Pocit sucha v krku po aplikaci parfému

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

gonza
Učednice 46 příspěvků 22.09.14 00:40
Pocit sucha v krku po aplikaci parfému

Máte zkušenosti s intenzivním pocitem sucha v krku po použití vybraných parfémů? Už se mi to stalo u několika parfémů, zatímco u jiných takový pocit vůbec nemám. Tento pocit mě nutí pít vodu, ale stejně se nemohu pocitu sucha v krku zbavit. Možná jsem přecitlivělý na nějakou složku parfému, která mi toto způsobuje. Ale zajímalo by mě zda je tu více osob se stejnou zkušeností? Dávkování nijak nepřeháním, stačí 1 střik, nebo i méně.

Zcela konkrétně mohu vybrat překrásnou pánskou vůni L'Instant de Guerlain pour Homme Eau Extreme. Je naprosto úžasná a prim zde hraje kakao, ale ten pocit vyschlého krku je mi trochu nepříjemný.

Další vůni která mi způsobila pěkný „sušák“ byla také hezká vůně Shams Al Emarat.

Toto téma jsem se pokoušel najít v diskuzích bez úspěchu. Doufám, že nejsem jediný kdo toto řeší :P

Na poličce 72 parfémů 2 miniatury 18 odstřiků 99 vzorků V tužebníku 1 parfém
Reakce:

Isadorka  22.09.14 10:49

Já tedy nemám „pocit sucha“, ale úplně po všech Guerlainech, které mám (a miluju!) vždy začnu strašně pčíkat. Úplně nejvíc po Spirituese Double Vanile, Tonce, Cuir Beluga...... Už jsem se sama divila, že mi to dělají ty nejkvalitnější parfémy co mám. Trvá to vždy tak 3 minutky, pak to přejde a už dělají jenom radost :srdce:
(ale já jsem alergik - tak si to vysvětluji tím, že prostě obsahují nějaké složky, co nemohu…)

kamooo
Nevyléčitelná závislačka 1846 příspěvků 22.09.14 13:37

Ja zvyknem mať po použití, hlavne drahších toaletiek, pocit sucha v peňaženke ;)

Na poličce 206 parfémů 14 miniatur 35 odstřiků 162 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Lucinela
sv. Parfema z Kecálburgu 4317 příspěvků 22.09.14 14:21

@kamooo
Tak s tím se naprosto ztotožňuji, ale jinak mám asi na některé vůně taky lehkou alergii, zatím jsem nepřišla, která složka je spouštěčem, ale taky po některách vůních kýchám a už se mi stalo, že se některá vůně stala spouštěčem atopického ekzému (s určitostí vím, že nemůžu ve vůních lípu, ač se mi moc líbí :nevim: ).

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Brigancia
Parfémová maniačka 586 příspěvků 22.09.14 17:16

@kamooo Nejen ty :lol:

Ale k věci…já nemám pocit sucha v krku, ale některé vůně mě při aplikaci štípou v nose, např. Vanille Absolu, Insolence a to mám obě dvě ráda, jsou mi příjemné, Insolence momentálně patří mezi mé favority, ale při aplikaci holt pčíkám no :mrgreen:

Na poličce 49 parfémů 0 miniatur 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Jadorka
Učednice 115 příspěvků 23.09.14 10:20

Já mám zase jiný problém,mě štípou oči po Poisonu.Máte to taky?Po některých vůních?

Na poličce 4 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Jadorka
Učednice 115 příspěvků 23.09.14 10:22

Parfémy stříkám na uši a na dekolt.

gonza
Učednice 46 příspěvků 24.09.14 21:33

já jsem se zatím s parfémem který by mi dráždil oči nesetkal. Ale na druhou stranu jsem moc parfému ještě nevyzkoušel (možná 30-40 pánských i dámských vůní dohromady).

Na poličce 72 parfémů 2 miniatury 18 odstřiků 99 vzorků V tužebníku 1 parfém

Jadorka
Učednice 115 příspěvků 24.09.14 22:41
Gonza

Já to mám jen u poisonu.U žádného jiného.

Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist