani nespletli se slečnou, možná za to mohla ta pistáciová barva mého obličeje, odpověď že nic, je ani trochu neuspokojila, páč minimálně jeden z nich uměl číst a tak si sdělení o podezření z obrazovky přečetl. Pak už jsem jen dodala, že když tedy musím chvíli vydržet abny tuto situaci prověřili, tak musím přeparkovat, protože stojím v zákazu, což kvitovali obočím letícím k obloze a blahosklonným gestem, že tedy prosím, jděte si zamknout vozidlo. Načež jim došlo do čeho nastupuji- k dokonalosti scény už chybělo jen abych do auta lezla rozbitým, okénkem a v puse měla šroubovák a bylo vymalováno. Už se na nic neptali, nebo si to nepamatuju, protože mi docvaklo co se děje až v momentě kdy po mě chtěli tkaničky z bot a já měla kozačky na ZIP.
NO zkrátím to, tupouni mě drželi do rána, než spořitelna autorizovala platbu, což jsem ale nechtěla, páč mi de fakto potvrdila objednávku 9ti ks phaedonů za bratru všechno co jsem měla a to snad ani nebylo všechno moje. málem mne to ráno trefil šlak už potřetí. Pak nemohli vzbudit opata aby mne identifikoval coby zaměstnance a než na stanici dorazil ten trotl, co měl od nás auto na operáč a směle prohlásil, že si nikoho nepamatuje, protože když vůz předával byla tma- podruhé jsem měla chuť vraždit, a martin si myslel, že si dělá někdo blbou srandu na jejich telefonát odvětil, jen jí zav´řete, je to zločinec, a než se začal smát orgáni měli dle nich dostatek informací k formálnímu sdělení o podezření z trestného činu krádeže bla bla bla. tou dobou už jsem musela budit dojem, že mám život za sebou, protože nejmilejší osobou byla v tu chvíli zapisovatelka vtisknuvši mi do ruky brufen a kelímek-plastový, s vodou, říká, že přiznání je polehčující okolnost. V tu chvíli mi proběhlo hlavou, že debilní hádky na arome jsou mrkev a přesně ta mrkev a devět lahví phaedonů po mě na pár let zbyde na svobodě a v duchu oblékala pruhovaný overal.
Naštěstí se osud umoudřil, opat probudil, proběhlo pár faxů, půl hodiny hledání tkaniček do bot, které jsem jim nedala a byla jsem volná. Nebýt abstinent a řidič, jsem už teď nalitá jak pupen na jaře a místo pokuty- za parkování bych jí měla jak z praku. Ale cesta DO PRAHY PROBĚHLA NAKONEC BEZ větších katastrof a dokonce přišel i mail z phaedonu redukující objednávku na požadované množství tří lahví. Ovšem prachy za zbylých 6 jsou evidentně dost pomalé, vlaSTNĚ O DOST POMALEJŠÍ NEŽ JÁ, čili na snídani jdu na hlavák mezi bezďáky a snad mi něco kápne :jazyk: :jazyk: :jazyk:
motto dnešního dne, žádná katasrofa NENÍ TAK VELKÁ, ABY SE NESTALA MĚ. PŘEJI KRÁSNÝ DEN

Na poličce 48 parfémů 8 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 15 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist