Plesova sezona :)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4120 příspěvků 16.01.10 14:59
Plesova sezona :)

Chodite na plesy? chystate se nekam, byly jste nekde?

A hlavne - proc jsem toto tema zalozila, nevite, kde by se daly sehnat hezky plesovy saty do 2000kc, spis nejaky jednodussi, ale zase ne uplne obycejny?
(nektery z vas si muzou pamatovat moji fotku v bilych plesovych satech, tak neco podobnyho, bohuzel ty bily uz se rozpadaj, bala bych se ze mi slitnou, kdybych v nich jeste jednou nekam sla.)

Kdyztak sem hodte i nejakou fotku co se vam libi, nebo co mate za saty vy :)

Na poličce 132 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 841 vzorků V tužebníku 46 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

melisaa
Nevyléčitelná závislačka 1176 příspěvků 16.01.10 15:57

Už od podzimu se chystám nějaký si ušít a plesy jsou tady a nic nemám :speechless:

Ale jako Blanka Matragi to asi nebude :)

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 0 odstřiků 27 vzorků V tužebníku 1 parfém

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4120 příspěvků 16.01.10 16:29

nooo.. takovy saty vypadaj na fotce moc hezky, ale jak to pak vypada v realu? rekla bych ze uz ne tak uzasne :/ treba na aukru je ted spousta krasnych satu, ale kde je realna fotka, tam uz se mi tolik nelibej.

libi se mi treba toto

ale jsou hrozne neprakticky s tou vleckou..

a tyhle me fascinujou, miluju ty prstynkovy rukavy, i kdyz jsem jeste zadny nikdy nemela. ty saty vypadaj sexy, ale zas- kdo vi jak to bude ve skutecnosti, budou z nich koukat kalhotky, prsa, treba to ani nesedne - a navic to neni moje velikost, jinak bych to mozna za nakou rozumnou cenu i riskla :D (jsou na aukru) 

Na poličce 132 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 841 vzorků V tužebníku 46 parfémů

olte
Učednice 44 příspěvků 16.01.10 16:35

tak já myslím, že ty šaty od Matragi budou i v reálu vypadat stejně úžasně, jelikož jsou šité na míru,takže by nic nemělo vyčuhovat ani přečuhovat. jsou úžasné

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

maricka
Nevyléčitelná závislačka 1075 příspěvků 16.01.10 17:42

Nevím, podle mne plesové šaty pod dva tisíce v Praze asi neseženeš. Já sehnala v Olomouci za 2200,–Kč, což je i na Olomouc výborná cena. A jsou krásné, saténové, červené, elegantní (původem z Polska). Vůbec Poláci dělají skvělé šaty, takže stojí se možná podívat i za hranice. Mají je tam levnější než my, konkrétně ty moje stojí v Polsku cca 1700,–Kč (našla jsem si to na internetu podle značky).

Z Aukra bych se šaty koupit bála. Ale opět - kdysi jsem si jedny přes Aukro koupila od jedné Polky a materiál, střih a vůbec vše jsem si nemohla vynachválit.

Na poličce 38 parfémů 529 miniatur 0 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Zavan smradu
Znalkyně 263 příspěvků 16.01.10 17:54

tie saty z aukra su vhodne tak akurat do bordelu a nie na ples :twisted:

Smidlik
Nevyléčitelná závislačka 1646 příspěvků 16.01.10 17:54

Já si nedávno právě na aukru koupila společenský nebo netradiční svatební šaty ve velkým stylu :D . Krásně propracované, zvlášť korzet a dlouhá sukně. Byl to výprodej z půjčovny šatů, přišly čisťounké a nenesou žádné známky nošení. Ne že bych je potřebovala, ale za tu cenu … vydraženo za 480,– včetně pošty :lol: . Takže i na aukru se dá pořídit, ale asi je to o štěstí.

Na poličce 92 parfémů 8 miniatur 27 odstřiků 21 vzorků V tužebníku 7 parfémů

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4120 příspěvků 16.01.10 18:07

ty druhy by se mi libily :) ale zrejme by to nebyla levna zalezitost :mrgreen:

vixen
sv. Parfema z Kecálburgu 2226 příspěvků 16.01.10 18:42
WildOrchid píše: ty druhy by se mi libily :) ale zrejme by to nebyla levna zalezitost :mrgreen:

Druhé zprava jsou nádherné ach :D

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Garfield
sv. Parfema z Kecálburgu 3380 příspěvků 16.01.10 18:43
olte píše:
tak já myslím, že ty šaty od Matragi budou i v reálu vypadat stejně úžasně, jelikož jsou šité na míru,takže by nic nemělo vyčuhovat ani přečuhovat. jsou úžasné

Asi tak nějak :wink: Matragi zbožňuju :heart: Bohužel na takové šaty nebudou nikdy ani prachy, ani postava :hyster: Ještěže nechodím na plesy a tanec nesnáším :lol:

Katka
Učednice 175 příspěvků 16.01.10 20:26

Já se chystám už delší dobu podívat se na šaty v tomhle obchodě na Václaváku: www.picara.cz .
Ale vzhledem k jejich ne moc propracovaným webovkám nemám ponětí ani o ceně, ani o kvalitě :?:

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 7 vzorků V tužebníku 2 parfémy

maxandy
Znalkyně 287 příspěvků 17.01.10 14:22

Už to bylo tady někde řečeno, když šaty na ples, tak z Polska. Mám to k hrani „co by kamenem dohodil“ a musím potvrdit, že nápady mají ti naší severní sousedé k nezaplacení. Zrovna včera jse šla jen náhodou „omrknout“ jaké jsou „trendy“ a byla jsem velmi mile překvapená. Z x vystavených šatů bych si cca 90% vybrala jako ty „nej“ a jsou přijatelé i z hlediska ceny (průměr 1 500 -
2 000 Kč) :P

Na poličce 56 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

protea
Nevyléčitelná závislačka 1742 příspěvků 18.01.10 16:18

No, osobně se mi teda ten Matragi styl moc nelíbí - eleganci si představuju umírněněji, tohle je jak z cirkusu..

Juana
sv. Parfema z Kecálburgu 3421 příspěvků 18.01.10 16:29

No, asi to nebude za dva tisíce, i když náhoda existuje. Na zastávce metra Hradčanská je butik 5th avenue a tam bývá hodně šatů vhodných na ples a opravdu krásných, ale na těch dvou tisících s cenou teprve začínají.

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 153 parfémů

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 18.01.10 19:44

V 5th Avenue si moje dcera loni koupila přepychové šaty do tanečních (a teď v nich vymetá plesy) za 1.350,–. Je to opravdu otázka náhody :wink:

Na poličce 48 parfémů 3 miniatury 13 odstřiků 103 vzorků V tužebníku 20 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist