*PLAYBOY vůně

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

GinaSpirit
Učednice 151 příspěvků 01.11.14 04:43
*PLAYBOY vůně

Zdravím vás aromačky!
Tak co říkáte na toaletky od této značky? Máte nějaké oblíbené nebo naopak neoblíbené?

Na poličce 59 parfémů 5 miniatur 6 odstřiků 60 vzorků V tužebníku 12 parfémů
Reakce:

chimaera
Nevyléčitelná závislačka 1984 příspěvků 01.11.14 09:03

Před nějakými sedmi lety jsem si koupila v Anglii Stay the Night, vybrala jsem si ji v drogérce mezi všemi Spears a Olsonkami jako jednoznačně nejlepší, za pro mě tehdy hříšných 12 liber (tehdy jsem ještě parfémům nijak zvlášť neholdovala:). Pamatuji si, že byla dost sladká, broskvová s dřevitým základem, byl to jen tělový sprej, ale dost dlouho držel. Flakon divně stříkal, vůně trochu barvila a kde se dostala na flakon, tam vyžrala barvu, ale já ho milovala :mrgreen:
Jo, časy broskví parfémově nezralých..
Na současnou produkci nemám kdovíproč odvahu, stojí tam něco aspoň za zkoušku?

(A taky ten flakonek se mi líbil víc než ty dnešní:)

Na poličce 32 parfémů 49 miniatur 130 odstřiků 192 vzorků V tužebníku 19 parfémů

GinaSpirit
Učednice 151 příspěvků 01.11.14 10:04

@chimaera Teda, tento flakón vypadá docela pěkně. Rozhodně není kýčovitý jako ty s králičíma ušima ze současné produkce.
Za zkoušku.. ono to záleží. Třeba mě docela oslovil Playboy VIP. Je to sladká květinovo-ovocná vůně. Potom jsem objevila Play it Rock a ta se podobá (podle mě) na Hypnose od Lancome. Bohužel vše od Playboye jsou EDT a tudíž jejich výdrž je slabší.
S tím že by vůně zabarvovala oblečení jsem se zatím u Playboye nesetkala, ale co není může být. 8o Když vezmu v potaz třeba Playboy Super a jeho výraznou růžovou barvu, tak bych se asi docela obávala. :D Mimochodem, Super se podle mě vůbec nepovedla. Je to pro mě umělá jahoda.. fakt nepříjemná chemická sladkost. To samé, ale v trochu lepším provedení je třešňová #Generation, ale ta se už dá nosit.. a nevím proč, ale připadá mi vhodná spíš pro mladší ročníky. Fakt mlaďounké holky - „teenky“. :mrgreen:
Cena je u těchto EDT sice nízká, ale tak či tak, já vždy jdu nejprve do vzorečků a pak až pouvažuji, zda zakoupím klasický flakón. Jsou to „polévačky“, o tom žádná, jako většina drogérovek se slabší výdrží.
Play it Lovely, Play it Spicy, Play it Sexy, Play it Pin up aPlay it Pin up 2 ještě vyzkouším ve vzorečkách. Ale docela pochybuji o tom, že mě nějaká z nich zaujme tak, jako se tomu stalo u VIP a Play it Rock.
Někde jsem četla názor, že nějaké ženě všechny vůně od Playboye splývají dohromady. No, asi se nedivím.. Playboy je všechny vyrábí tak nějak do sladších tónů, zdá se mi. Já sladké vůně můžu, tak s tím většinou nemám problém.

chimaera
Nevyléčitelná závislačka 1984 příspěvků 01.11.14 10:24

@GinaSpirit Taky sladké můžu, ale bojím se, že ten můj šňupák už je zmlsaný :mrgreen: Ale VIP i Play it Rock vyzkouším, až budu mít cestu do drogerky.

Na poličce 32 parfémů 49 miniatur 130 odstřiků 192 vzorků V tužebníku 19 parfémů

GinaSpirit
Učednice 151 příspěvků 01.11.14 14:26

@chimaera Chápu. :D Pokud ale alespoň zkusíš ty dva, tak tady pak můžeš dát vědět, jaké z nich máš dojmy. ;)

chimaera
Nevyléčitelná závislačka 1984 příspěvků 01.11.14 15:12

Pokusím se :) :oops:

GinaSpirit
Učednice 151 příspěvků 07.08.15 17:14

I když Playboy vůně už i můj nos poněkud omrzely a stala jsem se krapet náročnější aromačkou.. :oops: Jsem zvědavá na dvě nové vůně Playboy Play It Wild for Her a for Him.. Protože předposlední dílo „Playboy Play It Sexy Pin Up“ bylo něco otřesného. :?

Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist