Podzimní, dřevitá, sladší, ne těžká

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Malinka2011  18.10.11 19:10
podzimní, dřevitá, sladší, ne těžká

Ahojky, mám ráda sladší vůně, ráda bych poznala jiné, třeba podzimní, dřevité či nasládlé, ale ne těžké, třeba se mi líbí moc Bvlgari Noir Jasmin, Valentino V Absolu a nyní Nina Ricci Ricci. Děkujíííííííí:-))) :-D

Reakce:

aprazanda
Nevyléčitelná závislačka 1087 příspěvků 18.10.11 19:53

Valentino V Absolu a Nina Richi Richi mi taky mooooc voní.
Nedávno jsem měla možnost si očichat Addict (cítím pryskyřici, vonné tyčinky, tajemno, teplo…) a Mirage ( hooodně pryskyřice ) od Oriflame a krása… Všímám si, že od květinových a ovocných vůní mířím někam jinam. Moc hezký je i Cabaret (těžko popsatelná, ale velice příjemná vůně nevůně suchýho dřeva). Lolita Lempicka L ( hodně vanilky,která je ale tak nějak utlumená do kouřova a čokoládova ) Fialový Lys ( skořice a santalový dřevo tak akorát namíchaný s trochou ovoce a květinama) Vzorky vůní vpodstatě používám nejprve na testování a hledání a posléze jako aromaterapii.

Na poličce 58 parfémů 8 miniatur 20 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 31 parfémů

aprazanda
Nevyléčitelná závislačka 1087 příspěvků 18.10.11 20:00

Jo a ještě je zajímavý Wish. Nejprve se mi zdál děsně sladký, ale shledávám ho čím dál zajímavějším, tu sladkost trochu tlumí kadidlo…

Na poličce 58 parfémů 8 miniatur 20 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 31 parfémů

kitcat
Parfémová maniačka 846 příspěvků 18.10.11 21:19
Malinka2011 píše:
Ahojky, mám ráda sladší vůně, ráda bych poznala jiné, třeba podzimní, dřevité či nasládlé, ale ne těžké, třeba se mi líbí moc Bvlgari Noir Jasmin, Valentino V Absolu a nyní Nina Ricci Ricci. Děkujíííííííí:-))) :-D

A čo takto Mania?

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 2 vzorků V tužebníku 1 parfém

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 19.10.11 02:16

Le Premier Parfum Lolita Lempicka

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

zuz.ka
sv. Parfema z Kecálburgu 3979 příspěvků 19.10.11 07:54

Mně při pohled na zadání hned napadá Bois d'Arménie z L'Art et la Matière od Guerlain :wink:

Na poličce 40 parfémů 1 miniatura 39 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 19.10.11 08:41

A co takhle si projít Adiny recenze, vytipovat si pár vůní podle popisu, popř. složení, a pak začít zkoušet ? :wink:

Popř. si podle oblíbených atributů zkusit nějaké vůně vytipovat a pak opět začít zkoušet…

http://www.arome.cz/…my/atributy/

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 12 odstřiků 102 vzorků V tužebníku 20 parfémů

Suniang
Znalkyně 366 příspěvků 19.10.11 08:49

Dobry napad Jerry, to zkusim taky, hledam taky neco na podzim, ne tezkeho, ne kvetinoveho,ale aby to hralo… Kdyz boty nefungujou :-D

Na poličce 20 parfémů 6 miniatur 13 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 7 parfémů

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 19.10.11 08:55
Suniang píše:
Dobry napad Jerry, to zkusim taky, hledam taky neco na podzim, ne tezkeho, ne kvetinoveho,ale aby to hralo… Kdyz boty nefungujou :-D

Zadamé podmínky by plnil i RUM, ale sklo je přece jen trochu těžké :lol:

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 12 odstřiků 102 vzorků V tužebníku 20 parfémů

Suniang
Znalkyně 366 příspěvků 19.10.11 09:17

:-D to je pravda, mohla bych koupit mensi baleni a odeer by byl taky asi neprehlednutelny :-D

Na poličce 20 parfémů 6 miniatur 13 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 7 parfémů

RoSa
sv. Parfema z Kecálburgu 7626 příspěvků 19.10.11 10:16

Za mě bych doporučila třeba:

• Bottega Veneta
  • Elixir (Penhaligon´s)

Ty zahřejou, a přitom nejsou ulepený…

Na poličce 32 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 23 vzorků V tužebníku 34 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist