Podzim přichází...čím budeme vonět?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Světluška
Nevyléčitelná závislačka 1261 příspěvků 13.09.08 20:47
Podzim přichází...čím budeme vonět?

Dnešní chladný den a neradostné předpovědi počasí jsou předzvěstí přicházejícího podzimu. Určitě si ještě užijeme, aspoň doufám, příjemných slunečných okamžiků, ale nastane doba i zamračených smutných dnů. Jaké budete volit vůně?

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 5 odstřiků 93 vzorků V tužebníku 3 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 35 Další »
Reakce:

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5240 příspěvků 13.09.08 20:50

Vytáhnu Antilope od Weilu, ten se moc hodí do plískanic.Je trochu zasmušilý, to je ono.Také Sicily bude mít šanci, Hypnoze též / ta mi bude obzvláště milá, protože si ji za své kupovala dcera /.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Mirka V.
Parfémová maniačka 853 příspěvků 13.09.08 21:06

Eternity,Blv Notte,Ultraviolet a Murmure

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 13.09.08 21:11

V létě jsem střídala hlavně zelené čaje se Shalimarem, teď vytahuju ovocenky a leju na sebe In Love Again, Grosellinu a Monzun. Vytáhnu White Linen, ten je v teplém počasí smrtící (vyzkoušeno na vlastní kůži), Elixir des Merveilles a Bois Farine, na které jsem neměla v teple náladu.

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 13.09.08 21:14

Já potřebuju na podzim zvednout morálku. Odkládám holubí Passage d´Enfer, nákup zadumaného Vol de nuit a černo-šedo-bílé oblečení a plánuju nosit sytou, teplou červenou - Draka a Absolutní Stellu :D .

Na poličce 28 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 17 parfémů

zdensy
sv. Parfema z Kecálburgu 4734 příspěvků 13.09.08 21:16

Budu se snažit prodloužit účinek slunce pomocí Champs-Elysées, i když ji Lucy Turina a Taniy Sanchezova tak ztrhli, a budu se mazat mlékem Kenzo Flower ostošest a ještě se nechám líbat Drakem :wink: A pak se zkusím zachumlat do sladkéhp orientu, minulý rok orient na podzim - ani náhodou, no, zraju, anebo stárnu))).
Jo, kdyby měl tak Bvlgari Jasmin Noir hustší konzistenci, takhle je to polévačka, co bude hned pryč. Poradte mi něco :?: Jestli dojde objednaný Fleur Oriental, to je otázka :roll:

Nejsilnější orient, jaký jsem kdy zkusila, je Cashmere, to je moc velká síla, k téhle nedorostu.

Na poličce 30 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Fleur  13.09.08 21:21

Champs-Elysées, Diesel Plus Plus, s klesající teplotou přitvrdím něčím sladkým - Montblanc Femme individuelle, ale hlavně se budu utápět v Bvlgari Thé rouge a Jasmin noir!

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 13.09.08 21:21

Dnes jsem využila chladného počasí a polila se Alienem.Nemůžu se nabažit.Taky jsem dnes objednala na slepo Hermés 24 tak jsem zvědavá, jestli nebudu zklamaná :oops:

Na poličce 49 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 13.09.08 21:25

Zdensy, který Cashmere?
Chtěla bych očichat Black C. od DKNY - děsně se mi líbí flakon! Ale nevím, jestli to není slaďák.
(máš mail!)

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5240 příspěvků 13.09.08 21:25
Irena píše:
Já potřebuju na podzim zvednout morálku. Odkládám holubí Passage d´Enfer, nákup zadumaného Vol de nuit a černo-šedo-bílé oblečení a plánuju nosit sytou, teplou červenou - Draka a Absolutní Stellu :D .

nechtěla bys ji odložit ten Passage d Enfer ke mně? Byla bych mu dobrou matkou.Třeba výměnou za něco jiného.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

zdensy
sv. Parfema z Kecálburgu 4734 příspěvků 13.09.08 21:29
janas píše:
Zdensy, který Cashmere?
Chtěla bych očichat Black C. od DKNY - děsně se mi líbí flakon! Ale nevím, jestli to není slaďák.

Ten červený. Vzala jsem si před lety od mámy prázdný flakon, voněl mi pak strašně dlouho ve skříni, střídavě jsem zavírala a oddělávala zátku, byla taková skleněná zabroušená.

Na poličce 30 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Světluška
Nevyléčitelná závislačka 1261 příspěvků 13.09.08 21:32

Já teď pořád zkouším Birmane Edp, zatím odstřik, svou neodolatelnou recenzí mě navnadila Oleka. Také musím dokoupit 24, Faubourg, už mám jenom poslední kapičky.

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 5 odstřiků 93 vzorků V tužebníku 3 parfémy

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 13.09.08 21:37
zdensy píše:
janas píše:
Zdensy, který Cashmere?
Ten červený. Vzala jsem si před lety od mámy prázdný flakon, voněl mi pak strašně dlouho ve skříni, střídavě jsem zavírala a oddělávala zátku, byla taková skleněná zabroušená.

Jo, ty myslíš Cašmir od Choparda! Já jsem myslela Donu Karan.
Ten Chopard jak si matně vzpomínám byl děsný slaďák.

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Fleur  13.09.08 21:45

Chopard Casmir je opravdu sladká nálož!

Iris
Učednice 239 příspěvků 13.09.08 21:53

Já se budu polévat hlavně Fragile EDT, Kenzem 7:15 in Bali, ale pořád mám roupy… Ještě by to chtělo něco :) …

Na poličce 5 parfémů 1 miniatura 2 odstřiky 75 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 35 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist