podobná vůně jako armani diamonds intense

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

cherrinka
Učednice 56 příspěvků 06.11.10 11:41
podobná vůně jako armani diamonds intense

ahoj holky,

Moc se mi líbí armani diamonds intense, ale při větší aplikaci mi až smrdí, měla jsem ji 2× na sobě a pokaždé mi řekla kamarádka že tu něco smrdí, prý jako bezďák :speechless: a já to tam potom cítila taky takový divný kyselý zápach.

Proto chci najít podobnou vůní ale bez tohoto zápachu. Líbí se mi strašně asi po hodině taková ta jemná sladkost, nevím co v té vůni způsobuje ten divný ,,zápach´´ asi pačuli…

děkuji mockrát za nějaké tipy :-)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4167 příspěvků 06.11.10 19:44

a ty dalsi verzei diamonds - puvodni, a tu novou zelenou jsi uz zkousela?
Me treba Intense voni rozhodne min nez klasickej Diamonds bilej, ve kterym zretelne citim cukrovou vatu a lici

edit: jinak typove by se ti mohla libit i Jasmin de Nuit, je to taky takovej jemnej vonavej oblacek, i kdyz misto lici v nem je jasmin

Na poličce 132 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 841 vzorků V tužebníku 46 parfémů

cherrinka
Učednice 56 příspěvků 06.11.10 20:25

Diamonds jsem zkoušela jenom na papírku ,ale vyzkouším je i na ruce, je edt a edp , prý edt voní lépe :-), tak uvidím..

mě intense po rozložení voní jako luxusní žvýkačka pedro :D …ta se mi fakt moc líbí, ale ten počáteční ton tam fakt nesnesu :-(

monikk
Nováček 3 příspěvky 18.11.10 23:26

Diamonds voní krásně

cherrinka
Učednice 56 příspěvků 24.11.10 19:50

Už ji mám , diamonds :-) voní stejně akorát bez toho nepříjemného tonu :-)

Váš příspěvek

Nový článek:

Víla, nebo princezna? Svatební účesy z dlouhých vlasů

Necháváte si narůst vlasy právě kvůli svatebnímu účesu? Tak ať to stojí za to! Teď už si jen vyberte, jestli chcete být za přirozenou vílu, nebo za okázalou princeznu s komplikovaně vyčesanými vlasy.

Celý článek »
TOPlist