Podobný parfém jako granátový sprej od Avon

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Petsy
Nováček 12 příspěvků 02.03.14 19:25
Podobný parfém jako granátový sprej od Avon

Ahoj, prosím o tip,moc mi voní granátový sprej od Avon, neznáte opravdový parfém či toaletku, která by se alespoň trochu podobala této „vůni“? Děkuji všem, budu Vám moc vděčná! :)Petsy

Na poličce 7 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 4 vzorků V tužebníku 1 parfém
Reakce:

xxari
Učednice 53 příspěvků 04.03.14 19:30

S parfémem neporadím, ale tento sprej mám taky a opravdu mi moc pěkně voní. Ideální do horkého letního dne jako osvěžení :) Ale jde cítit sotva pár minutek, to je pravda…

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 9 vzorků V tužebníku 1 parfém

Petsy
Nováček 12 příspěvků 05.03.14 14:46

Děkuji za komentář, právě proto, že tak málo vydrží, bych chtěla najít nějakou alternativu - parfém. Navíc je ten sprej také dost hořký, to si jednou stěžoval přítel :D. Prý by měla podobně vonět od Yves Rocher Flower party, neznáš ji? :) Určitě ji někdy očuchám, ale jsem z malého města, tak nemám možnost navštívit prodejnu YR.

xxari
Učednice 53 příspěvků 08.03.14 17:43

@Petsy Ne, tu neznám. Tak buď vydržet, až se naskytne příležitost k osobnímu očuchání, nebo zkusit napsat do zdejší inzerce s tím, že bys koupila vzorek. Třeba se zadaří :P
I já jsem z menšího města, takže taky nemám příležitost ji ozkoušet, že bych ti dala hlášení :lol:

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 9 vzorků V tužebníku 1 parfém

Petsy
Nováček 12 příspěvků 14.03.14 20:51

No, momentálně se chystám do Brna, tak uvidíme, snad bude čas :). Jinak super nápad, myslím, že jsem ji tu u někoho již viděla. Tak schválně, jestli bude vonět stejně :D

Petsy
Nováček 12 příspěvků 23.03.14 15:06

Tak jsem si již očuchala Flowerparty a ne, opravdu voní uplně jinak, není tak svěží a granátové jablko z ní sice cítím, ale až někdy na konci, navíc je takové jiné. Škoda! :/ Ale vůně pěkná na léto :)

Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist