Pleťová voda

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 14.12.10 17:17
Pleťová voda

Jakou používáte? Právě jsem dopotřebovala Biodermu, ještě mám sprej Avene a tak přemýšlím jakou koupit, chtěla bych něco, co neznám. Znám hlavně Atok. Měla jsem Alvere z růže, ale to už je lepší ta Atok jakákoliv.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

mmija22  14.12.10 17:58

.

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 14.12.10 18:07

Dík za tip, to vůbec neznám.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

Arome green
Nováček 11 příspěvků 27.01.11 15:17

od Atoku(jalovcovou nebo nerolovou) podle toho co zrovna potrebuju :wink: zadny krasny obrazek nemam,ale poradim stranku,kde nakupuju(www.aromaterapia.cz)tam to je asi nejlevnejsi..
zrovna ted mam objednanou ruzovou vodu(zkusit si) slysela jsem,ze po nejake dobe prestava vonet..tak jsem zvedava..

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5240 příspěvků 29.01.11 07:42

Páč mám hodně mastnou lesknoucí se pleť, používám Clinique 2 a řadu od Amica s kaferm, čistící atd.Vysušení se nebojím, hned se mažu.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Elvira
sv. Parfema z Kecálburgu 6468 příspěvků 31.01.11 16:13

Nobilis levandule, růže, střídám. Měla jsem i ylang, růže, levandule, hřebíček, citron od ATOK, všechny příjemné. Kupuju rovnou 500 ml.

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Linda
Parfémová maniačka 829 příspěvků 31.01.11 16:53

Používám micelární pleťovou vodu od Avéne, je trochu dražší, ale mají ji i ve výhodném 5OO ml balení.

Na poličce 3 parfémy 6 miniatur 3 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 2 parfémy

maricka
Nevyléčitelná závislačka 1075 příspěvků 01.02.11 11:34

Já dosud používala pleťové vody (hydroláty) Saloos. Jako jediné jsou totiž vodním destilátem přímo z květů (růže, levandule, neroli…). Atok, Karel Hadek a Nobilis vyrábí vody míšením demineralizované vody s éterickými oleji. Nobilis má ale květové vody naštěstí také (hydroláty), akorát je měla bez konzervantů, takže nebyly vůbec stabilní. Teď prý testují nějaký nový konzervant, který je certifikátem povolen, takže zřejmě jejich účinnost bude ještě lepší než účinnost hydrolátů od Saloosu, který jako konzervant bohužel používá alkohol (2%). Uvidíme…rozhodně přejdu na Nobilis, jelikož to vyjde nakonec levněji než Saloos :-) Těším se na hlavně heřmánkovou vodu… :-)

Na poličce 38 parfémů 529 miniatur 0 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Jitka
sv. Parfema z Kecálburgu 2219 příspěvků 08.02.11 18:41

Já už vyzkoušela všechny možné až jsem zakotvila u Růžové pleťové vody od Weledy. Ona je k těm olejíčkům, které teď používám zatím nejlepší. Já jsem vůbec zatížená na růže, tak nějak celkově. :conf: :) Zjistila jsem, že ta francouzská přírodní kosmetika, kterou tu propaguje Kerze má v nabídce růžovou pleťovou vodu, taky ji chci vyzkoušet.

Na poličce 28 parfémů 13 miniatur 9 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Jil
Učednice 144 příspěvků 09.02.11 11:46

Používám teď pleťovou vodu od Sanoflore - pomerančový květ a je moc přijemná, vyhovuje mojí suché pleti a zklidňuje. Je to velká 200 ml flaška s rozprašovačem, takže je to i příjemná aplikace. Já to klidně používám i jinde po těle, vůně je mi hrozně příjemná. Předtím jsem měla tutéž značku, byla to voda s hamamelisem, ale v lékárně mi řekli, že už se přestala vyrábět :(. To je fakt škoda, byla výborná.

Na poličce 22 parfémů 2 miniatury 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

lucil
sv. Parfema z Kecálburgu 3998 příspěvků 09.02.11 12:10
Jil píše:
Používám teď pleťovou vodu od Sanoflore - pomerančový květ a je moc přijemná, vyhovuje mojí suché pleti a zklidňuje. Je to velká 200 ml flaška s rozprašovačem, takže je to i příjemná aplikace. Já to klidně používám i jinde po těle, vůně je mi hrozně příjemná. Předtím jsem měla tutéž značku, byla to voda s hamamelisem, ale v lékárně mi řekli, že už se přestala vyrábět :(. To je fakt škoda, byla výborná.

Můžu se zeptat za kolik kupuješ? Taky bych chtěla schrastit nějakou větší flašku s rozprašovačem a tahle zní pěkně :)

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 81 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Jil
Učednice 144 příspěvků 09.02.11 14:40

Kupovala jsem v kamenné lékárně a stála 180,– Kč. Podle mě skvělá cena za takhle velké balení :). Na netu vyjde tak o dvacku levněji, co jsem koukala.

Na poličce 22 parfémů 2 miniatury 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Kamila01  08.12.11 07:48

Micelární od Biodermy.

miriell
Nevyléčitelná závislačka 1382 příspěvků 08.12.11 11:35

Květinové pleťové vody od Saloosu.

Na poličce 5 parfémů 1 miniatura 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Jitka
sv. Parfema z Kecálburgu 2219 příspěvků 16.08.12 00:31

Pleva: Pleťová voda s mateří kašičkou
Purity Vision Růžová voda
Weleda: Čisticí pleťová voda
První dvě si míchám 1:1

Na poličce 28 parfémů 13 miniatur 9 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist