Plesova sezona :)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4115 příspěvků 16.01.10 14:59
Plesova sezona :)

Chodite na plesy? chystate se nekam, byly jste nekde?

A hlavne - proc jsem toto tema zalozila, nevite, kde by se daly sehnat hezky plesovy saty do 2000kc, spis nejaky jednodussi, ale zase ne uplne obycejny?
(nektery z vas si muzou pamatovat moji fotku v bilych plesovych satech, tak neco podobnyho, bohuzel ty bily uz se rozpadaj, bala bych se ze mi slitnou, kdybych v nich jeste jednou nekam sla.)

Kdyztak sem hodte i nejakou fotku co se vam libi, nebo co mate za saty vy :)

Na poličce 135 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 840 vzorků V tužebníku 46 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

melisaa
Nevyléčitelná závislačka 1176 příspěvků 16.01.10 15:57

Už od podzimu se chystám nějaký si ušít a plesy jsou tady a nic nemám :speechless:

Ale jako Blanka Matragi to asi nebude :)

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 0 odstřiků 27 vzorků V tužebníku 1 parfém

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4115 příspěvků 16.01.10 16:29

nooo.. takovy saty vypadaj na fotce moc hezky, ale jak to pak vypada v realu? rekla bych ze uz ne tak uzasne :/ treba na aukru je ted spousta krasnych satu, ale kde je realna fotka, tam uz se mi tolik nelibej.

libi se mi treba toto

ale jsou hrozne neprakticky s tou vleckou..

a tyhle me fascinujou, miluju ty prstynkovy rukavy, i kdyz jsem jeste zadny nikdy nemela. ty saty vypadaj sexy, ale zas- kdo vi jak to bude ve skutecnosti, budou z nich koukat kalhotky, prsa, treba to ani nesedne - a navic to neni moje velikost, jinak bych to mozna za nakou rozumnou cenu i riskla :D (jsou na aukru) 

Na poličce 135 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 840 vzorků V tužebníku 46 parfémů

olte
Učednice 44 příspěvků 16.01.10 16:35

tak já myslím, že ty šaty od Matragi budou i v reálu vypadat stejně úžasně, jelikož jsou šité na míru,takže by nic nemělo vyčuhovat ani přečuhovat. jsou úžasné

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

maricka
Nevyléčitelná závislačka 1075 příspěvků 16.01.10 17:42

Nevím, podle mne plesové šaty pod dva tisíce v Praze asi neseženeš. Já sehnala v Olomouci za 2200,–Kč, což je i na Olomouc výborná cena. A jsou krásné, saténové, červené, elegantní (původem z Polska). Vůbec Poláci dělají skvělé šaty, takže stojí se možná podívat i za hranice. Mají je tam levnější než my, konkrétně ty moje stojí v Polsku cca 1700,–Kč (našla jsem si to na internetu podle značky).

Z Aukra bych se šaty koupit bála. Ale opět - kdysi jsem si jedny přes Aukro koupila od jedné Polky a materiál, střih a vůbec vše jsem si nemohla vynachválit.

Na poličce 38 parfémů 529 miniatur 0 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Zavan smradu
Znalkyně 263 příspěvků 16.01.10 17:54

tie saty z aukra su vhodne tak akurat do bordelu a nie na ples :twisted:

Smidlik
Nevyléčitelná závislačka 1643 příspěvků 16.01.10 17:54

Já si nedávno právě na aukru koupila společenský nebo netradiční svatební šaty ve velkým stylu :D . Krásně propracované, zvlášť korzet a dlouhá sukně. Byl to výprodej z půjčovny šatů, přišly čisťounké a nenesou žádné známky nošení. Ne že bych je potřebovala, ale za tu cenu … vydraženo za 480,– včetně pošty :lol: . Takže i na aukru se dá pořídit, ale asi je to o štěstí.

Na poličce 90 parfémů 8 miniatur 27 odstřiků 21 vzorků V tužebníku 6 parfémů

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4115 příspěvků 16.01.10 18:07

ty druhy by se mi libily :) ale zrejme by to nebyla levna zalezitost :mrgreen:

vixen
sv. Parfema z Kecálburgu 2226 příspěvků 16.01.10 18:42
WildOrchid píše: ty druhy by se mi libily :) ale zrejme by to nebyla levna zalezitost :mrgreen:

Druhé zprava jsou nádherné ach :D

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Garfield
sv. Parfema z Kecálburgu 3380 příspěvků 16.01.10 18:43
olte píše:
tak já myslím, že ty šaty od Matragi budou i v reálu vypadat stejně úžasně, jelikož jsou šité na míru,takže by nic nemělo vyčuhovat ani přečuhovat. jsou úžasné

Asi tak nějak :wink: Matragi zbožňuju :heart: Bohužel na takové šaty nebudou nikdy ani prachy, ani postava :hyster: Ještěže nechodím na plesy a tanec nesnáším :lol:

Katka
Učednice 175 příspěvků 16.01.10 20:26

Já se chystám už delší dobu podívat se na šaty v tomhle obchodě na Václaváku: www.picara.cz .
Ale vzhledem k jejich ne moc propracovaným webovkám nemám ponětí ani o ceně, ani o kvalitě :?:

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 7 vzorků V tužebníku 2 parfémy

maxandy
Znalkyně 287 příspěvků 17.01.10 14:22

Už to bylo tady někde řečeno, když šaty na ples, tak z Polska. Mám to k hrani „co by kamenem dohodil“ a musím potvrdit, že nápady mají ti naší severní sousedé k nezaplacení. Zrovna včera jse šla jen náhodou „omrknout“ jaké jsou „trendy“ a byla jsem velmi mile překvapená. Z x vystavených šatů bych si cca 90% vybrala jako ty „nej“ a jsou přijatelé i z hlediska ceny (průměr 1 500 -
2 000 Kč) :P

Na poličce 56 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

protea
Nevyléčitelná závislačka 1742 příspěvků 18.01.10 16:18

No, osobně se mi teda ten Matragi styl moc nelíbí - eleganci si představuju umírněněji, tohle je jak z cirkusu..

Juana
sv. Parfema z Kecálburgu 3421 příspěvků 18.01.10 16:29

No, asi to nebude za dva tisíce, i když náhoda existuje. Na zastávce metra Hradčanská je butik 5th avenue a tam bývá hodně šatů vhodných na ples a opravdu krásných, ale na těch dvou tisících s cenou teprve začínají.

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 153 parfémů

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 18.01.10 19:44

V 5th Avenue si moje dcera loni koupila přepychové šaty do tanečních (a teď v nich vymetá plesy) za 1.350,–. Je to opravdu otázka náhody :wink:

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 114 vzorků V tužebníku 20 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist