podobna vona?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Arome Violet
Učednice 58 příspěvků 04.01.09 23:58
podobna vona?

hladam nejaku kvetinovu,slad­siu,hladku vonu a pritom vyraznu. mohlo by to byt nieco ako pleasures intense od estee lauder alebo euphoria od calvin clein. viem ze vam sa asi moc podobne nezdaju ,ale mne pridu obe niecim podobne. 8) ak vas nieco napadne,dajte mi vediet :lol:

Na poličce 20 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 22 vzorků V tužebníku 17 parfémů
Reakce:

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 05.01.09 00:53

Teď jsme právě hodně mluvily o La chasse aux papillons (L´Artisan parfumeur) a Private Collection Tuberose Gardenia (Estée Lauder), ty jsou obě přesně takové (no přesně… - jsou trochu méně sladké). :D

Ještě bych přihodila Marc Jacobs Woman, Nina Ricci Nina, Agent provocateur Maîtresse, Bond Chinatown, E. Arden 5th Avenue Night, Armani Mania, Guerlain Jardins de Bagatelle, Coco M., Miss Dior Chérie, Kenzo Flower, no a pak už opravdu hodně výrazná je Lancome Poeme.

Na poličce 28 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 17 parfémů

Arome Violet
Učednice 58 příspěvků 05.01.09 11:47

hmm,diky :wink: niektore z nich som skusala.....napada este niekoho nieco? :)

PetraSK doma
Parfémová maniačka 703 příspěvků 05.01.09 12:51
violet píše:
hmm,diky :wink: niektore z nich som skusala.....napada este niekoho nieco? :)

Viol ahoj :wink: , mne Euphoria vonia ako Angel, ako Angel mi vonia Chopard Wish, takže išla by som po tejto, prípadne Innocent a jeho nuansy, len neviem, či ich u nás na SVK dostať /Rock som myslím videla v Marionnaud/

Pleasures Intense nepoznám, iba Pleasures a to si už nepamätám ako vonia, taká ľahká kvetinovka, taká nič nehovoriaca a dávno prekonaná, baby ešte určite poradia :)

Na poličce 118 parfémů 20 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Arome Violet
Učednice 58 příspěvků 05.01.09 13:08

no ved chopard wish uz mam :lol: ,ale ta mi pride dost sladka az trochu lepiva,zatial co euphoria mi pride kvetinova. ostatne pleasures sa mi vobec nepacia,z nich jedine pleasures intense :wink:

PetraSK doma
Parfémová maniačka 703 příspěvků 05.01.09 13:31
violet píše:
no ved chopard wish uz mam :lol: ,ale ta mi pride dost sladka az trochu lepiva,zatial co euphoria mi pride kvetinova. ostatne pleasures sa mi vobec nepacia,z nich jedine pleasures intense :wink:

aha, joj, nevšimla som si tvoju poličku :)

Na poličce 118 parfémů 20 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Arome Violet
Učednice 58 příspěvků 05.01.09 15:33

neskusali ste niektora Kashaya edt od kenza????alebo curious in control od britney?

chaantal
sv. Parfema z Kecálburgu 2036 příspěvků 05.01.09 17:53

Kashaya mi doslova smrdela, nic pro me, jak mi neco smrdi, ani nedokazu popsat proc :lol:

In Control Curious mam a je to krasna vune. Hodne muziky za malo penez. Ma dobrou vydrz, je sladka, ale ne moc, podmaniva, sexy…
Na Diamantu ted maji 100ml tester za 400Kč!!!

Na poličce 86 parfémů 50 miniatur 2 odstřiky 38 vzorků V tužebníku 25 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist