Plneni vzorecku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Angelika
Učednice 72 příspěvků 15.02.08 11:07

Ahojky,
chtela jsem se zeptat, jak plnite malicke vzorecky z vetsich flakonu s vunemi? Pripada mi, ze kdyz klasicky rozprasovacem mirim do zkumavecky, je vonavka i vsude kolem, docela hodne a vuni tak zbytecne vypotrebovavam:-( Nemate treba nejake vychytavky, nebo tohle „plytvani“ proste k plneni vzorecku do sklenenych ampulek cca. 1,5 ml, patri?
Diky moc…

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

radmila.k
Znalkyně 335 příspěvků 15.02.08 11:21

Já mám koupený speciální trychtýřek, někdy ho mívají v parfumerkách. Přemýšlela jsem, že by šla seříznout větší injekční stříkačka- ten konus(koneček) je dost úzký, do flakonku by se vešel a ta tlustá část je zkosená, trošku jako trychtýřek.

Na poličce 6 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 3 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Angelika
Učednice 72 příspěvků 15.02.08 12:17

Aha, dekuju moc za radu, zkusim mrknout na net, treba tam neco sezenu:-)

mimi
Nevyléčitelná závislačka 1011 příspěvků 15.02.08 15:28

tak ako to urobit pri rozprasovaci to neviem, akurat pri flakonoch, kotre nemaju rozprasovac, napr. CK one, tak tam to urobim s injekcnou striekackou s ihlou a sup do maleho flakonika, alebo skumavky..ale toto asi poznate…

Na poličce 5 parfémů 29 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 15.02.08 17:05

Najjednoduchsi sposob je namierit rozprasovac do skumavky/vialky a sprejovat, ale opatrne, lebo plna sila spreju by bola vela. Treba namierit do otvoreneho konca vialky, nie ako ja, co som sprejovala sklenene dno vialky a divila sa, ze mi vona tecie po prstoch.
Takymto sposobom sa neda vialka naplnit maximalne, lebo striekat do takmer plnej vialky by znamenalo vysplachnutie, ale trochu volneho priestoru nevadi.
Tento sposob je najrozsirenejsi, pokial viem. A ak ma sprej dobru pruzinu, da sa jeho sila celkom regulovat. Vyzaduje to sustredenie a opatrnost. Nejakym staratam sa vyhnut neda, ale aj pri pouzivani lievika (trychtyr) dojde k stratam.
Keby to inak neslo, mozes si skusit urobit malinke lieviky/trychtyre z alobalu.

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 15.02.08 17:21

Většina rozprašovačů jde šikovně mačkat tak, že nestříká, ale „čůrá“, lítá z nich malý úzký pramínek (některé to tak dělají schválně, že se člověk ani nemusí snažit, třeba Omnie). To je na odstříkávání nejlepší.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Angelika
Učednice 72 příspěvků 16.02.08 18:15

Diky moc za rady, zkusim tedy klasicke plneni, ale opatrne, jak pisete, casem to urcite pujde skoro samo … (doufam:-)

bab58
sv. Parfema z Kecálburgu 6507 příspěvků 24.03.13 13:53
@Angelika píše:
Ahojky,
chtela jsem se zeptat, jak plnite malicke vzorecky z vetsich flakonu s vunemi? Pripada mi, ze kdyz klasicky rozprasovacem mirim do zkumavecky, je vonavka i vsude kolem, docela hodne a vuni tak zbytecne vypotrebovavam:-( Nemate treba nejake vychytavky, nebo tohle „plytvani“ proste k plneni vzorecku do sklenenych ampulek cca. 1,5 ml, patri?
Diky moc…

Krásný den všem :mavam:
Asi nepřijdu s ničím novým, ale dám do placu svoji „vychytávku“ -

• oční kapátko - 1ml=33/34 kapek
  • nebo pipetkou od kapek Stoptussin (vypadá jako injekce)
Na poličce 6 parfémů 47 miniatur 11 odstřiků 116 vzorků V tužebníku 7 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist