Plastické operace a zkrášlování těla

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Chava
Parfémová maniačka 675 příspěvků 17.02.08 18:40

Tak aby Ada moc nehubovala, že jsme rozjely téma úprav těla v přírodní kosmetice, tak zakládám tuto sekci.Mohu posloužit tématem úpravy horních a dolních víček.U mne spokojenost, povedlo se k lepšímu.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 17.02.08 18:42

A Chavo - žádné jizvy? Ani pocity - jako říká moje kamarádka?

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Chava
Parfémová maniačka 675 příspěvků 17.02.08 18:46

To je na dlouhé vyprávění, nelepší je nastudovat příslušnou sekci na www.omlazení. cz, což je nejpodrobněší web na jednotliv zákroky, jsou tam zkušenosti desítek holek po různých operacích.Jizvy neviditelné, pooperační hojení zcela bezbolestné, efekt: 10 let mínus.

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 17.02.08 18:55
chava píše:
To je na dlouhé vyprávění, nelepší je nastudovat příslušnou sekci na www.omlazení. cz, což je nejpodrobněší web na jednotliv zákroky, jsou tam zkušenosti desítek holek po různých operacích.Jizvy neviditelné, pooperační hojení zcela bezbolestné, efekt: 10 let mínus.

To bych potřebovala jako sůl, ale mám z těch doktorů docela strach. (Jsem z lékařské rodiny)

Dobrá je laserová operace krátkozrakosti - teď na ní byla dívka, co u mě bydlí - ohromná spokojenost! 4 dioptrie dolů a již druhý den mohla normálně fungovat.

Chava
Parfémová maniačka 675 příspěvků 17.02.08 19:03

Janas - pod to se podepisuji, díky ní už 10 let vidím jako ostříž.Ovem prvních 24 hodin, to byl očistec.

berush
Parfémová maniačka 977 příspěvků 17.02.08 22:09

Na leserovou operaci krátkozrakosti se chystám už asi 2 roky - na jedno oko 4,5 na druhé 5,25…a bez čoček krásně rozmazaná realita…ale vzhledem k tomu, že k práci oči víc než potřebuju a jsem na tyhle akce tak trochu připos… tak nevim nevim…doufám, že mi bude zdejší forum oporou a přesvědčí mě, že vlstně o nic nejde…tedy jen o to ostříží vidění

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 17.02.08 22:21
berush píše:
Na leserovou operaci krátkozrakosti se chystám už asi 2 roky - na jedno oko 4,5 na druhé 5,25…a bez čoček krásně rozmazaná realita…ale vzhledem k tomu, že k práci oči víc než potřebuju a jsem na tyhle akce tak trochu připos… tak nevim nevim…doufám, že mi bude zdejší forum oporou a přesvědčí mě, že vlstně o nic nejde…tedy jen o to ostříží vidění

Určitě do toho jdi a neboj se - při těhle dioptriích ti to stojí za to. Dnes už se ty operace provádějí dlouho a je to vychytané, neslyšela jsem od nikoho, že by byl nějaký průšvih. Mám známou, která byla skoro slepá - 22 dioptrií a udělali jí to na dvakrát, resp.4× a má dvě dioptrie - už asi 10 let. Stojí to dost peněz, ale při cenách čoček i brýlí se ti to rychle vrátí. Myslím, že to jde udělat i postupně po 1 oku, když se bojíš. Víš jaká to bude pohoda, chodit bez brýlí?Dokonce holky, co to podstoupily, říkaly, že to vůbec nebolí. Chvilku - 1.den je to trochu nepříjemné, ale žádná hrůza a pak už bez potíží.

berush
Parfémová maniačka 977 příspěvků 17.02.08 22:31

já nenosím brýle, ale jen kontaktní čočky.Navíc mám silný astigmatismus na jednom oku a řízení po tmě s tímhle je něco jako sebevražda. A když už půjdu tak obě oči zaráz ať to mám za sebou.
Jinak ze všech operačních změn na těle mám hrůzu - mně stačila „banální“ operace žlučníku - pobyt v nemocnici se místo 4 dní protáhl na 14.

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 17.02.08 22:45

Holky, když trochu odbočím od očních operací… Je tady někdo, kdo je po císařském řezu nebo nějaké břišní operaci - ne laparoskopické, kdy se řezaly svaly břišní stěny ? Je normální, že pod kůží je „prohlubeň“ ve svalech v místě jizvy?

Jinak, mám sousedku, která měla po dětech šíleně vytahané břicho, tak šla na plastiku. Jak to popisovala, málem jsem šla do kostela děkovat, že nic podobného nemám zapotřebí. Kdybych měla - strašně bych se bála…:o

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

berush
Parfémová maniačka 977 příspěvků 17.02.08 22:49

Kerze - tohle má moje sestřenice - rozestup břišních svalů po císaři. Je štíhlá, drobná. Pracuje jako sestřička v soukromé gynekologické ordinaci - tedy přímo u zdroje - a jediné řešení je operace. Úplně běžné to není, ale stává se to.

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 17.02.08 22:54
berush píše:
Kerze - tohle má moje sestřenice - rozestup břišních svalů po císaři. Je štíhlá, drobná. Pracuje jako sestřička v soukromé gynekologické ordinaci - tedy přímo u zdroje - a jediné řešení je operace. Úplně běžné to není, ale stává se to.

Já nemám rozestup. Diastáza je záležitost vertikální v místě, kde se stýkají svalové skupiny, to mám v pořádku. Mám vodorovnou jizvu po sekci, která v kůži není vůbec vidět, ale v břišní stěně je v místě jizvy prohlubeň - prý se mi „moc“ stáhlo břicho…říkal doktor…Ono to normálně není vůbec vidět, ale já o tom vím, a nemůžu si na to zvyknout… :( …a taky jsem to u nikoho neviděla…jak zjistím, že měl někdo sekci, hned chci vidět břicho a sáhnout si… :P

katerinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2934 příspěvků 17.02.08 23:16
Kerze píše:
berush píše:
Já nemám rozestup. Diastáza je záležitost vertikální v místě, kde se stýkají svalové skupiny, to mám v pořádku. Mám vodorovnou jizvu po sekci, která v kůži není vůbec vidět, ale v břišní stěně je v místě jizvy prohlubeň - prý se mi „moc“ stáhlo břicho…říkal doktor…Ono to normálně není vůbec vidět, ale já o tom vím, a nemůžu si na to zvyknout… :( …a taky jsem to u nikoho neviděla…jak zjistím, že měl někdo sekci, hned chci vidět břicho a sáhnout si… :P

S největší pravděpodobností máš vnitřní dehiscenci sutury, jednodušeše řečeno došlo k rozjetí vnitřního šití, ať se doktor nevymlouvá, blbě ti to sešili. Štíhlá jsi a máš pevnou břišní stěnu, zatím nebudou problémy. Časem může dojít ke kýle :(

Na poličce 112 parfémů 11 miniatur 24 odstřiků 30 vzorků V tužebníku 28 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 17.02.08 23:19

Já s tím byla u několika doktorů - i kamarádů - a všichni říkali, že sešité je to dobře - že je to po císaři normální…tak fakt nevím…S kýlou mě neděs - tu má už 2× operovanou můj otec… :(

katerinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2934 příspěvků 18.02.08 09:35
Kerze píše:
Já s tím byla u několika doktorů - i kamarádů - a všichni říkali, že sešité je to dobře - že je to po císaři normální…tak fakt nevím…S kýlou mě neděs - tu má už 2× operovanou můj otec… :(

Nechci tě děsit. Kruciš, kdyby to bylo sešité dobře, tak je tam jednolitá jizva. Ať nekecaj. Všimla jsem si, že některé komplikace po chirurgikých opreacich u lidí jsou " normální". Můj otec byl taky s kýlou,hnisalo mu to asi dva měsíce, prej taky normální, zašili ho silonem, taky normální. Uspěj tě thiopenthalem, prej taky normální, ketamin jen vyvolení a diprivan jen pro elitu. To co je v mé praxi naprosto nepřípustné, je u lidí normální. To co občas slyším od lidí, co byli v nemocnici, tak z toho je mi špatně. Kolegyně jde teď rodit, má nachystané s sebou , svůj infuzní roztok glukozy ( to je nadstandart), svou kanylu a infuzní set( na to nemocnice nemá), svoje kvalitní vstřebatelné šití, (my s tím šijeme všechny pacienty, ty dostaneš v nemocnici silon), a diprivan kdyby šla na císaře ( ten v nemocnici vůbec normálním smrtelníkům nedávaj). Je lepší být zvířátko, u mě kůň při operaci dostane při každé operaci vždy to, co málokterý člověk v nemocnici a pak si tam jdi lehnou brrrrrr:(

Na poličce 112 parfémů 11 miniatur 24 odstřiků 30 vzorků V tužebníku 28 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 18.02.08 11:45
katerinka píše:
Kerze píše:
Nechci tě děsit. Kruciš, kdyby to bylo sešité dobře, tak je tam jednolitá jizva. Ať nekecaj. Všimla jsem si, že některé komplikace po chirurgikých opreacich u lidí jsou " normální". Můj otec byl taky s kýlou,hnisalo mu to asi dva měsíce, prej taky normální, zašili ho silonem, taky normální. Uspěj tě thiopenthalem, prej taky normální, ketamin jen vyvolení a diprivan jen pro elitu. To co je v mé praxi naprosto nepřípustné, je u lidí normální. To co občas slyším od lidí, co byli v nemocnici, tak z toho je mi špatně. Kolegyně jde teď rodit, má nachystané s sebou , svůj infuzní roztok glukozy ( to je nadstandart), svou kanylu a infuzní set( na to nemocnice nemá), svoje kvalitní vstřebatelné šití, (my s tím šijeme všechny pacienty, ty dostaneš v nemocnici silon), a diprivan kdyby šla na císaře ( ten v nemocnici vůbec normálním smrtelníkům nedávaj). Je lepší být zvířátko, u mě kůň při operaci dostane při každé operaci vždy to, co málokterý člověk v nemocnici a pak si tam jdi lehnou brrrrrr:(

To já vím, naše zdravotnictví znám, proto jsem za porod dala 20 tisíc…, takže nadstandard byl. Dokonce mi dali nestandardní oblbováky (Dolsin :P ), takže jsem byla úplně v pohodě. U těch císařů prý to je jinak. Když se šije jizva, tak měří skoro půl metru a pak se stáhne - u mně - na 10 cm. A stahuje se neuvěřitelně rychle - ani ne po dvou měsících jsem měla břicho jak žehlící prkno. A to prý je ta příčina, proč můžou být v břišní stěně nerovnosti…

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist