Podobna vôna ako L'INSTANT MAGIC (Guerlain)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

markous43
Nováček 4 příspěvky 08.01.14 09:37
podobna vôna ako L'INSTANT MAGIC (Guerlain)

Ahojte chcel by som sa spytat ci niekto nema skusenost (zavislost:-) s parfumom L'INSTANT MAGIC Guerlain hladam velmi podobnu vônu tomuto parfumu dakujem za radu :-)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Barbarella
sv. Parfema z Kecálburgu 3275 příspěvků 08.01.14 09:39

A proč hledat podobnou, když si můžu koupit originál?
Smysl je jaký?

Na poličce 175 parfémů 5 miniatur 0 odstřiků 106 vzorků V tužebníku 207 parfémů

naja1
sv. Parfema z Kecálburgu 3792 příspěvků 08.01.14 09:43

@Barbarella Napadá mě cena, jinak mi smysl také uniká. Magic se dá normálně sehnat a originál je prostě originál!

Na poličce 23 parfémů 2 miniatury 3 odstřiky 41 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7253 příspěvků 08.01.14 09:48

Cena není tak vysoká, resp. těžko bych hledala něco ve srovnatelné kvalitě a levnější. Možná v arabkách?

Ayuri  08.01.14 10:04

Maria Santa od Rotana Perfumes - podľa recenzie by mala byť podobná, ale osobne ju odskúšanú nemám. http://www.parfemy-exclusive.sk/…na-perfumes/#pol8

markous43
Nováček 4 příspěvky 08.01.14 10:52

Asi som to zel opisal:-) tak je to pre priatelku L'INSTANT MAGIC som jej uz kupil a velmi sa jej paci a chcem jej kupit k narodeninam parfum tak hladam nieco podobne s podobnym nadychom tomu len inu znacku nebudem jej predsa kupovat parfum taky aky uz ma :-) cize cena nehra rolu ked sa bavime o parfume :)
nieco ako l´instant magic alebo bvlgari jasmine noir

elisa
Parfémová maniačka 584 příspěvků 08.01.14 17:13

Podobná vůně je Guerlain Mon Precious Nectar (nikoliv stejná, ale charakterově ano), ale tu asi jen tak neseženeš, takže bych doporučila Shalimar Initial, pokud se pohybujeme v Guerlainech. Nebo koupit čistý parfém LInstant Magic - pokud nejde o cenu.

Na poličce 19 parfémů 1 miniatura 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

asperula
Parfémová maniačka 544 příspěvků 08.01.14 17:20

ono je to vždycky složité radit takto „na blind“, závisí jak komu co sedne. Ale podle těch dvou bych zkusila zabrousit do pudrových parfémů
např. http://www.arome.cz/…ankovani/21/

naja1
sv. Parfema z Kecálburgu 3792 příspěvků 08.01.14 22:22

@markous43 No to jsi to opravdu zle opísal :lol: Zkusila bych opravdu to, co radí @asperula . Mohla by se jí líbit Sensi od Armaniho, ale bohužel je nesehnatelná :? Stejný nekupuj určitě. Jasmin Noir je dost jiná, nemusela by ji snést, pokud ji nemá vyzkoušenou. Tak přítelkyni zatáhni do parfumerky, něco vyzkoušejte a uvidíš, co se jí bude líbit.

Na poličce 23 parfémů 2 miniatury 3 odstřiky 41 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Medojedka
sv. Parfema z Kecálburgu 13271 příspěvků 08.01.14 22:38

@markous43 Jednoznačně Vintage (Kate Moss). Ale už se vyprodávala, že prý se nebude vyrábět, tak zkus dát poptávku do inzerce; a od Guerlain určitě L´Istant Magic Elixir - limitka 2009, také už není k sehnání.

Na poličce 97 parfémů 12 miniatur 91 odstřiků 70 vzorků V tužebníku 7 parfémů

kakadu  09.01.14 08:09
@Ayuri píše:
Maria Santa od Rotana Perfumes - podľa recenzie by mala byť podobná, ale osobne ju odskúšanú nemám. http://www.parfemy-exclusive.sk/…na-perfumes/#pol8

Koupila jsem Maria Santa naslepo a práve na základě této recenze, ovšem s LIM nemá společného tedy fakt nic. :lol:

Připomněla mi spíše různé sladší Dolce Gabana (Femme,Intense a spol).
Je to velmi sladká vůně, to v každém případě a držák taky.

L Instant Magic mně a pár dalším evokovala vždy spíše Princess Musk od Ajmal…

Ayuri  09.01.14 09:37

@kakadu

Mám ich obidve, ale nikdy som tam podobu necítila. 8o To ma len utvrdzuje v tom, že čo sa týka rady ohľadne parfému, vždy je to subjektívne. A najlepšie je spoľahnúť sa na vlastný nos. :lol: Princess Musk je pre mňa krásna pižmová vôňa, naozaj pre princeznú. Zatiaľ čo L´Instant Magic je len riedka mandľová vodička,ktorá na mne vôbec nedrží. Bol to slepák a jedno veľké sklamanie ktoré zavadzia na poličke. Maria Santa som práve pre to nemala v pláne ani skúsiť - jeden „zázrak“ stačí. Ale teraz si vo mne prebudila záujem a zvedavosť. :mrgreen:

markous43
Nováček 4 příspěvky 09.01.14 09:41

L´instant magic elixir som zhanal a je to bez sance :D pojdem do parfumerky a nieco vycmucham :-)ale dakujem za rady urcite poskusam tie ktore ste mi odporucili :-)

evik77
sv. Parfema z Kecálburgu 3491 příspěvků 09.01.14 09:43

Někdo říká Burberry Brit EDP (také mandle)…

Na poličce 21 parfémů 2 miniatury 1 odstřik 9 vzorků V tužebníku 47 parfémů

Aja
Učednice 153 příspěvků 09.01.14 18:52

VINTAGE (Kate Moss)nebo TOUJOURS GLAMOUR (Moschino)

Na poličce 13 parfémů 2 miniatury 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist