Pleťové krémy L'Oreal

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LuciaG
sv. Parfema z Kecálburgu 4506 příspěvků 07.02.10 22:41
Pleťové krémy L'Oreal

S ktorými máte skúsenosti? A aké? Keďže L'Oreal používa tie isté laboratóriá ako Lancome, tieto produkty by mali byť údajne dosť podobné s markantným rozdielom v cene. Preto by ma zaujímali vaše skúsenosti.
(BTW, neskúsime mapovať jednotlivé mainstreemové kozmetické značky podobne, ako mapujeme parfémy?)

Na poličce 21 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

emily
Nevyléčitelná závislačka 1779 příspěvků 07.02.10 23:15

Mne Loreal nepomohol, res. po očnom kréme Derma Genesis sa mi spravili milie-to dalo práce ich dať preč kozmetičkou :angry: Potom mám skúsenosť s krémom Happyderm-na suchú pleť, ten vôbec neoslnil, to už mi prišiel lepší klasický od Nivea.
Ale niekde v časopise Test som čítala, že dobre dopadla protivrásková rada Revitalift, konkrétne - Revitalift Double.

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 116 vzorků V tužebníku 11 parfémů

evik77
sv. Parfema z Kecálburgu 3491 příspěvků 08.02.10 09:07

Moje maminka zkusila Happyderm na suchou pleť a říkala, že nic moc. Radši se opět vrátila ke Garnieru se zázvorem… Já mám teď slevový kupon na 50 % na krém s kolagenem od L´Orealu, tak váhám, jestli ho mám zkusit… Ruka mě svrbí - sleva je sleva :mrgreen:

Na poličce 21 parfémů 2 miniatury 1 odstřik 9 vzorků V tužebníku 51 parfémů

LuciaG
sv. Parfema z Kecálburgu 4506 příspěvků 08.02.10 13:18

Evik, presne ten kupón s tou istou zľavou na ten istý krém som použila včera v DM aj ja. Zatiaľ čaká v skrinke v kúpeľni na svoj čas :mrgreen:

evik77
sv. Parfema z Kecálburgu 3491 příspěvků 08.02.10 14:37

A nechceš ho hned vyzkoušet? :mrgreen:

LuciaG
sv. Parfema z Kecálburgu 4506 příspěvků 08.02.10 17:46
evik77 píše:
A nechceš ho hned vyzkoušet? :mrgreen:

Chcem :mrgreen: ale ešte mám plný iný krém tak počkám :mrgreen:

Evelina
Nevyléčitelná závislačka 1565 příspěvků 08.02.10 19:12

Musím říct, že mě Loreál moc nenadchl. Zkoušela jsem nějaký matující gel-krém (myslím že happyderm zelený) a strašlivě vysušoval, to už je lepší ryor za 100,–, ten je úplně super.
Ty ostatní produkty už si ani nepamatuju, takže asi byly nicmocové. Jen ty jejich odličovací ubrousky byly dobrý.
To už je možná lepší Garnier (má i příznivější ceny).
Lancome pleťovka je podobná Loreálu - a za ty prachy celkem o ničem…
Od Lancome je lepší dekorativka - makeupy (zkoušela jsem Teint idole ultra, Maquimat a ještě asi 2 další) a všechny přirozené. A nej jsou ty Juicy Tubes - sice lepkavé, ale krásně drží, můžete s nima pít i jíst a odolávají (nesmíte jíst ovšem mastné). A kráásně voní…
Pokud chce někdo do pleťovky investovat peníze, tak místo Lancome doporučuju spíš Payot, Decléor nebo Esteé Lauder. Clinique je taky fajn, ale jak co.

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 9 odstřiků 29 vzorků V tužebníku 6 parfémů

LuciaG
sv. Parfema z Kecálburgu 4506 příspěvků 08.02.10 19:48

Ja som mala z Lancome niekoľko produktov a bola som aj spokojná aj nespokojná - ako s čím. Nadšená som bola z krému Aqua Fusion a Hydrazen a stále akosi dúfam, že medzi krémami Loreal nájdem podobné :? .
Vyslovene nespokojná som bola s make-upom Maquimat (nevsiakol mi do pokožky ale sa mi zošúľal dolu), iný som neskúšala. Juicy Tubes mám 3 a musím povedať, že mne osobne vadí, že lepia, už viac sa mi páčia lesky so štetčekom Star Gloss. Ale inak dekoratívka mi veľmi vyhovuje - mám asi 4 očné tiene a sú fakt super, rovnako maskara Fatale, Definicils Pro ale najmä rúž pre mňa najlepší na svete, ktorý sa žiaľ už nevyrába :cry:

Na Clinique som alergická a z Estee Lauder som ešte nič neskúšala. Čo odporúčaš? Láka ma tiež Clarins.

Evelina
Nevyléčitelná závislačka 1565 příspěvků 08.02.10 21:58

Esteé Lauder je dobrý make-up a korektor double wear. Z pleťovky odličovač očí a krém Daywear. Jo a jejich pore minimizer je úplně naprd, vyhozené prachy. Jinak nemám víc osobně vyzkoušené, ale zkus mrknout na MUA, jsou tam reference úplně všeho možnýho.
Clarins jsem měla jen nějaký tělový mlíko, takže osobně taky nevím.
A překvapil mě skin vivo od Biotherm, sice je na vrásky, ale je příjemný na pleti a nádherně voní.
Vůbec na Biotherm slyším většinou jen chválu.
Clinique mě naštval s tím DDML - nejdřív se zdál fajn a pak jsem po něm opupínkovala… Odličovací olej je ale dobrý.
Chce to zkoušet a zkoušet, každýmu sedne něco jinýho…

emily
Nevyléčitelná závislačka 1779 příspěvků 08.02.10 22:30

LuciaG Clarins je agresívnejší, takže ak ti nesedí Clinique, je možné, že ani Clarins-inak sme pekne off topic 8) Nechceš vyskúsať Biotherm, ja som mala krémiky Aqusource nonstop a Nutrisource a keby ma nechytila „prírodná vlna“, keď som kúpila Dr. Schellera, tak si kúpim opäť Biotherm :wink:

Ešte k Lorealu-predsa len som bola spokojná s odličovačom, ktorý sa menil na vodu-Demaq ružový, používala som na oči.

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 116 vzorků V tužebníku 11 parfémů

LuciaG
sv. Parfema z Kecálburgu 4506 příspěvků 08.02.10 22:57

Ja som so Schellerom spokojná stále, ale som taká silná experimentátorka, že musím stále skúšať niečo nové, by som si niekedy zaslúžila :smack: By som sa kľudne aj na Biotherm dala nahovoriť :mrgreen:

evik77
sv. Parfema z Kecálburgu 3491 příspěvků 09.02.10 10:45
simča001 píše:
máma je děsně spokojená s krémem Revitalift http://www.krasa.cz/…k-50-ml.html nevysušuje a je hodně příjemný :D

Vy jste ve Vaší rodině spokojeni s čímkoliv - hlavně, když je to koupené na krasa.cz, že? :twisted: :roll:

A nyní opouštíme reklamu simči a ptám se vážně - fakt nikdo nemůže pochválit jejich krémy? :conf:

Zavan smradu
Znalkyně 263 příspěvků 09.02.10 11:11

A nyní opouštíme reklamu simči a ptám se vážně - fakt nikdo nemůže pochválit jejich krémy?

ne, nikto ..a ani panska kozmetika nie je nic moc…

su to sracky treba sa poobzerat inde..lebo My za to stojime :twisted:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Evelina
Nevyléčitelná závislačka 1565 příspěvků 09.02.10 11:28

Nene, krémy rozhodně nepochválím. Na to, jaké mají účinky, se mi zdá jejich cena přemrštěná.
Ale jak jsem už psala - prostě to chce zkoušet, co nevyhovuje mně, může být třeba dobré pro někoho jiného :wink:

dracatko
Nevyléčitelná závislačka 1365 příspěvků 09.02.10 12:09

Měla jsem Happyderm a stál za kulový. Dekorativka je dobrá ale ta péče mi prostě nesedí a přijde mi jak nějaký oriflame…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist