podobná vůně jako armani diamonds intense

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

cherrinka
Učednice 56 příspěvků 06.11.10 11:41
podobná vůně jako armani diamonds intense

ahoj holky,

Moc se mi líbí armani diamonds intense, ale při větší aplikaci mi až smrdí, měla jsem ji 2× na sobě a pokaždé mi řekla kamarádka že tu něco smrdí, prý jako bezďák :speechless: a já to tam potom cítila taky takový divný kyselý zápach.

Proto chci najít podobnou vůní ale bez tohoto zápachu. Líbí se mi strašně asi po hodině taková ta jemná sladkost, nevím co v té vůni způsobuje ten divný ,,zápach´´ asi pačuli…

děkuji mockrát za nějaké tipy :-)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4116 příspěvků 06.11.10 19:44

a ty dalsi verzei diamonds - puvodni, a tu novou zelenou jsi uz zkousela?
Me treba Intense voni rozhodne min nez klasickej Diamonds bilej, ve kterym zretelne citim cukrovou vatu a lici

edit: jinak typove by se ti mohla libit i Jasmin de Nuit, je to taky takovej jemnej vonavej oblacek, i kdyz misto lici v nem je jasmin

Na poličce 135 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 841 vzorků V tužebníku 46 parfémů

cherrinka
Učednice 56 příspěvků 06.11.10 20:25

Diamonds jsem zkoušela jenom na papírku ,ale vyzkouším je i na ruce, je edt a edp , prý edt voní lépe :-), tak uvidím..

mě intense po rozložení voní jako luxusní žvýkačka pedro :D …ta se mi fakt moc líbí, ale ten počáteční ton tam fakt nesnesu :-(

monikk
Nováček 3 příspěvky 18.11.10 23:26

Diamonds voní krásně

cherrinka
Učednice 56 příspěvků 24.11.10 19:50

Už ji mám , diamonds :-) voní stejně akorát bez toho nepříjemného tonu :-)

Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist