Podobný parfém Esprit Celebration for Her

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

míšašimi
Nováček 1 příspěvek 18.07.12 19:45
podobný parfém Esprit Celebration for her

Ahoj, hledám podobnou vůni jako je tato-Esprit Celebration, mám ji již opakovaně, žádná jiná vůně či parfém mne nikdy tolik nenadchl jako tento(parfémové znalkyně mi odpustí :oops: )jenže její výdrž a jaksi lacinost a pochroumané drogerkové jméno Esprit mi trochu vadí a hledám podobný parfém, klidně si i připlatím, prosím o radu..budu moc vděčná. Nejsem znalec jednotlivých složek, ale nějaká šikula co má složky načichané by mohla odhadnout i podle složení-s
Hlava parfému Esprit Celebration :
Pomerančové lístky, liči, mučenka
Srdce parfému Esprit Celebration :
Magnólie, fialka, divoká růže
Základ parfému Esprit Celebration :
Pižmo, dřevo

spadá do kategorie květinově-ovocně-pižmové

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

ellie86
Nevyléčitelná závislačka 1301 příspěvků 18.07.12 22:52

Ten jsem taky měla ráda. Na mně měl celkem i dobrou výdrž, byl takový hřejivě hladký a na mně šel mírně do pomerančova (ale takový pomeranč s vanilkovým krémem). Ráda si počkám na návrhy.

Na poličce 62 parfémů 16 miniatur 15 odstřiků 187 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Zakan
Nováček 17 příspěvků 27.05.14 09:28

Dovolím si toto téma oživit a proptat se, jestli podle složení někoho něco nenapadne, protože za tuto vůni stále hledám co nejpodobnější náhradu :kytka:

Na poličce 14 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 11 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist