Podobný parfém jako granátový sprej od Avon

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Petsy
Nováček 12 příspěvků 02.03.14 19:25
Podobný parfém jako granátový sprej od Avon

Ahoj, prosím o tip,moc mi voní granátový sprej od Avon, neznáte opravdový parfém či toaletku, která by se alespoň trochu podobala této „vůni“? Děkuji všem, budu Vám moc vděčná! :)Petsy

Na poličce 7 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 4 vzorků V tužebníku 1 parfém
Reakce:

xxari
Učednice 53 příspěvků 04.03.14 19:30

S parfémem neporadím, ale tento sprej mám taky a opravdu mi moc pěkně voní. Ideální do horkého letního dne jako osvěžení :) Ale jde cítit sotva pár minutek, to je pravda…

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 9 vzorků V tužebníku 1 parfém

Petsy
Nováček 12 příspěvků 05.03.14 14:46

Děkuji za komentář, právě proto, že tak málo vydrží, bych chtěla najít nějakou alternativu - parfém. Navíc je ten sprej také dost hořký, to si jednou stěžoval přítel :D. Prý by měla podobně vonět od Yves Rocher Flower party, neznáš ji? :) Určitě ji někdy očuchám, ale jsem z malého města, tak nemám možnost navštívit prodejnu YR.

xxari
Učednice 53 příspěvků 08.03.14 17:43

@Petsy Ne, tu neznám. Tak buď vydržet, až se naskytne příležitost k osobnímu očuchání, nebo zkusit napsat do zdejší inzerce s tím, že bys koupila vzorek. Třeba se zadaří :P
I já jsem z menšího města, takže taky nemám příležitost ji ozkoušet, že bych ti dala hlášení :lol:

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 9 vzorků V tužebníku 1 parfém

Petsy
Nováček 12 příspěvků 14.03.14 20:51

No, momentálně se chystám do Brna, tak uvidíme, snad bude čas :). Jinak super nápad, myslím, že jsem ji tu u někoho již viděla. Tak schválně, jestli bude vonět stejně :D

Petsy
Nováček 12 příspěvků 23.03.14 15:06

Tak jsem si již očuchala Flowerparty a ne, opravdu voní uplně jinak, není tak svěží a granátové jablko z ní sice cítím, ale až někdy na konci, navíc je takové jiné. Škoda! :/ Ale vůně pěkná na léto :)

Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist