pleťový krém

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 09.04.09 13:36
pleťový krém

Vím, že je tu téma, které přípravky používáte, mě by ale zajímal pouze pleťový krém, a to konkrétně na smíšenou pleť, nejlépe tedy hydratační. Chvíli jsem používala Alverde, ale moc mi nevyhovuje. Jsem ochotná do něj investovat víc a nemusí to být přírodní kosmetika.

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

LuciaG
sv. Parfema z Kecálburgu 4506 příspěvků 09.04.09 14:04

Ja mám zmiešanú až mastnú pleť a konečne som si po xy rokoch skúšania našla krém, ktorý mi na sto pro vyhovuje a na leto je úplne ideálny. Je to Lancome - Aqua Fusion, mám ho z el nina, teraz je momentálne vypredaný, no stále čakám, že ho doplnia do ponuky: http://www.parfemy-elnino.cz/kosmetika- … -9731.html

Alverde som skúšala tiež, vlastne som toho vyskúšala už veľmi veľa Vichy, Lavera, La roche, Avene, Bioderma, Loreal, Clinique, Nivea… Používam ho iba ráno, na noc používam Skinoren - písali sme v inej diskusii tu medzi Kozmetikou.

Na poličce 21 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 09.04.09 14:04

To by mě taky zajímalo.
Zatím používám měsíčkovou Laveru, prokládám to panthenol krémem od Altermedu http://www.altermed.cz/…47088432.jpg

a teď mám vzorek Bioderma Sensibio Light, který se mi taky nezdá špatný. (Lavera přírodní, ostatní nepřírodní)

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 09.04.09 15:02

…hlavně na léto je velmi dobrý(také mám smíšenou pleť, a za chvíli se lesknu.. :? )
krém/gel od YVES ROCHER ze „zelené řady“ Sebo Specific - mají dva druhy:
1. Ultra matující denní krém - gelová emulze s pudrovou texturou účinně zmatňuje a hydratuje mastnou a smíšenou pleť(i v největším horku je lesk pod kontrolou)
2. Péče proti drobným nedostatkům pleti - stáhne rozšířené póry a zakryje drobné nedostatky pleti. Pokožka je vyhlazená a bez chybičky..
(tenhle jsem měla - opravdu příjemný, hned se vcucne, jemně voní a zmatňuje!)
Myslím, že by neměl být problém dostat vzorečky k vyzkoušení!..,
a cenově je asi kolem 400kč a když máte slevové kupony je ještě levnější… :wink:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 09.04.09 21:58

Luci, a používáš i něco jiného z té řady Aqua Fusion? Třeba i tonikum nebo jiné věci, které se prodávají v té kazetě?
Miru, ten Yves Rocher vypadá taky zajímavě. A jestli je za takovou cenu, určitě stojí za vyzkoušení.

LuciaG
sv. Parfema z Kecálburgu 4506 příspěvků 09.04.09 22:18
klubko píše:
Luci, a používáš i něco jiného z té řady Aqua Fusion? Třeba i tonikum nebo jiné věci, které se prodávají v té kazetě?
Miru, ten Yves Rocher vypadá taky zajímavě. A jestli je za takovou cenu, určitě stojí za vyzkoušení.

Jani, tie ostatné veci zatiaľ ešte čakajú na svoju príležitosť, ešte som ich nevyskúšala. Musím domíňať čo mám „rozbehnuté“ a potom vyskúšam a dám vedieť. :wink:

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 09.04.09 22:42
1Miru píše: …hlavně na léto je velmi dobrý(také mám smíšenou pleť, a za chvíli se lesknu.. :? )krém/gel od YVES ROCHER ze „zelené řady“ Sebo Specific - mají dva druhy:
1. Ultra matující denní krém - gelová emulze s pudrovou texturou účinně zmatňuje a hydratuje mastnou a smíšenou pleť(i v největším horku je lesk pod kontrolou)

Ten jsem měla a nebyl špatný, jen mě strašně štvala ta okurková parfemace :)

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

jasmina
sv. Parfema z Kecálburgu 2176 příspěvků 09.04.09 22:43

.

Na poličce 32 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5554 příspěvků 09.04.09 22:44

já za sebe můžu doporučit Vichy nebo Ainhoia ( kaviarový ) - u obojího spokojenost :wink:

cenově jdou taky, cca 800.-

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 10.04.09 08:09

S Vichy nemám vůbec žádnou zkušenost, ale moje maminka používá nějakou řadu proti vráskám a je to teda hodně znát. Sama jsem si všimla, jak se jí vypnula a zjemnila pleť, aniž bych věděla, že něco takového používá. Byla hrozně šťastná, když jsem jí to řekla, prý ji pochválila i kadeřnice. Takže to asi fakt funguje.
Já si u své pleti právě nejsem jistá. Ale názory se víceméně shodují, totiž, že smíšená pleť potřebuje hlavně hydrataci, aby jako obranu neprodukovala ještě více mazu.

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 10.04.09 08:11

Na YR se půjdu dnes podívat, mám to z práce kousek :)

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 10.04.09 09:27

…asi nenapíšu nic objevného…?.,
ale zvlášť v létě dost často odpoledne celý obličej odlíčím(kromě řas) a znova celý „namaluju“…!.
A cítím se mnohem líp.!. a pleť taky líp vypadá než vrstvit jenom pudr…
:wink:

Jsem, Klubko, zvědavá, co na ty krémíky budeš říkat…?.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 10.04.09 09:59

Miru, já myslím, že při téhle ceně to není žádný risk. Stejně už nový krém potřebuju, tak si nějaký koupím. Pokud budu spokojená, dokoupila bych i jiné výrobky téhle řady.

LuciaG
sv. Parfema z Kecálburgu 4506 příspěvků 10.04.09 12:33

Jasmina, a čo teraz používaš? Ja som mala od Lancome na leto pred dvomi rokmi aj Pure Focus http://www.parfemy-elnino.cz/kosmetika- … -4622.html a ten bol tiež celkom fajn, dobre zmaťňoval, ale až tak veľmi nehydratoval. Páčil sa mi tiež tento Matis:
Gélová konzistencia a príjemná ľahká vôňa: http://www.fann.cz/…p/e-obchod/k … cream-50ml

Susedka si chváli od Lancome Hydrazen, tiež má celú sadu: http://www.parfemy-elnino.cz/kosmetika- … -9732.html

Oni sú tie krémy dosť drahé, ale mňa vo Fann-e už predavačky poznali :P , tak mi vždy ochotne „načapovali“ do malých nádobiek a ja som skúšala a testovala.

Ten Yves Rocher čo píšete som tiež svojho času obzerala, tak som zvedavá, čo Klubko vytestuje :wink:

jasmina
sv. Parfema z Kecálburgu 2176 příspěvků 10.04.09 14:06

.

Na poličce 32 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist