Podobné Pleasures

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

george007
Učednice 114 příspěvků 07.12.08 23:34
Podobné Pleasures

Dobrý večer milé dámy,

chtěl bych poprosit o radu. Mám v plánu pořídit svojí mamce k Vánocům parfém, bohužel v dámských nemám takový přehled jako ve vůních pro muže. Její nejoblíbenější vůní je Pleasures od Estée Lauder. Proto bych jí chtěl pořídit něco v podobném květinovém duchu.

Mockrát děkuji za všechny nápady.

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy
Reakce:

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 08.12.08 07:55

Pomerne vyrazne spolecne prvky s Pleasures ma Kelly Caleche. Jinak kvetinovych vuni je hodne, ale maloktera ma tak vyraznou osobnost jako Pleasures. Vyzkousej treba Champs-Elysees, La chasse aux papillons, Lacoste Pour femme, Noa, J`adore, Love in Paris, Marc Jacobs Marc Jacobs.

Na poličce 28 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 17 parfémů

09.12.08 15:11
Irena píše:
Pomerne vyrazne spolecne prvky s Pleasures ma Kelly Caleche. Jinak kvetinovych vuni je hodne, ale maloktera ma tak vyraznou osobnost jako Pleasures. Vyzkousej treba Champs-Elysees, La chasse aux papillons, Lacoste Pour femme, Noa, J`adore, Love in Paris, Marc Jacobs Marc Jacobs.

Děkuji za tipy, zkoušel jsem Love in Paris a Lacoste. Obě by se podle mě mohly líbit. Já se spíš přikláním k Love. :)

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 09.12.08 15:35

Mému příteli se Love taky líbí, i mojí mámě (dokonce ji měla a nosila), je to velmi pěkná a dostatečně univerzální vůně, aniž by zároveň byla nudná - ber ji ;)

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Lady A
Znalkyně 482 příspěvků 11.06.14 21:10

Přijde mi hodně podobná - Grossmith: Amelia. Ale je krapet dražší než byla Pleasures. :? ;)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 10 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist