Po kterých parfémech se vám nejvíc stýská?

Fotoalbum tématu (7) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Samantha
Nevyléčitelná závislačka 1073 příspěvků 08.03.08 17:47

Jsou nějaké vůně, které se přestaly vyrábět a které vám chybí? Za mě to jsou hlavně Venezia od LB a Gucci Accenti.

Na poličce 56 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 52 vzorků V tužebníku 7 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 14 Další »
Reakce:

berush
Parfémová maniačka 977 příspěvků 08.03.08 17:59

Alchimie, šetřím si poslední zbyteček

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 08.03.08 18:01

Jsem zvědavá, kdo první napíše Jovan Fresh Musk :)

Mě mrzí některé Allegorie a pak staré Lanviny, Rochasy a Ricci, které bych chtěla očuchat a nemůžu…

(Alchimie je relativně dobře k sehnání na eBay, počíhej si tam na ni a kup si do zásoby.)

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Samantha
Nevyléčitelná závislačka 1073 příspěvků 08.03.08 18:03
Ada píše:
Jsem zvědavá, kdo první napíše Jovan Fresh Musk :)Mě mrzí některé Allegorie a pak staré Lanviny, Rochasy a Ricci, které bych chtěla očuchat a nemůžu…
:-))) Jovan je jasný favorit, to je jasná věc i když já ho nikdy neměla, ale pamatuju si jeho vůni dodnes, byl fakt povedený, hodně osvěžující. Taky mě mrzí, že spousta vůní už neočichám :-( Nevím, jestli mě víc mrzí, že neočichám ty co neznám, nebo že už nikdy nekoupím ty co jsem znala.

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 08.03.08 18:08

L`Arte di Gucci.
A potom povodne verzie klasickych voni, ktore boli preformulovane… Od Miss Dior po Vent Vert.

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 08.03.08 18:18
Samantha píše:
Jsou nějaké vůně, které se přestaly vyrábět a které vám chybí? Za mě to jsou hlavně Venezia od LB a Gucci Accenti.

No jéje! Armani Classick - objevila jsem ho na 1st perfume, ovšem za 350 doláčů. Tak se na něj jenom chodím dívat. Tu tvojí Venezii tam mají taky za 150.
Jo a samozřejmě Jovan FM bych taky brala. Když byl běžně v drogeriích, tak jsem si ho nevážila.
Ještě bych brala Weil de Weil, nebo Antilope - taky Weil.

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Samantha
Nevyléčitelná závislačka 1073 příspěvků 08.03.08 18:26
benvenuta píše:
L`Arte di Gucci.
A potom povodne verzie klasickych voni, ktore boli preformulovane… Od Miss Dior po Vent Vert.

Mohla bys tenhle parfém trochu popsat? Abych měla představu o co jsem přišla. Když jsem zakládala tohle téma, tak jsem tak trochu doufala, že když už některé vůně neočuchám, že mi je někdo alespoň slovy přiblíží. ;-)

Samantha
Nevyléčitelná závislačka 1073 příspěvků 08.03.08 18:28
janas píše:
Samantha píše:
No jéje! Armani Classick - objevila jsem ho na 1st perfume, ovšem za 350 doláčů. Tak se na něj jenom chodím dívat. Tu tvojí Venezii tam mají taky za 150.
Jo a samozřejmě Jovan FM bych taky brala. Když byl běžně v drogeriích, tak jsem si ho nevážila.
Ještě bych brala Weil de Weil, nebo Antilope - taky Weil.

Jo jo, o tom už jsme si psaly majilem. Koukala jsem na flakonek a vypadá moc krásně. Cena 350 doláčů je docela síla, ale když jí miluješ… Jo Venezii za 150 doláčů, to si nechám zajít chuť. Jen mi to prostě štve, že tyhle krásné vůně přestali vyrábět a chrlí na nás kvanta chemických ovocenek :-(

Samantha
Nevyléčitelná závislačka 1073 příspěvků 08.03.08 18:37

Chtěla jsem vyfotit něco z toho, co mám doma vystříhané z časopisů, ale bohužel máme nějaký problém s portem k foťáku.

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 08.03.08 18:38

Jo,jo chemické ovocenky mi přidou všechny stejné! Plete se mi jedna s druhou. Škoda peněz za ně. Příklad je LB - dostala jsem ji, když to byla novinka a už si vůbec nepamatuju, jak to vonělo. Kdežto parfém Armani si pamatuju 25 let.

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 08.03.08 18:39

Na Jahodě jsem ještě loni ulovila vzorek Accenti - s recenzí se na něj ještě nedostalo, ale už ho fakt musím pořádně očuchat…
Venezie se dá taky sehnat v imitaci od Avy Luxe, jestli se nepletu.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Samantha
Nevyléčitelná závislačka 1073 příspěvků 08.03.08 18:54
Ada píše:
Na Jahodě jsem ještě loni ulovila vzorek Accenti - s recenzí se na něj ještě nedostalo, ale už ho fakt musím pořádně očuchat…
Venezie se dá taky sehnat v imitaci od Avy Luxe, jestli se nepletu.

Tak to se na recenzi Accenti už moc těším. Je tam výrazný ten hřebíček, je pikantní a svěží, prostě bych jí zase brala. Co to je ta Avy Luxe?

Chava
Parfémová maniačka 675 příspěvků 08.03.08 18:56

stýská se mi po My melody dream od 4 711. Bože, to byla romantika.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Samantha
Nevyléčitelná závislačka 1073 příspěvků 08.03.08 18:56
janas píše:
Jo,jo chemické ovocenky mi přidou všechny stejné! Plete se mi jedna s druhou. Škoda peněz za ně. Příklad je LB - dostala jsem ji, když to byla novinka a už si vůbec nepamatuju, jak to vonělo. Kdežto parfém Armani si pamatuju 25 let.

Tak Light Blue byla ještě dobrá. Taky jsem jí měla a docela se mi líbila, jen mi vadilo, že jí má kde kdo. Přijde mi, že jsou ty nové vůně čím dál tím víc odfláklé. Někdy si říkám, že kdyby mi dali přivonět k nějaké té nové ovocence a nevěděla bych, že se jedná o parfém, že klidně budu tipovat ně i na aviváž, nebo čistící prostředek na nádobí :-(

Samantha
Nevyléčitelná závislačka 1073 příspěvků 08.03.08 18:57
Chava píše:
stýská se mi po My melody dream od 4 711. Bože, to byla romantika.

Tak tu si vybavuju jen letmo. Byla to aldehydovka?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 14 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist