Podobná Le Monde est Beau?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kengi
Nováček 20 příspěvků 21.01.10 19:40
Podobná Le Monde est Beau?

Neznáte vůni, která by byla podobná Le Monde est Beau nebo Forever and Ever Dior?Takovou jarní nahořkle sametovou vůni s grepem a rybízem?

Na poličce 42 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 30 parfémů
Reakce:

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 24002 příspěvků 21.01.10 21:52

Mě napadá jenom Gucci Edp II. Nevím jestli se podobá Le Monde est Beau, ale je trpká, rybízová a zároveň i sametová. :P

Na poličce 61 parfémů 0 miniatur 21 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 23 parfémů

Arome bublinka
Učednice 182 příspěvků 21.01.10 22:13

Taky jsem pro Gucci EDP II a ještě mi kolegyně, která dostala odstřik AA Pamplelune a Le Monde Est Beau říkala, že je od sebe téměř nerozezná. No já bych je sice od sebe rozeznala hned, ale mírná podoba tam asi bude, akorát v Pamplelune je těch květinek pomálu…

Na poličce 48 parfémů 2 miniatury 22 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist