Počítače a vše kolem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

manolia
sv. Parfema z Kecálburgu 5227 příspěvků 14.05.11 20:36
Počítače a vše kolem

Tak tohle téma tu ještě nemám, všichni počítačoví maniaci sem…
Co my a pc.....hardwa­re…stahování filmů..warez…modrá smrt.. a jiné :D

Počítač je váš kámoš nebo jen nutné zlo, či protivník, s kterým bojujete? :D

Na poličce 14 parfémů 1 miniatura 4 odstřiky 44 vzorků V tužebníku 3 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Reakce:

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 14.05.11 20:46

Tož, pro mne už absolutní nezbytnost…první, co ráno udělám ještě v polospánku - zapnu počítač - teprve pak vařím kafe…večer poslední věc, kterou před usnutím odkládám na noční stolek…vozím s sebou i na dovolené v zahraničí…měla jsem ho s sebou pokaždé v porodnici…na pustý ostrov beru 20-30 parfémů, hektolitr dobrého vína, noťas a wifinu… 8)

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

manolia
sv. Parfema z Kecálburgu 5227 příspěvků 14.05.11 20:50

:lol: Já noťas nevlastním, ale i na dovolené jsem se připojovala k netu v hotelu,
bez pc bych už asi umřela :speechless: , přijdu domů, ještě oblečená bliknu spínač a večer to samé, tv už ani skoro nepoužívám, filmy a vlastně vše konzumuju přes pc
jen jsem se dožrala, když mi loni scípl starý, prastarý stroj-prostě zvadl a nic, tak druhý den-sobota jsem mydlila do obchodu a hned přitáhla nový :whistle:

berush
Parfémová maniačka 977 příspěvků 14.05.11 21:26

bez noťasu ani ránu … navíc je to můj pracovní nástroj, taková moje motyka nebo soustruh :-)

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

beliala
sv. Parfema z Kecálburgu 3732 příspěvků 14.05.11 22:02

ja sa desim tej chvile, ze manzel da preinstalovat windows (cim sa neustale vyhraza :D, vraj je to uz nutne) a ja budem cely den, nedajboze, aj dva, bez pocitaca

Na poličce 47 parfémů 9 miniatur 4 odstřiky 123 vzorků V tužebníku 3 parfémy

andry
sv. Parfema z Kecálburgu 6753 příspěvků 14.05.11 22:04

:D u nás totéž a já se tomu pořád zarputile bráním, že to není třeba (a než se zas zprovozní ten internet… protože to nemůžu mít nějak automaticky naskočitelný asi… uá!)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

manolia
sv. Parfema z Kecálburgu 5227 příspěvků 14.05.11 22:04

Reinstaly woken :lol: jsem dělala furt..na starém, momentálně mám W7 a spokojenost..ale k tomu taky dojde

beliala
sv. Parfema z Kecálburgu 3732 příspěvků 14.05.11 22:09
andry píše: :D u nás totéž a já se tomu pořád zarputile bráním, že to není třeba (a než se zas zprovozní ten internet… protože to nemůžu mít nějak automaticky naskočitelný asi… uá!)

:D presne! a vselijako ho zabavam, len aby zabudol na PC :D :D

Na poličce 47 parfémů 9 miniatur 4 odstřiky 123 vzorků V tužebníku 3 parfémy

manolia
sv. Parfema z Kecálburgu 5227 příspěvků 14.05.11 22:17

Já to miluju a jsou dvě možnosti:
1-budu do toho drbat tak dlouho, dokud to (cokoli) nějak nevyřeším a nespravím
2-budu do toho drbat tak dlouho, dokud to nepo…ru úplně, většinou, až na výjimky platí 1 :lol:

Trillian
sv. Parfema z Kecálburgu 3391 příspěvků 14.05.11 22:37
beliala píše:
andry píše: :D u nás totéž a já se tomu pořád zarputile bráním, že to není třeba (a než se zas zprovozní ten internet… protože to nemůžu mít nějak automaticky naskočitelný asi… uá!)
:D presne! a vselijako ho zabavam, len aby zabudol na PC :D :D

tiež som preinštalovávala windows, trvá to len chvíľu a výsledok je nad všetky očakávania :)

…akurát si treba predtým niekde mimo (externý harddisk) uložiť dáta, čo nechceme stratiť

Na poličce 140 parfémů 10 miniatur 15 odstřiků 6 vzorků V tužebníku 32 parfémů

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 15.05.11 15:56

Promiňte hloupý dotaz, proč přeinstalováváte windows?

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

manolia
sv. Parfema z Kecálburgu 5227 příspěvků 15.05.11 16:03

No já někdy něco odinstalovala, a tak různě a tak různě a no se to třeba nějak pos..lo a prostě tak jednou za rok jsem to udělala-razantní vyčištění systému-ale data samozřejmě zůstaly na jiném disku-co jsem nechtěla ztratit, jsem přesunula :whistle:

RainyWeather
sv. Parfema z Kecálburgu 6963 příspěvků 15.05.11 16:22
Ronna píše:

Třeba když se zaviruje PC nebo už funguje tak pomalu, že to člověk už nevydrží :twisted:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 371 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Trillian
sv. Parfema z Kecálburgu 3391 příspěvků 15.05.11 17:30
EvaKm píše:
Ronna píše:
Třeba když se zaviruje PC nebo už funguje tak pomalu, že to člověk už nevydrží :twisted:

Presne, notebook, na ktorom som preinstalovávala windows sme už mali 3 roky a trvalo mu pol hodinu kým sa zapol, a aj potom išiel neskutočne pomaly, po preinštalovaní frčí ako nový 8) , a tiež všetok sajrajt, čo sa do neho pri sťahovaní dostane, a ani o ňom nevieme, sa odstráni, všetky červy, parazity, víry.....

Na poličce 140 parfémů 10 miniatur 15 odstřiků 6 vzorků V tužebníku 32 parfémů

derad
sv. Parfema z Kecálburgu 6189 příspěvků 15.05.11 19:42

reinstalace operačního systému jednorázově vyřeší „zanesený“ počítač. bordel v registrech, tuny zbytků po nedokonale odinstalovaných programech a aplikacích, myriády cookies, perzistentní malware všeho druhu… od určitého množství toho všeho v počítači už nemá cenu se ho pokoušet čistit pomocí k tomu určených programů a je lepší udělat tu reinstalaci. počítač je potom jako nový.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 103 vzorků V tužebníku 5 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist