Pigmentové škvrny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Katlynka
Parfémová maniačka 919 příspěvků 01.12.08 18:18
Pigmentové škvrny

Máte kladné skúsenosti s krémami proti pigmentovým škvrnám na tvári? Chcela by som nejaký vybrať ako vianočný darček, ale sú dosť drahé, a preto dám prednosť nejakému overenému kúsku. :wink:

Na poličce 29 parfémů 2 miniatury 23 odstřiků 75 vzorků V tužebníku 6 parfémů
Reakce:

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 01.12.08 19:19

Pokud jsi nečetla, tak tady o pigmentových skvrnách a krémech něco je: http://kosmetika.konicky.net/blog/?p=18

Jinak kdo máte zkušenosti, tak doporučujte, já bych taky nějaký dobrý a bezpečný tip užila :)

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Katlynka
Parfémová maniačka 919 příspěvků 01.12.08 19:49

Díky Adi za tip.
Ja som sa na dermatológii dozvedela o kréme, ktorý dokáže hyperpigmentácie eliminovať ( samozrejme v závislosti na hĺbke uloženia pigmentu), ale je určený pre pigmentácie vzniknuté ako následok akné. Volá sa skinoren a je len na predpis :cry: takže potrebujem niečo podobne učinné, ale pokiaľ možno voľne predajné. :D

Uživatel je onlinepaty
sv. Parfema z Kecálburgu 8041 příspěvků 01.12.08 20:10

Skinoren používala moje dcera na akné, ale hrozně jí to štípalo a dráždilo pleť.Je ale pravda, že na akné a flíčky po něm jí to pomohlo.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Trillian
sv. Parfema z Kecálburgu 3391 příspěvků 01.12.08 20:12

Skinoren používam už dlhšie, z času načas si ho dám predpísať, ked sa mi nejaké pupienky zjavia, mal by bieliť, ale moc účinný nie je. Možno to je aj tým, že výrazné pigmentové škvrny nemám, len trochu tmavšie sfarbenie na čele pod korienkami vlasov a v okolí očí. Ale či ho mám alebo nie, rozdiel nevidím.

Na poličce 140 parfémů 10 miniatur 15 odstřiků 6 vzorků V tužebníku 32 parfémů

Katlynka
Parfémová maniačka 919 příspěvků 01.12.08 20:14

Ja len neviem, či je možné a vhodné ho používať na miesta, kde nie je akné, len lokálne na už vzniknuté škvrny.

Uživatel je onlinepaty
sv. Parfema z Kecálburgu 8041 příspěvků 01.12.08 20:18

Dcera mazala celý obličej, a to pálení asi po minutě ustalo.

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 01.12.08 22:39

Katlynko, Skinoren obsahuje kyselinu azelainovou, takže se dá nahradit třeba krémem White Action od SynCare. Kys. azelainová je jedna z látek s ověřeným účinkem, i když je to bohužel taky individuální…

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Arome Ela
Nováček 25 příspěvků 25.01.09 13:55
skinoren
Katlynka píše:
Ja len neviem, či je možné a vhodné ho používať na miesta, kde nie je akné, len lokálne na už vzniknuté škvrny.

Skinoren pro účely bělení může předepsat jakýkoliv lékař na „hradí nemocný“- tedy bez částečné úhrady pojišťovnou. levnější varianta , opět na předpis, ale se stejnou koncentrací kys. azelaové , se jmenuje aknoren.
nanáší se 2×(lépe 3×) denně na postižená místa, současně je nutno se vyvarovat pobytu na slunci- používat ochranné opal. prostředky. efekt je po 2-4 měsících. Lékař může vystavit tzv. opakovaný recept - na jeden recept lze vyzvednout krém opakovaně, platnost je 6 měsíců .

janamarie
Znalkyně 316 příspěvků 25.01.09 14:27

Docela mě zaujala depigmentující řada od UNT http://www.shopunt.com/…ategory.aspx?…
Našla jsem kladné recenze, ale zkusím zjistit víc o kyselině tranexamové.

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 5 odstřiků 11 vzorků V tužebníku 0 parfémů

zuzirozi
Učednice 104 příspěvků 04.04.09 08:50
Dermacol White elixir

Ahojky, mám také problémy se skvrnami na obličeji - něco po akné, ekzému, něco ještě z těhotenství. Měla jsem onehdá ten Barekol, ale nepatlala jsem se zřejmě dostatečně dlouho a žádný rozdíl jsem prostě nepozorovala. Zajímala by mne něčí zkušenost se zesvětlujícím krémem od Dermacolu - White elixir, používá se jen na ty skvrny a slibují účinek do 4 týdnů. A je vůbec vhodné něco takového používat teď, když už svítí sluníčko? Díky Z.

Na poličce 9 parfémů 1 miniatura 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist