podobná Euphorii?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

berunka
Nováček 22 příspěvků 10.01.09 20:38
podobná Euphorii?

Holčiny prosím poraďte,
existuje nějaká podobná vůně Euphorii od CK? Hrozně mě tato vůně učarovala a zajímalo by mě, jestli je nějaká jiná podobná. Možná mám stupidní dotaz :oops: .

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 23 vzorků V tužebníku 6 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

chaantal
sv. Parfema z Kecálburgu 2036 příspěvků 10.01.09 20:40

Normalne jsem az ted zjistila, ktera vune mi pripomina Oriental Brulant. Je to Euphoria. To jsi ale asi nechtela slyset :D

Na poličce 92 parfémů 51 miniatur 6 odstřiků 38 vzorků V tužebníku 36 parfémů

berunka
Nováček 22 příspěvků 10.01.09 20:41

To je mi teda pomoc :wink: :lol: :lol:

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 23 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Al
Parfémová maniačka 505 příspěvků 19.01.09 18:39

Četla jsem, že je jí podobná Wish od Chopardu - já ale tenhle názor nesdílím. Euphorii mám moc ráda zatímco Wish mi trochu zvedá žaludek (jednou ze složek je totiž kadidlo a to já až na naprosté výjimky opravdu nemusím).

Na poličce 14 parfémů 2 miniatury 1 odstřik 1 vzorek V tužebníku 0 parfémů

Arome Violet
Učednice 58 příspěvků 19.01.09 18:51
Al píše: Četla jsem, že je jí podobná Wish od Chopardu - já ale tenhle názor nesdílím. Euphorii mám moc ráda zatímco Wish mi trochu zvedá žaludek (jednou ze složek je totiž kadidlo a to já až na naprosté výjimky opravdu nemusím).

wish mam a euphoriu som skusala a musim povedat ze absolutne nie su podobne :wink: vlastne kazda je uplne ina :lol:

Na poličce 20 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 22 vzorků V tužebníku 17 parfémů

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 19.01.09 18:55

…Wish a kadidlo.?! :shock:

Pro mne je Wish dost nudná a obyč vůně… :roll: (omluva všem fanynkám) :D

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 19.01.09 19:05

Dala bych krk, že na tohle se tu už taky někdo ptal. :twisted: Zkus Chanely, Chance, Allure, Allure sensuelle a Coco mademoiselle, v obou případech raději EDP, ty jsou sladší.

P.S. Když Ti Euphoria učarovala, proč hledáš jinou?

Na poličce 30 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 20 parfémů

Al
Parfémová maniačka 505 příspěvků 19.01.09 19:15
1Miru píše: …Wish a kadidlo.?! :shock:Pro mne je Wish dost nudná a obyč vůně… :roll: (omluva všem fanynkám) :D

No - alespoň Ada ho ve složení uvádí…A i já ho cítím (protože mi zvedá žaludek :? ).

Na poličce 14 parfémů 2 miniatury 1 odstřik 1 vzorek V tužebníku 0 parfémů

evixx
sv. Parfema z Kecálburgu 6406 příspěvků 19.01.09 20:43

… Euphorii mi připadá do jisté míry podobná Le Feu D'Issey ( ta červená, co už se neprodává ) trochu také J.Sander - Sensations

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 15 odstřiků 290 vzorků V tužebníku 54 parfémů

19.01.09 21:01
Irena píše:
Dala bych krk, že na tohle se tu už taky někdo ptal. :twisted: Zkus Chanely, Chance, Allure, Allure sensuelle a Coco mademoiselle, v obou případech raději EDP, ty jsou sladší.P.S. Když Ti Euphoria učarovala, proč hledáš jinou?

Nehledám jinou. Jenom mě to prostě zajímá :wink:

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 20.01.09 17:41

La Prairie Silver Rain

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

Arome Violet
Učednice 58 příspěvků 23.01.09 17:28
Irena píše:
Dala bych krk, že na tohle se tu už taky někdo ptal. :twisted: Zkus Chanely, Chance, Allure, Allure sensuelle a Coco mademoiselle, v obou případech raději EDP, ty jsou sladší.P.S. Když Ti Euphoria učarovala, proč hledáš jinou?

ja som sa pytala :lol:

a inak ja si tiez nemyslim ze je vo wish kadidlo :shock:

Na poličce 20 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 22 vzorků V tužebníku 17 parfémů

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 23.01.09 18:04

Wish se mě zdá Euphorii hodně podobný,určitě nejvíc z vůní co znám.A kadidlo ve Wish taky necítím,možná ke konci něco trochu podobného,ale nevím co :cry:

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

daniela
Nevyléčitelná závislačka 1797 příspěvků 28.05.09 09:48

Euphorii mám taky ráda. Hodně mi ji připomněla BLACK XS POUR ELLE a taky STARLIGHT, ale ta je taková nějaká řídká.

Na poličce 201 parfémů 263 miniatur 4 odstřiky 224 vzorků V tužebníku 24 parfémů

ippolita
Parfémová maniačka 832 příspěvků 28.05.09 10:48

Ktosi tu davnejsie hovoril ze s Euphoriou je takmer totozna Enigma od Oriflame.

Na poličce 56 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist