Podobné vůně Max Mara a Hugo XX

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 03.11.08 21:07
Podobné vůně Max Mara a Hugo XX

Kočky, poraďte, prosím. Letos jsem se rozhodla svoje věrné klientky obdarovat parfémy, jako poděkování za spolupráci. U některých mám jasno, ale u jiných váhám. Vždycky vím, co dotyčná nosí - v 90% případů jsem to poznala, že jo ?! 8) Nicméně nechci kupovat totéž, chci je překvapit, no a u jedné obzvlášť váhám - nejoblíbenější vůně jsou Max Mara a Hugo XX - mimochodem jsem nevěřila, jak velmi jsou si podobné… Tak co místo nich ?

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů
Reakce:

Iris
Učednice 239 příspěvků 03.11.08 21:43

Zajímavé - moje kamarádka má ráda přesně tyto dvě :-)… Ale mimo to si libuje ještě hooodně v Hugo Boss Intense a D&G The One (taky proto, že na ní lépe drží). Tu první vím, že má i hodně chválenou. A mně v kanceláři taky nevadí 8)

A sestra taky měla v létě XX a teď je věrná Premier Jour a Max Mara Le Parfum :D

Na poličce 5 parfémů 1 miniatura 2 odstřiky 75 vzorků V tužebníku 0 parfémů

PetraSK doma
Parfémová maniačka 703 příspěvků 03.11.08 21:46

no moja kamarátka používala MaxMaru a mala aj lacoste Pour Femme a zdali sa mi podobné, nejaké absurdne, ale podoba tam bola, Max bol sladší, Lacoste sviežejšie, ale obe sú tak zvláštne pikantné, takže možno niečo také, ale ak aby jej bola práve tá teplejšia stránka Maxu príjemná, možno by som siahla po Burberry Brit EDT, nie EDP alebo Premier Jour Ninna Ricci

A s XX od Bossa no to asi neporadím, asi raz som si ju striekla na ruku a nič mic, taká obyčajná teen vôňa, ale nie zlá, to by som šla po parfémoch typu Love In Paris, písala som, že je podobná s JˇAdore, ale Lovce je krajšia, také ženskejšie milá

Na poličce 118 parfémů 20 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Kriss
Nevyléčitelná závislačka 1118 příspěvků 03.11.08 21:47

Max Mara je velmi podobna YSL Cinema. Huga som nikdy neskusala.

Na poličce 37 parfémů 4 miniatury 15 odstřiků 35 vzorků V tužebníku 2 parfémy

03.11.08 21:47

MaxMara se mi hodně líbí,Boss XX je podobná, to je pravda.K nim bych přidala Cinema YSL nebo Phyton Trussardi to by se taky mohlo líbit.

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 03.11.08 21:50
Anonymous píše:
MaxMara se mi hodně líbí,Boss XX je podobná, to je pravda.K nim bych přidala Cinema YSL nebo Phyton Trussardi to by se taky mohlo líbit.

to jsem já :oops: ještě bych přidala London :lol:

Na poličce 49 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 04.11.08 08:54

Hm, London by mne asi nenapadl…Ale Lacoste možná ano…Tu vyzkouším… :wink:

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist